Savo laidotuvių repeticiją surengusi moteris šokiravo šeimą: išsinuomavo ir karstą

59-ių Mayra Alonzo išleido 710 svarų savo laidotuvių repeticijai, nes mirtys nuo koronaviruso įkvėpė ją „švęsti gyvenimą“.

Moteris valandų valandas repetavo savo laidotuves: gulėjo karste, jos draugės aplink apsimetė, kad verkia. Taip ji „šventė gyvenimą“. 59-ių Mayra Alonzo savo namuose Santjage suorganizavo savo laidotuvių repeticiją ir pasikvietė draugus, kurie apsimestų, jog jos gedi.

Išsinuomavo karstą

Moteris į laidojimo namus buvo nuvežta katafalku baltame karste, kurį išsinuomavo vienai dienai, rašo dailystar.co.uk.

Ji buvo nuo galvos iki kojų apsirengusi baltai su gėlių karūna ant galvos, o šnervėse buvo prikišta vatos – tiksliai taip, kaip mirusiojo kūną parengia laidojimo namai. Neįprastas vakarėlis moteriai kainavo 710 svarų sterlingų – tiek ji sumokėjo už karsto nuomą bei užkandžius svečiams. Atvyko draugai, šeima, kaimynai. Jie apsimetė, kad verkia ir fotografavosi. Moteris jiems padėkojo už pagalbą organizuojant „vakarėlį“.

Alonzo apibūdino šventę kaip „išsipildžiusią svajonę“ ir sako, kad nenorės laidotuvių kai  mirs, nes jas „gyvenime jau patyrė“.

Socialinių tinklų vartotojai liko sumišę. Kai kurie ją kritikavo, kad moteris imitavo laidotuves, kai faktiškai aplink tiek daug mirčių nuo koronaviruso, rašo dailystar.co.uk

Vienas komentatorius rašė: „Nereikia su tam tikrais dalykais juokauti. Tiek daug žmonių aplink neteko artimųjų dėl COVID-19“.

Alonzo tvirtina, kad kaip tik mirtys ją ir įkvėpė švęsti gyvenimą, organizuojant netikras laidotuves. Tačiau moteris pataria nemirti, nes „karste karšta“ ir ji ten „jautėsi labai vieniša“.


Rašyti komentarą...
M
Musu
2021-05-14 15:36:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimas ir ministrai galėtų pradėt repetuoti.
Atsakyti
0

V
V.M.
2021-05-14 16:32:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai yra nesamonė,nes kai numirsi tau jau bus nebesvarbu kaip tavę palaidos.
Atsakyti
0

L
Lina
2021-06-03 09:51:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pusprotė negalima taip daryt dabar tikrai numirs greit
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų