Markle gimdymo kaina šokiravo visuomenę: troško gimdyti apsupta prabangos

Karališkieji gimdymai visada yra prašmatnus reikalas, dažniausiai vykstantis aukščiausio lygio ligoninėse. Nėštumo ir gimdymo specialistai tyrinėjo brangiausius karališkosios šeimos gimdymus. Jie nustatė, kad Meghan Markle gimdymas kainavo daugiausia – suma viršijo 11 tūkstančių eurų. 

Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos Princesė Beatričė ir jos vyras Edoardo Mapelli Mozzi rugsėjo 18 dieną pasitiko naujagimę mergaitę.  Skaičiuojama, kad jos gimdymas beveik toks pats brangus kaip ir Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle.

Meghan Markle gimdė ligoninėje Chelsea and Westminster, turinčia penkių žvaigždučių aptarnavimą, siūlančią nedalomą seselės dėmesį ir ranko darbo sidabrines dovanėles gimdymo prisiminimui.

Antrasis gimdymas – dar brangesnis

Ekspertai skaičiuoja, kad antrasis Meghan Markle gimdymas porai kainavo dar daugiau – kadangi Meghan sukrą Lilibeth gimdė ligoninėje, kuri atrodo daugiau kaip viešbutis. Natūralus gimdymas ten kainuoja virš 11 tūkst. Eurų, o cezario pjūvis – dvigubai daugiau, rašo mirror.co.uk.  

Kiekviename gimdymo kambaryje yra atlošas, supamoji kėdė ir sofa, kiekviename kambaryje yra Wi-fi, vaizdo monitorius ir klaviatūra. Yra maisto užsakymo ir aptarnavimo meniu, sandėliukas, kuriame moterys gali pasidėti užkandžius.  

Princesės Beatričės gimdymas buvo antras pagal brangumą iš visų karališkųjų gimdymų. Jo kaina siekė 10 tūkst. Eurų. 

Ligoninė taip pat siūlo 80 eurų kainuojantį šampaną, rūkytą lašišą, pogimdyvinius užkandžius. Taip pat joje įrengtas plazminis televizorius ir prašmatnūs dušai. 


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2021-09-25 14:47:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Višta kiaušinį galėjo padėti ir Vievio paukštyne.
Atsakyti
-3

p
prastas vertimas
2021-09-25 22:33:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ištaisykite gramatines ir stiliaus klaidas.
Atsakyti
0

M
Monika
2021-09-26 10:30:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išmokit rašyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų