Princas Haris nešioja 1 mielą sūnaus smulkmeną: ją pastebi tik akyliausi

Kunigaikščių Saseksų kelionėje po Niujorką princą Harį lydėjo sūnų Archie primenantis simbolis. Princas Archie, kuriam dabar du su puse metų, liko Kalifornijoje su savo sesute mažąja Lilibet.

Tačiau dalis mažylio lydėjo Harį ir Meghan jų Dianos stiliaus kelionėje po visą šalį. Hario aplankas yra išsiuvinėtas žodžiais: „Archie's Papa“.

Princas su mielu aksesuaru buvo nufotografuotas pirmą kartą viešai pasirodžius porai Didžiajame Obuolyje, kur jie apsistojo mėgstamiausiame mamos viešbutyje, rašo dailystar.co.uk.

Haris ir Meghan praeitą savaitę lankėsi Jungtinėse Tautose

Princesė Diana sukėlė milžinišką susidomėjimą, apsilankydama Niujorke 1989 metais. Haris ir Meghan praeitą savaitę lankėsi Jungtinėse Tautose, kur susitiko su JAV ambasadore  Linda Thomas-Greenfield. Jie taip pat aplankė rugsėjo 11-osios memorialą ir kelionės metu susitiko su Niujorko meru Billu de Blasio.

Karališkoji ekspertė Angela Levin atmetė samprotavimus, kad Saseksai „pavydi“ karališkajai šeimai ir beprotiškai bando pradėti savo „rasinės diskriminacijos ir socialinės nelygybės suvokimo misiją“. Tai pirmoji vieša Sasekso kunigaikščių kelionė į Niujorką, nes pora prieš 18 mėnesių išvyko iš Jungtinės Karalystės.

Pora su ambasadore kalbėjo apie Covid-19, rasinius santykius ir psichinę sveikatą. Thomas-Greenfield netrukus po susitikimo socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė išsamią pokalbio apžvalgą. Ji rašė: „Nuostabus susitikimas su princu Hariu ir Sasekso kunigaikštiene Meghan. Svarbi diskusija apie Covid-19, rasinį teisingumą ir sąmoningumo apie psichinę sveikatą skleidimą“.


Rašyti komentarą...
K
Klausimas
2021-09-28 11:05:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O čia sena ar nauja nuotrauka, kurioje matosi, kad Meghan nėščia?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų