Lietuvės idėja nustebino visko mačiusius: pašiurpo net svetimi

Lietuvių išradingumui nėra ribų. Ir nors dažnai girdime, kad mūsų tautiečiai helovino nešvenčia, vis dėlto tie, kurie imasi, atšvenčia su trenksmu. Ne išimtis lietuvių pora, gyvenanti Jungtinėje Karalystėje.

Pasiruošė per valandą

Kartu su mylimuoju Dalia Elizabeta Adamonytė taip bauginančiai pasiruošė Helovino vakarėliui, kad pastebėjimų ir liaupsių sulaukė ne tik iš draugų, bet ir svetimų.

„Iš tiesų, mūsų idėja gimė paskutinę minutę. Daug laiko tikrai neprireikė.

Pasiruošimas užtruko apie valandą, ruošėmės patys. Mano vaikinas dirba ligoninėje, todėl vieną vakarą aš, visiškai juokais, paprašiau atnešti lašinės stovą, ant kurio galėčiau pakabinti maišą vyno šeimos vakarėliui.

Taip bejuokaudami sugalvojome, kad galima paprašyti iš ligoninės atliekamų ir nereikalingų paciento drabužių bei persirengti ligone ir gydytoju. Taigi, šie kostiumai beveik nekainavo“, – pasakoja Dalia.

Viską rado internete

Papildomai mylimiesiems prireikė įsigyti tvarsčių, netikro kraujo, skysto latekso, žaizdoms formuoti bei padaryti makiažą. „Viską įsigijome internetu, tačiau galima ir specializuotose pardiotuvėse. „Youtube“ radau nemažai video pamokėlių, kaip sukurti tikroviškai atrodančias žaizdas.

Kadangi mano draugas yra britas, tai jų šeimoje helovinas yra normali ir labai priimtina šventė.  

Pagrindinė priežastis, kodėl ją švenčiame, yra dėl vaikų, tačiau aš pastebėjau, kad suaugę ne ką mažiau džiaugiasi gavę progą įdomiau apsirengti ar pasidažyti.

Kai kurie vakarėlių dalyviai ruošiasi pasitelkdami profesionalus. Grimo kainos svyruoja nuo 40 iki 50 eurų“, – kalba lietuvė ir priduria, kad britai renkasi ne tik profesionalų grimą, bet ir perka kostiumus specialiai šiai šventei.

Davė patarimų

Dabar pora juokiasi – jų idėja susilaukė daugybės reakcijų ne tik dėl šiurpaus vaizdelio, bet ir dėl to, kad porai pakako minimalaus biudžeto.

„Kitiems besiruošiantiems patarčiau nešvaistyti šimtų eurų profesionaliems kostiumams. Tokiais atvejais pakanka turėti gerą idėją ir nusipirkti aprangą padėvėtų drabužių parduotuvėje.“


Rašyti komentarą...
S
Siaubas
2019-11-02 09:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusipirko straipsniui vietą 100%
Įvaizdis ne kažką....
Atsakyti
0

A
Auksine raide
2019-11-04 11:25:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didesnis apsurdas skaityt jusu komentatus, senimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų