Iš laidotuvių važiuojantys vyrai įkliuvo policijai – vairuotojas „gulėjo“ ant vairo

Kauno policija gavo pranešimą apie keistai miesto gatvėmis manevruojantį „Audi“ markės automobilį. Liudininko teigimu, vairuotojas judria gatve lėkė pravirais langais ir tarsi gulėdamas prie vairo. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Išvydęs policijos švyturėlius „Audi“ vairuotojas klusniai sustojo, o kartu su juo važiavę dar du keleiviai teigė vykstantys namo po laidotuvių.

Neslėpė, kad vartojo alkoholį

Pareigūnams pasiteiravus, ar vairuotojas yra apsvaigęs nuo alkoholio, už jį atsakymą skubiai pateikė priekinėje keleivio sėdynėje sėdėjęs automobilio keleivis. Tą faktą patvirtino ir vyriškio rankoje laikomas nugertas degtinės butelis, Kad prieš keletą valandų vartojo svaigiųjų gėrimų, neneigė ir pats automobilio vairuotojas.

„Aš tau iš karto sakiau, kad aš esu girtas. Iš laidotuvių važiuoju“, – teisintis bandė romų tautybės vyriškis, kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Automobilį vairavęs vyriškis taip pat prisipažino, kad į laidotuves važiavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo. 

Pavyko išvengti baudžiamosios atsakomybės

Antro patikrinimo metu vaituotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,07 prom. 

Šiuo metu pagal įstatymus Baudžiamoji atsakomybė gresia vairuotojams, kurių kraujyje rasta daugiau kaip 1,5 prom. alkoholio.

Visgi toks neatsakingas vairavimas neturint vairuotojo pažymėjimo ir esant neblaiviam vairuotojui užtrauks triženklę piniginę nuobaudą.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų