Šiukštu nelaikykite šių augalų savo namuose: gali pakenkti sveikatai

Augalai papuošia bet kurį kambarį. Tačiau atkreipkite dėmesį į gėles, kurias nešate į savo butą. Kai kurios augalų rūšys gali būti mirtinai pavojingos. Šiuos augalus verčiau laikyti atokiau nuo namų, vaikų ir naminių gyvūnėlių. Nurijus net nedidelį kiekį šių augalų pasekmės gali būti labai skaudžios, teigia usefulbeautytips.net.

 

Skindapas valo atmosferą nuo kancerogeninių teršalų, tačiau pavojingas vaikams. Jei mažyliai įsidės į burną šio augalo lapą, jie gali patirti stiprų nudegimą ir sudirginti virškinamuosius traktus. Pirmieji simptomai yra viduriavimas, liežuvio patinimas ir ūmus vėmimas.

Lelijos – nepaprastai gražios, tačiau ir pavojingos. Lelijas reikia laikyti atokiau nuo vaikų ir gyvūnų, nes jos gali būti mirtinos. Patekusios į virškinimo traktą, šios gėlės sukelia vėmimą, pilvo spazmus, blogina regėjimą ir sukelia odos sudirginimą.

Paprastasis oleandras yra tikras nuodas. Jeigu turite šį augalą savo namuose, turėtumėte kuo skubiau juo atsikratyti. Jis pavojingas ir vaikams, ir suaugusiems. Nurijus augalo lapus gali prasidėti traukuliai, atsirasti artritas arba net ištikti širdies priepuolis.


Rašyti komentarą...
B
Birutė
2019-11-07 11:16:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
aš tai gėlių lapų paprastai nevalgau
Atsakyti
0

T
Tai
2019-11-06 15:07:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va kodėl lelijos laidotuvių gėlės!
Atsakyti
-2

L
Lina
2019-11-06 20:38:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinosiu,ačiū.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų