Stojo ginti Klaipėdoje atleistą darželio auklėtoją: esu pakraupusi

Skandalas dėl į kampą pastatyto šešiamečio, panašu, nežada nurimti. Netrukus po paviešintos nubausto vaiko nuotraukos atsirado tėvelių, kurie užsipuolė nuotrauką paviešinusią Klaipėdos regos ugdymo centro auklėtoją Aušrą Kuzminskienę, o kiti, savo ruožtu, suskubo ginti. Naujienų portalą tv3.lt pasiekė jautrus buvusios Aušros auklėtinės mamos laiškas, kuriame ji gina pedagogę ir teigia, kad ši nė už ką negalėtų padaryti nieko blogo ir yra neverta atleidimo iš darbo.

„Mano dukra mokinosi ir lankė šį darželį nuo 2-ejų metukų iki 5-erių pas šią pedagogę t.y. Aušrą Kuzminskienę. Gaila, kad aplinkybės buvo tokios ir išsikraustėme į kitą miestą ir teko pakeisti pedagogę ir įstaigą.

Rašau dėl to, kad skaitau straipsnius apie šį kilusį konfliktą ir tiesiog esu pakraupusi apie tai, kas yra rašoma apie šią nuostabią, savo srities ir atsidavusią moterį bei pedagogę. Gaila, kad tėvai neįvertiną to, ką ši moteris duoda ir suteikia savo auklėtiniams. Mano dukra jau dvejus metus nebelanko šios įstaigos, bet vos ne kasdien man pasako, kad pasiilgo auklėtojos Aušrelės ir norėtų su ja susitikti. Kyla klausimas toks: jeigu šis pedagogas būtų per pietus mėtęs lėkštes ir baudęs visaip vaikus, ar vaikai po dviejų metų baigimo norėtų su ja susitikti?

Šios moters įdirbis su vaiku matėsi net atėjus į priešmokyklinę grupę. Grupėje buvo 20 vaikų iš kurių mano vienintelis mokėjo skaityti ir rašyti. Tai kaip manote, ar šis specialistas yra prastas ir tas, kuris muštu vaikus?

Ji visuomet sakydavo, kad jos auklėtiniai yra patys geriausi ir protingiausi, su vaikais daug kur vykdavo į užklasines veiklas, ką organizuodavo ne mokymo įstaiga, o ji pati su tėvų pagalba. Tai vėl klausiu, ar ji blogas specialistas? Ar ji galėjo skriausti vaikus, kuriuos visuomet mylėjo kaip savo ir nei vieno vaiko neišskirdavo? Tiesiog yra baisu ir nebegaliu skaityti, bei klausyti tokio šmeižto apie šią pedagogę. O žinote kas labiausiai šokiravo? Ogi šios įstaigos direktorės žodžiai: „aš dirbu nuo ryto iki vakaro“.

REKLAMA

Kai mano vaikas prieš dvejus metus lankė šią įstaigą dėl prašymo pasirašymo pas „dirbančią direktorę nuo ryto iki vakaro“ per savaitę teko eiti net keturias dienas, nes jos nebuvo. Ateini 8 val., jos nėra, atvyksti puse 9, jos dar nėra, ateini 17 val ir vėl tas pats – jos nėra.

Po keturių dienų eidama pasiimti dukters, sutikau direktorę koridoriuje. Ir pasisveikinus, ji man pasakė: „Reikia pašnekėti apie Jūsų dukters elgesį.“ Atsakymas buvo: klausau.

Ji man pasakė, kad mano dukra yra neišauklėta, kaip ir aš (jos mama), nes gatvėje, mat, eidama pro šalį su direktore nepasisveikinau. Tai jeigu gatvėje eidamas nepasisveiki su darželio direktore, kurios tuo metu galbūt nepastebėjote, esate neišauklėtas žmogus, tai ir Jūsų vaikas taip pat geresnis būti negali.

Vėl kyla klausimas ar įstaigos direktorė, kuri yra baigusi aukštuosius pedagoginius mokslus, turi teise taip šnekėti apie vaikus ir jo tėvus? Kokio lygio yra direktorės kompetencijos, jeigu ji šitaip gali šnekėti? Ir kas jai suteikia tokią teisę taip sakyti? Gal ne su pedagoge yra problemų, o su įstaigos direktorę?

Kaip jau minėjau, jei ši pedagogė būtų bloga, vaikas po dviejų metų pabaigęs jos grupę, nekalbėtų ir neprisimintų jos geruoju ir su meile“, - pasirašo laišką buvusi Aušros Kuzminskienės auklėtinės mama Lina.

Primename, kad visą istoriją tv3.lt paskelbė prieš kelias dienas, kai susisiekė su darželio auklėtoja, kuri paviešino basą nubaustą 6-metį. Tada moteris papasakojo esanti atleista iš darbo dėl to, kad paviešino šią nuotrauką. Savo ruožtu ugdymo įstaigos direktorė teigė, kad auklėtoja turi ir daugiau nuobaudų, dėl kurių ir neteko darbo. 

 


Rašyti komentarą...
R
Regina
2019-12-14 10:16:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liaukites bartis, vienos nuomones vistiek nebus : vienam geras tas pedagogas, kuris "dirba" su tevais, kitiems tas, kuris dirba su vaikais. Savo kailiu patyriau, gali atiduot visas jegas ir visa siela vaikams, visvien geras nebusi, jei tevai to nesupranta, nes yra "gerosios" aukletojos, kurios plepa, apkalba, pliotkina kasdien po pusvalandi su mamytemis, palikusios vaikus padejejoms, o kitos mokytojos tustiems plepalams laiko nesvaisto, o ji skiria ugdytiniams.
Atsakyti
0

M
Milda
2019-12-14 16:21:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano vaikas eina į ši darželį, nuostabus darželis, dar nuostabesne direktorė..o pedagogės Aušros tikrai savo vaikui nenorėčiau..nors tik porą sykių mačiau..keista kad straipsnis rašomas tik iš vienos (neprisistaciusios) mamos
Atsakyti
0

A
Auklėtoja
2019-12-14 16:22:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip lengva šioje sistemoje sunaikinti vadovui neparankų žmogų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų