Meghan Markle pykčio scena pribloškė karalienę: jos elgesio nepamirš niekada

Pranešama, kad Meghan Markle primadoniškas elgesys privertė Karalienę žengti žingsnį ir pasakyti princui Hariui, kad „ji gaus tiarą tada, kai aš jai duosiu“ po Sasekso kunigaikštienės pykčio protrūkio dėl tiaros.

Karališkasis ekspertas savo naujoje knygoje pakartotinai papasakojo apie griežtą Karalienės poelgį su Meghan Markle po to, kai ši „įsiuto dėl tiaros“. Andrew Morton, knygos „Meghan: Holivudo princesė“ autorius, tvirtina, kad Sasekso kunigaikščiui ir kunigaikštienei prieš vestuves teko išklausyti Karalienės priekaištus, rašo mirror.co.uk.

Iškėlė pykčio sceną 

Šešiuose naujuose knygos skyriuose, kurie pirmą kartą buvo išleisti 2018 metais, Morton pasakojo, kad „The Times“ pranešė apie Meghan prieš pat vestuves „iškeltą pykčio sceną“ dėl tiaros.

Jis rašo: „2018 metų lapkritį, praėjus vos kelioms dienoms po to, kai pora grįžo iš sėkmingo turo „Down Under“, dienraštis „The Times“ pranešė, kad Meghan prieš pat savo vestuves „iškėlė pykčio sceną“, nes negavo tiaros, kurią ji norėjo pasimatuoti. Primadonos elgesys sulaukė Karalienės pasmerkimo ir ji pasakė Hariui: „Ji gaus tiarą tada, kai aš jai duosiu“.

Morton skandalingoje ištraukoje taip pat tvirtinama, kad princas Harry „įtūžo“, kad Meghan negavo to, ko norėjo. Ponas Morton tęsia:

„Karalienės aprangos patikėtinė ir Jos Didenybės papuošalų sergėtoja Angela Kelly pranešė įpykusiam princui, kad norint gauti neįkainojamą papuošalą, reikia laikytis tam tikrų saugumo protokolų. Hario tai neįtikino ir jis atrėžė Angelai, kad „ko Meghan nori, tą Meghan ir gauna“. Jo skambi frazė, deja, nepadėjo“.

Meghan į Angliją nevyko

Morton taip pat tvirtina, kad Saseksus iš karališkosios šeimos išvarė ir princo Viljamo  „pasityčiojantis požiūris“. Visada buvo griežtai neigiama, kad Viljamas tyčiojosi iš savo šeimos narių. Pernai broliai tvirtino, kad yra „labai, labai nepatenkinti“ dėl teiginių apie patyčias.

Pranešama, kad princas Haris sakė, kad jautėsi brolio atstumtas, tačiau jie abu atmetė „įžeidžiančius“ teiginius. Jų bendras pareiškimas buvo toks: „Nepaisant aiškių paneigimų, šiandien viename JK laikraštyje pasirodė netikra istorija, spėliojant apie Sasekso kunigaikščio ir Kembridžo hercogo santykius. Broliams, kurie labai rūpinasi psichikos sveikatos problemomis, tokia kurstanti kalba yra įžeidžianti ir potencialiai žalinga“.

Tokie pranešimai pasirodė tuo metu, kai Saseksų kunigaikščiai panoro apsilankyti JK, atsisakius vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigų praėjusių metų pradžioje ir persikėlus gyventi į Kaliforniją.

Po persikėlimo Haris vienas du kartus lankėsi JK, o Meghan ir dvejų metų Archie su juo nevyko. Karališkieji broliai šiemet susitiko tik kelis kartus ‒ princo Philipo laidotuvėse ir paminklo savo motinai princesei Dianai atidengime Kensingtono rūmuose per jos 60-ąjį gimtadienį.


Rašyti komentarą...
J
Janina
2021-10-01 13:53:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ileisk i baznycia ta, kuriam ten ne vieta - uzsilips ant altoriaus - salo lietuviska patarle. Tiesiai i taska. Karaliska seima turi pasiziureti ka i savo rumus ileidzia. Kaip rodo faktai - tikrai ne visiems ten vieta.
Atsakyti
0

M
Mantė
2021-09-30 17:08:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai kam jau čia rūpi išlepintų kunigaikštukų tarpusavio vaidai
Atsakyti
0

J
Janina
2021-10-01 13:57:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ileisk i baznycia ta kuriam ten ne vieta - uzsilips ant altoriaus - sako lietuviska patarle. Tiesiai i raska. Karaliskoji seima turi ziureti ka i savo rumus isileidzia. Faktai rodo kad ten tikrai ne visiems vieta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų