Skaudi žinia Meghan Markle: žmonėms ji nebepatinka

Jau vyksta pasiruošimas Karalienės platininiam jubiliejui ir karališkasis ekspertas suabejojo, ar princas Haris su Meghan Markle pasirodys Bekingemo rūmuose.

Karališkasis komentatorius teigia, jog mažai tikėtina, kad Meghan Markle kada nors grįš į JK, nes pranešama, kad jos ir princo Hario populiarumas sumažėjo.

Nuo pat dukros Lilibet gimimo kartu nesilankius JK, vis labiau spėliojama, ar Haris ir Meghan kitais metais pasirodys Karalienės platininio jubiliejaus iškilmėse.

Nesutarimai tarp poros ir karališkosios šeimos narių buvo plačiai viešinami, o Saseksai daug jų atskleidė per interviu su Oprah Winfrey, rašo dailystar.co.uk.

Meghan reitingai yra žemiausi

Tačiau naujausios apklausos rodo, kad nuo pat jų persikėlimo į JAV, Meghan reitingai yra žemiausi. Karališkasis ekspertas Robert Jobson sako dabar manantis, kad tai mažai tikėtina.

„Nesu tikras, ar Meghan kada nors vėl atvyks į Britaniją, ji dabar čia nėra populiari“, ‒ teigia jis.

„Vien mintis, kad ji stovi šalia Karalienės ir mąsto apie Karalienę, kai išleidžiama knyga, kurioje viešai atskleidžiama daug nešvarių dalykų, atrodo šiek tiek veidmainiška“.

Robert nurodė, kad karališkosios institucijos nariai labai neramiai laukia Sasekso kunigaikščio atsiminimų, kurie turėtų pasirodyti 2022 metais. Jis tęsia: „Turėsime palaukti ir pamatysime. Esu tikras, kad Haris mano, kad jis dalyvaus platininiame, 70-tąjame  jubiliejuje. Bet atminkime, kad po kelių mėnesių bus išleista knyga, kurioje jis puola ir vadina vieną karališkosios šeimos narį rasistu, tikriausiai jį ir įvardins“.

Todėl Robert pabrėžia, kad savaitgalį didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas Karalienei, švenčiančiai savo „70‐uosius tarnavimo, pasiaukojimo ir pareigos“ metus.


Rašyti komentarą...
P
P
2021-09-29 11:19:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar kam ji isvis gali patikti??
Atsakyti
-1

K
Kristina
2021-09-29 11:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man patinka!!!
Atsakyti
-1

P
P
2021-09-29 11:40:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
@P Pats googlini jos foto ir dar taip sneki
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų