Gairės

gėlės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gėlės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gėlės“.

Prieš perkant puansetiją atkreipkite dėmesį į kelis dalykus: išsirinksite geriausią

Prasidėjus žiemos švenčių sezonui, vienas ryškus ir kultinis žiedas užima centrinę vietą namuose ir šventinėse dekoracijose – tai, be abejonės, puansetija. Dėl savo turtingos kultūrinės istorijos, ryškių raudonų ir žalių atspalvių bei išskirtinių žvaigždės formos lapų puansetija tapusi kalėdinės nuotaikos sinonimu. Pasak žinomo floristo Antano Mažono, puansetijų tipų ir veislių yra daug, tad kiekvienas gali rasti žiedą pagal savo skonį bei priderinti prie namų interjero.
2023-11-24

Išlaikykite pelargonijas per žiemą: štai, ką reikia žinoti

Lietuvių pamiltos gėlės pelargonijos nežiemoja lauke, tad svarbu užtikrinti joms tinkamas sąlygas, kad kitais metais vėl galėtumėte jas sodinti ir džiaugtis žiedai. Ekspertė papasakojo, kaip išsaugoti pelargonijas per žiemą – įsiminkite jos patarimus.  Pelargonijos yra nuostabūs augalai, žydintys iki pat šalnų ir nereikalaujantys per daug priežiūros. Tačiau rudenį jas reikėtų iškasti, jei norite sulaukti žiedų kitąmet.
2023-11-23

Namuose pelėsio neliks nė kvapo: štai, kas padės

Kambariniai augalai gali būti ne tik puiki jūsų namų puošmena, suteikti erdvei jaukumo, tačiau jie gali padėti išvengti pelėsio ir su juo kovoti. Kai kurios augalų rūšys netgi gali sustabdyti langų kondensato susidarymą. Kambariniai augalai gali padėti išvalyti orą namuose, surinkti drėgmę, kuri neleis veistis pelėsiui. Kai kurie jų taip pat gali sugerti kenksmingus toksinus ir padėti išlaikyti namus švarius ir gražius.
2023-11-12

Padarykite tai savo vėzdūnėms: augs kaip niekada anksčiau

Vėzdūnės yra vieni populiariausių kambarinių augalų dėl savo gražių, blizgančių žalių lapų ir ryškių baltų žiedų. Tačiau ne visada vėzdūnės pražysta ar žydi ilgai, todėl išbandykite šią gudrybę – rezultatas nustebins. Vėzdūnės išsiskiria savo baltais arba kreminės spalvos žiedais. Jei ši gėlė sveika ir pakankamai subrendusi, ji dažniausiai išleidžia vieną arba du žiedus. Vis dėlto, kai kurios vėzdūnės žiedus gali sukrauti lėčiau nei kitos.
2023-11-07

Šie 2 populiarūs augalai – nuodingi: įspėja visus

Artėjant žiemai, žmonės ieško augalų, kuriuos auginti namuose. Žmonėms saugiems, norėdami padėti ekspertai pasidalijo nuodingų augalų, kurių reikėtų vengti, jei turite augintinių, sąrašu.  Pasak organizacijos „Clear It Waste“, 10 proc. augintinių suserga suvalgę namuose esančių augalų, o 43 proc. iš jų prireikia skubios veterinarinės pagalbos.
2023-11-06

Šios gėlės – Vėlinių karalienės: atskleidė auksinius priežiūros patarimus

Spalio mėnesį atėjus šalnoms, žmonės skuba tvarkyti kiemus, balkonus ir kapines. Žiedynams atnaujinti vieni sodina viržius, kiti chrizantemas. Gėlių verslo „L. Baradinsko Gėlininkystės Ūkis“ savininkas Laimutis Baradinskas pasakoja, kad dažnai iki Vėlinių, kapuose jau būna pasodinti viržiai, o spalio pabaigoje, prieš pat Vėlines, daugiausiai perkamos chrizantemas.
2023-10-26

Kapuose sodinkite šias gėles: visą žiemą atrodys tobulai

Artėja Visų šventųjų ir Mirusiųjų atminimo dienos, kai Lietuvos gyventojai lapkričio 1–2 tradiciškai vyks į kapines lankyti mirusių artimųjų. Nuo seno šiomis dienomis įprasta ant kapų padėti gėlių ir žvakių, tačiau tiek floristai, tiek atliekų tvarkymo įmonės atstovai prieš įsigyjant atributus kviečia susimąstyti: koks mūsų tikslas – pagerbti mirusiuosius ar ramybės vietą apkrauti neperdirbamais daiktais, kurie neilgai trukus atsidurs konteineriuose.
2023-10-19

Atskleidė, kaip per žiemą išsaugoti pelargonijas ir begonijas: išbandykite šiemet

Artėjant žiemai reikia pagalvoti ne tik apie tai, kokį naują paltą nusipirkti, kad žiemą nebūtų šalta, bet ir pagalvoti, kaip išsaugoti vasarines gėles, kurioms, atėjus šalčiams bei nepalankiems orams, bus taip pat šalta. Sodininkė Sandra Stanislavičė atrado būdą, kaip išsaugoti kai kurias gėles ir jomis džiaugtis po visų šalčių vėl sugrįžus saulei.
2023-10-18

Patarė, kokias gėles dabar sodinti kapuose: gražiai atrodys ir per Vėlines

Artėja Vėlinės, kai kone visa Lietuva suplūs lankyti savo artimųjų kapų. Tačiau juos vertėtų aplankyti dar prieš šią dieną ir nudirbti kelis darbus. Kokius kapų tvarkymo ir priežiūros darbus dabar atlikti pats metas tinkamiausias bei kokiais augalais Lapkričio 1-ajai puošti kapus, naujienų portalui tv3.lt pasakojo kapų priežiūros paslaugų „Eram service“ įkūrėja, apželdinimo specialistė Rūta Matulienė. Kone pagrindiniu šios dienos simboliu yra tapę chrizantemos.
2023-10-12

Interjero dizainerė atskleidė, kaip sukurti jaukią aplinką namuose

Ruduo – tai laikotarpis, kai pradeda trumpėti dienos, šiluma lėtai pasitraukia, o už lango atsiveria spalvingas nukritusių lapų piešinys. Skamba jaukiai? Jaukumą galima pajausti ne tik už lango, tačiau ir savo namuose. Apie tai, kaip jaukiai atnaujinti savo namus pasakoja interjero dizainerė Karolina Demanavičienė.  Po ilgos dienos mes visuomet skubame namo, nes tai vieta, į kurią malonu grįžti.
2023-10-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų