Paaiškino, kodėl Harry ir Meghan išsikraustė į Kaliforniją: pasinaudojo žmonių nesupratimu, kaip veikia titulai

Princas Harry ir Meghan Markle galėjo išsikraustyti į Kaliforniją supykę, jog jų vaikai neturi karališkajai šeimai skirtų privilegijų, teigia ekspertai. 

Gert‘s Royal tinklalaidės vedėja Gertrude Daly pareiškė, kad Harry ir Meghan panaudojo žmonių nesupratimą, kaip veikia britų karališki titulai, savo naudai. 

Portalui Daily Star moteris aiškino: „Man atrodo, kad Saseksai supyko, nes jų vaikai neturi privilegijų, kurios ateina su princo ar princesės titulu. 

Taip pat man atrodo, kad interviu su Opra jie pasinaudojo žmonių nesupratimu, kaip veikia šie titulai. Dauguma žmonių galvoja, jog visų princų ir princesių vaikai yra princai ir princesės“. 

Pasak Gertrude, kunigaikščiai jau šimtmetį galiojančias taisykles pasuko taip, jog nesuprantančiam galiojančios tvarkos žmogui jie atrodytų esantys aukos. 

Gimus poros sūnui Archie buvo pranešta, kad jis neturės princo titulo, nes nori gyventi normalų gyvenimą. Visgi, per interviu su amerikiečių žurnaliste, pora pareiškė, kad būtent monarcho institucija nenorėjo, kad jų sūnus turėtų titulą. 

Pasak G. Daly, nors Sasekso kunigaikščiai bandė tikinti, jog toks sprendimas – rasizmo padarinys, nesuteikti Archie titulo buvo nuspręsta labai seniai.


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2021-09-28 09:07:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio titulo jie nori sunui, jeigu patys atsisake visko?
Atsakyti
0

N
Nijole
2021-09-28 09:07:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio titulo jie nori sunui, jeigu patys atsisake visko?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų