Karališkoje šeimoje gražiausią šypseną turi ne Markle ir karalienė: ar atspėsite, kas?

Karališkoji šeima turi daug pareigų, renginių, kuriuose jie turi dalyvauti, ir žmonių, su kuriais jie turi susitikti, tad iš kiekvieno šeimos nario, atliekančio savo pareigas, tikimasi šypsenos, kad įtiktų juos finansuojančiai Didžiosios Britanijos visuomenei.

Kai karališkosios šeimos nariai šypsosi ir mojuoja, kai žiūri į fotoaparatus, jie gali atrodyti labiau prieinami ir džiugina minias karališkųjų gerbėjų. Bet kai tiek daug karališkų šypsenų, kuri iš jų yra gražiausia?

„ExpressDentist.com“ ekspertai atliko tyrimą ir nustatė, kuris britų karališkosios šeimos narys turi patraukliausią šypseną. Tyrimas nustatė „auksinį“ kiekvieno karališkojo nario šypsenos koeficientą ir suteikė jam dantų baltumo balą. Tada buvo apskaičiuotas reitingas, įvertinus šypsenos koeficientą ir dantų baltumą, rašo express.co.uk.

Kam priklauso patraukliausios šypsenos karūna?

Ekspertai nustatė, kad būtent princesei Beatrice atitenka Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narės patraukliausios šypsenos karūna. Princesė surinko devynis balus iš 10 už šypsenos ir dantų baltumo santykį.

Šią savaitę princesė susilaukė naujagimės, tad yra daug priežasčių parodyti savo gražią šypseną. Jos jaunesnioji sesuo princesė Eugenie buvo antra, surinkusi septynis balus iš 10.

Pasak „Dr Wei šypsenų“: „Seserys iš karto atpažįstamos, nes atrodo, kad jos paveldėjo iškilius dantis, būdingus Vindzoro šeimai, ypač Beatrice“.

Jų dantys yra gana ilgi, tačiau šis tyrimas įvertino juos kaip gražiausias šypsenas karališkojoje šeimoje, todėl tai tikrai nebuvo kliūtis.

Meghan Markle atsidūrė trečioje vietoje

Abi Jorko kunigaikščio ir kunigaikštienės dukros savo šypsenomis nurungė Kembridžo ir Sasekso kunigaikštienes. Trečioje vietoje su šešiais taškais atsidūrė Meghan Markle, įveikusi ketvirtą vietą pelniusią Kate Middleton, gavusią penkis taškus.

Todėl, remiantis šiuo tyrimu, Meghan Markle šypsosi patraukliau nei Kate Middleton. Būdama amerikiečių aktorė, Meghan įpratusi nuolat šypsotis fotografams. Jos graži šypsena puikiai jai pasitarnavo, atliekant karališkąsias pareigas bei šypsantis fotografams kelionių šalyje ir užsienyje metu.

Princas Viljamas šypsosi gražiau už brolį

Vertinant karališkosios šeimos vyrų šypsenas, pripažinta, kad princas Viljamas šypsosi gražiau nei jo jaunesnysis brolis princas Haris. Viljamui atiteko penktoji vieta, aplenkus Harį maždaug dviem taškais.

Princo Viljamo šypsena dažnai buvo lyginama su jo motinos velionės Velso princesės Dianos šypsena, todėl ji visada užims ypatingą vietą tautos širdyje.

Princas Čarlzas, būsimasis Anglijos karalius, seka po savo sūnaus Williamo, surinkęs keturis balus iš 10. Po jo septintoje vietoje seka princas Haris ir princesė Anne, abu surinkę po tris balus iš 10.

Keista, kad Karalienė užėmė devintą vietą, surinkusi tik du balus iš 10. Karalienė Elžbieta negarsėja plačia šypsena, nes ji linkusi išlaikyti stoišką veido išraišką, kad  žmonės nepamanytų, jog ji turi nuomonę apie bet ką, pradedant politika ir baigiant karališkais skandalais. Galiausiai dešimtoje vietoje yra jauniausias karalienės sūnus princas Edvardas, kurio balas yra vienas iš 10.


Rašyti komentarą...
N
Nu
2021-09-24 12:14:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu,dantys-kaip kaltai
Atsakyti
-5

O
Odontologas
2021-09-24 17:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta Beatričė nei pati, nei jos nurna ar dantys, nei šypsena.
Atsakyti
0

T
Tai
2021-09-25 00:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dantų baltumą nustatinėjo ar šypsenos grožį? Tos Beatričės šypsena visai negraži. Dantys ilgi, bet burna apvali ir nėra jokio grožio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų