Štai, kaip Adelei pavyko atsikratyti 45 kilogramų: tereikia žinoti kelias taisykles

Dainininkei Adele neįtikėtinai svorio numesti padėjo sveikatingumo treneris, dirbęs ir su Lady Gaga. Adele taip pat pasisamdė asmeninį virėją, kurį jai rekomendavo kita Holivudo žvaigždė Cameron Diaz.

Tuo tarpu dainininkės draugai papasakojo, į kokius specialistus ji kreipėsi pagalbos, rašoma mirror.co.uk. Vienas jų – Los Andžele gyvenantis treneris Harley Pasternakas, kurio įžymių klientų sąraše – taip pat ir Rihanna, Katy Perry bei Lady Gaga.

Šaltinis pasakojo: „Adele dabar jaučiasi nuostabiai, o svorį ji numetė dėl daugelio priežasčių, bet taip pat ji laikėsi Harley duotų patarimų. Lady Gaga jai papasakojo, kad jis tikrai nuostabus. Taip ji nusprendė su juo susisiekti.“

H. Pasternakas paskiria 35 minučių trukmės jėgos treniruotę penkis kartus per savaitę, kurią sudaro pratimai pilvo raumenims, sėdmenims ir rankoms. Teigiama, kad Adele taip pat pasisamdė šefą iš Los Andželo Jasoną Harley, kurį jai rekomendavo Cameron Diaz, nes „maisto gaminti ji nelabai mėgsta – ypač jei laikosi dietos“.

Anksčiau buvo kalbama, kad Adele laikėsi sirtuinų dietos, į kurią įeina trys stiklinės žaliųjų sulčių ir vienas valgis per dieną tris kartus per savaitę, o likusias keturias dienas – 1 200 kalorijų apribojimas.

Vienas šaltinis teigė: „Ji ryte išgerdavo žaliųjų sulčių, o tada sportuodavo. Tada ji paprastai nevalgydavo iki 15 ar 16 valandos – ji taip pat užsiiminėjo protarpiniu badavimu. Jos valgomi patiekalai buvo, pavyzdžiui, krevečių vokas su grikių makaronais, vištiena su lapiniais kopūstais, o saldumynams – tokie šokoladiniai saldainiai iš kakavos miltelių, datulių, turmeriko ir graikinių riešutų.“

Manoma, kad hito „Someone Like You“ atlikėja pradėjusi sportuoti ir laikytis griežtos dietos numetė beveik 45 kilogramus.

Adele užaugo Totenhame, Šiaurės Londone, bet dabar gyvena dėl sveikatingumo pakvaišusiame mieste Los Andžele. Praėjusiais metais ji išsiskyrė su savo vyru ir septynmečio sūnaus Angelo tėčiu Simonu Konecki (46).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų