REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

33 metų Natalie Doherty nesuvaldė savo automobilio M66 greitkelyje netoli Bury ir žuvo, be motinos liko šešiametis Bobby.

33 metų Natalie Doherty nesuvaldė savo automobilio M66 greitkelyje netoli Bury ir žuvo, be motinos liko šešiametis Bobby.

REKLAMA

„Gražios“ mamos gedinti šeima tvirtina, kad „gyvenimas sustojo“. Šeštadienio popietę Natalie Doherty greitkelyje netoli Bury miestelio nesuvaldė savo automobilio. Tik įsukus į greitkelį, ant kurio telkšojo po liūties likusios balos, automobilis pradėjo slysti, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Moteris žuvo vietoje, be motinos liko jos šešiametis sūnus, rašo mirror.co.uk.

Šeimos nariai jaučiasi prislėgti

Prislėgti šeimos nariai dienraščiui Manchester Evening News teigia, kad jie dar „negali tuo patikėti“, kad „gyvenimas jai buvo prieš akis“.

Natalie buvo vienturtė šeimoje. Kai nepavyko su ja susisiekti kelias valandas, šeima nujautė kažką negero. 18.30 suskambo telefonas ir jų gyvenimai pasikeitė amžiams.

REKLAMA
REKLAMA

Marion, 55 metų Natalie mama, pasakojo apie tą momentą, kai sužinojo apie dukros žūtį: „Kai surikau, anūkas paklausė, kas atsitiko močiutei. Jam atsakiau, kad užsigavau kojos pirštą. Bobby nurimo ir toliau žiūrėjo televizorių“.

REKLAMA

„Tik ryte suvokiau, kad niekada jos nebepamatysiu. Niekada su ja nepasikalbėsime. Tada pradeda kankinti mintys – kodėl ji važiavo, kodėl neliko namie. Milijonai „kodėl“...“, − sakė moteris.

Gedinti šeima susirinko atiduoti paskutinę pagarbą Natalie, „auksinės širdies“ gražuolei. „Gyvenimas yra siaubingas. Jis tarsi sustojo“, − sakė Marion sutuoktinis Andrea Mckenzie.

„Tikrovės tarsi nėra. Sunku net įsivaizduoti, ką jaučia Marion – Natalie jos vienturtė dukra, kuri dar tik pradėjo savo gyvenimą. Neteisinga laidoti savo vaikus. Marion nepaliaujamai verkia, rankose laikydama dukros nuotrauką, o aš niekuo negaliu padėti“, − pasakojo vyras. Natalie gyveno Crawshawbooth miestelyje, netoli Rawtenstall.

REKLAMA
REKLAMA

Dirbo priimamojo administratore 

Baigusi mokyklą, Natalie 16 metų dirbo slaugytoja odontologijos klinikoje, paskui tapo jos priimamojo administratore. Šeima sako, kad ji mėgo maistą, mėgo lankytis parduotuvėse ir grožio salonuose, tačiau labiausiai jai patiko būti mama.

Nelaimės dieną Bobby turėjo važiuoti kartu su mama, tačiau panoro likti pas močiutę.

Andrea pasakojo: „Jam tik šešeri. Tėtis jam sako, kad mama dabar angelas, o dievas pasiima tik gerus angelus. Mamos ir sūnaus ryšys buvo neįtikėtinai stiprus – jie buvo neišskiriami. Dėkoju Dievui, kad Bobby panoro likti su močiute. Natalie visada netrukus paskambindavo per „Face Time“ pasikalbėti su Bobby, tačiau tąkart delsė. Ir tada mes tiesiog supratome... Buvo 6 valanda vakaro, ji vis dar neskambino. Po pusvalandžio pranešė tragišką žinią“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Natalie pusseserė Debra sako: „Jos mirtis yra siaubinga netektis. Mes kartu užaugome ir ji man kaip sesuo. Jos buvo itin artimos su mano mama ir Natalie mėgo sekmadieniais pietauti pas tetą Ann. Mūsų šeimos yra nepaprastai artimos ir netektis yra neapsakoma“.

39 metų Vicky Holt, Natalie pusseserė teigia: „Natalie tragiška žūtis miestelio gyvenimą tarsi sustabdė. Čia visi susiburia, jei ištinka bėda. Taip yra nuo seno“.

„Visa tai atrodo netikra. Kai skaitai apie nelaimes, visada pagalvoji „vargšė šeima“, tačiau niekada nesitiki, kad tai gali nutikti tau“, − tęsė mergina.

Natalie iškeliavo, palikusi sūnų Bobby, savo partnerį Jamie, mamą Marion, pamotę Andrea, tėvą Jason, brolius Jordan ir Mason bei daug tetų, dėdžių ir pusbrolių bei pusseserių.

Avarijos aplinkybes tiria vietinė policija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų