23-ejų studentei per klaidą suleistos 6 „Pfizer" vakcinos: pasakė, kaip dabar jaučiasi italė

Neįvardintai 23 metų studentei per klaidą buvo suleistos šešios Covid-19 vakcinos dozės. Mergina 24 valandas praleido ligoninėje, tačiau jai nepasireiškė jokių pašalinių poveikių.

Pranešama, kad 23 metų studentei medicinos darbuotoja per klaidą suleido šešis kartus didesnę „Pfizer" vakcinos dozę. Ji buvo 24 valandas stebima Noa ligoninėje Toskanoje, tačiau jokių pašalinių poveikių mergina nepajuto, ligoninės atstovė spaudai Daniella Gianelli  sakė CNN.

Per klaidą į švirkštą sutraukė šešias „Pfizer" vakcinos dozes

Medicinos darbuotoja per klaidą į švirkštą sutraukė šešias „Pfizer" vakcinos dozes ir tik paskiepijusi suvokė padariusi klaidą, praneša mirror.co.uk

„Ji pamatė penkis tuščius švirkštus ir suvokė savo klaidą. Gydytojai ir toliau stebės pacientės imuninės sistemos atsaką į milžinišką vakcinos dozę“, − sakė Daniella.

Dr Antonella Vicenti, Noa ligoninės infekcinių ligų skyriaus gydytojas, sakė, kad didelė vakcinos dozė moteriai nesukėlė jokių pašalinių poveikių.

„Jai nepakilo temperatūra, nejautė jokio skausmo, išskyrus dūrio vietą, nepasireiškė jokių kitų simptomų. Moteris buvo truputį išsigandusi, taigi, nutarėme ją iki ryto stebėti“, − sakė Dr Vincenti.

Dr. Tommaso Bellandi, atsakingas už pacientų saugumą šiaurės vakarų Toskanoje, sako, kad taip atsitiko dėl slaugytojos nesusikaupimo. Pradėta vidinė ligoninės patikra. Ligoninės atstovė spaudai pridūrė, kad „tai tikriausiai žmogiška klaida, tikrai ne tyčinis poelgis“.


Rašyti komentarą...
.
...
2021-05-12 10:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad ne "Astra Zeneca".
Atsakyti
-2

V
Vytas
2021-05-12 13:57:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
As po vienos astroa zenecos jau ketvirta diena vos gyvas
Atsakyti
-1

J
Juzerf
2021-05-12 12:55:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru kad toks yra apleidumas daktarų
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų