helovinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „helovinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „helovinas“.

Fiona iš „Šreko“ persirengusi moteris apsilankė ligoninėje: seselių reakcija – nepakartojama

Socialinių tinklų žvaigždė Jenna nusprendė atlikti gimdos kaklelio tyrimus persirengusi Fiona iš „Šreko“. Seselės liko nustebintos. Viena influencerė išpopuliarėjo po to, kai „TikTok“ tinkle paskelbė savo tepinėlio testo rezultatą, apsirengusi kaip Fiona iš „Šreko“. Jenną, geriau žinomą kaip Big Fat Jenna, seka 952 000 „TikTok“ vartotojų. Grožio ir mados entuziastė iš Mančesterio ne veltui pritraukia milijonus vieno vaizdo įrašo peržiūrų, nes savo makiažo talentu stebina mases.
2023-12-11

„Adamsų Šeimynėlės“ herojai po 32 metų: atpažinti pavyks tikrai ne visus

Bene kiekvienas prisimename garsiąją Adamsų šeimynėlę. Išskirtinė serialo tematika džiugindavo gerbėjus kas savaitę. Dramatiškas Gomeso ir Mirtišės tango, aistringi bučiniai nuo plaštakos iki peties ir tas keistas žavingosios namų damos suvokimas apie rožes. Apkirpusi žiedlapius Mirtišė į vazas merkdavo gėlių kotus, kai iš už kampo išlįsdavo po ilgais plaukais veidą slepiantis pusbrolis Itas.
2023-11-02

Eglei Jakštytei Helovinas baigėsi trauma: iš siaubo kambario važiavo į ligoninę

Helovino šventė pastaruoju metu lietuviams jau tapo savotiška tradicija – žmonės persirengia kostiumais, lankosi teminiuose šiurpą keliančiuose parkuose. Visų šventųjų dienos išvakarėse Helovino tematikos parke apsilankė ir atlikėja Eglė Jakštytė (32 m.). Moteris susidūrė ir su neeiline situacija – kaktomuša susidūrė su ją gąsdinusiu darbuotoju.  Atlikėja nemalonia patirtimi ir įvykio aplinkybėmis pasidalino socialiniuose tinkluose.
88 2023-11-02

Šiandien – ypatinga diena Lietuvoje: štai, ką būtina padaryti

Lapkričio 2-ą dieną minimos Vėlinės – ypatinga diena, kurią daugelis žmonių visame pasaulyje įprasmina atmindami savo mirusius artimuosius. Tai metas, kai žmonės gali prisiminti tuos, kurių jau nebėra. Apie tai, kuo ši diena ypatinga, tv3.lt naujienų portalui pasakoja etnologė Eglė Valentė.
2023-11-02

Kim Kardashian sukėlė gerbėjų įsiūtį dėl šiurpių Helovino dekoracijų: „Ji atitrūkusi nuo realybės“

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (43 m.) socialiniuose tinkluose aprodė, kaip papuošė savo prabangius namus Helovino šventei. Tačiau gerbėjai sužavėti neliko – daugybė jų išpeikė moterį už prastą pasirinkimą.  K. Kardashian socialiniuose tinkluose milijonams savo sekėjų parodė, kaip Helovinui papuošė savo 60 mln. dolerių vertės namą, esantį Los Andžele.
2023-11-01

Po 30 metų – legendinės „Fokus Pokus“ raganos – neatpažįstamos: štai kaip atrodo dabar

Filmas „Fokus Pokus“ tapo daugeliui neatsiejamu nuo Helovino šventės. Tačiau ar žinote, kaip dabar atrodo šmaikščiųjų raganų Winifred, Sarah ir Marios trijulė? Kai 1993 m. filmas „Fokus Pokus“ pasirodė kino teatruose, jis patyrė nesėkmę, tačiau nuo to tada jis išlaikė laiko išbandymą ir tapo privalomu žiūrėti filmu kiekvieną spalį.
2023-11-01

Žinomi lietuviai atšventė Heloviną: nuotraukose – ryškūs makiažai ir šiurpūs kostiumai

Spalio 31-ąją minimas Helovinas kasmet populiarėja ir mūsų šalyje. Žinomi lietuviai taip pat nepraleidžia progos pasirūpinti namų dekoracijomis, šiurpiais kostiumais ir ryškiais makiažais.  Naujienų portalas tv3.lt kviečia pasižvalgyti, kokiais šiurpiais ir įdomiais personažais šiemet tapo Lietuvos įžymybės.  Savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė yra minėjusi, kad jos sūnums itin patinka švęsti Heloviną.
2023-11-01

Helovino „karalienė“ Heidi Klum ir vėl nestokojo fantazijos: vakarėlyje virto milžinišku povu

50-metė Heidi Klum dėl savo išskirtinių Helovino įvaizdžių, kuriuos demonstruoja kasmet, jau yra tituluojama šios šventės karaliene. Šiemet modelis ir vėl nustebino – į vakarėlį ji atvyko persirengusi povu. Į kasmetinį žvaigždžių Helovino vakarėlį H. Klum atvyko su visa savo kostiumo komanda. Šių metų šventėje ji persirengė povu. Raudonuoju kilimu žengusi Heidi vilkėjo ryškų mėlynos spalvos aksominį kostiumą, o jos veidą dengė ekstravagantiška paukščio kaukė.
2023-11-01

Heloviną Vilniuje šventė ir žinomi žmonės: Jolanta Leonavičiūtė nustebino išskirtiniu kostiumu

Žinomi šalies žmonės ir nuomonės formuotojai helovino naktį žengė juoduoju kilimu, nuo kurio pateko tiesiai į genialaus mokslininko valdas – siaubo laboratoriją, kurioje buvo bandoma patobulinti žmogų. Į stimpankišką šiurpnaktį neįprastoje vietoje dalis svečių atvyko ypatingai pasipuošę. Vakaro temą atitinkančiu išskirtiniu kostiumu sužavėjo fitneso trenerė Jolanta Leonavičiūtė su antrąja puse, verslininkės Dainos Bosas dukra Maria Randers pasirinko įkūnyti Jill Valentine personažą.
83 2023-11-01

Restoranų išradingumas stebina – kvietė ragauti sušių su svirpliais

Restoranų virtuvėse buvo įsikūrę bauginantys personažai ar jų atributika, o tiksliau – jais virtę patiekalai. Ant klientų stalų keliavo vorai iš alyvuogių, raganų pirštai ir šluotos iš tešlos, ir net tamsybių būtybės iš juodų sušių su džiovintais vabzdžiais. Restoranai kiekvienai šventei ruošia specialų meniu ir taip vilioja klientus.
REKLAMA
REKLAMA

Nuo seksualumo iki mados ikonų: Helovinui pasipuošusios žvaigždės stebino kostiumais

Artėjant Helovino šventei, daugybė Holivudo žvaigždžių pasipuošė geriausiais ir išradingiausiais kostiumais. Šią savaitę vyko kasmetinis „Casamigos“ Helovino vakarėlis, į kurį atvyko keletas žinomiausių šou verslo atstovų. Vėliau Vas J. Morganas suteikė žvaigždėms antrą progą pašėlti šokių aikštelėje, kai Los Andžele kartu su Michaelu Brownu surengė kasmetinį vakarėlį.
2023-10-31

Šie užkandukai puikiai tiks Helovino vakarėliui: išbandykite

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco su TV3 laida „La maistas“ tęsia skaniausias kulinarines keliones po Lietuvą ir dalinasi gardžiausių patiekalų receptais. Artėjant Helovinui Gian Luca parodė, kaip pasigaminti vakarėliui puikiai tiksiančius užkandukus „pabaisiukus“ su dešrelėmis, o jei norisi saldžiai – su bananais. Tam, kad sužinotų viską apie vieną šios dienos simbolių – moliūgus, Gian Luca lankėsi Kaune, „Meilės ūkyje“, pas jo šeimininkus Ernestą ir Darių.
2023-10-31

Inga Stumbrienė su šeima Heloviną švenčia kasmet: jau žino, kaip puošis šiemet

Jungtinėse Amerikos Valstijose itin mėgiama Helovino šventė kiekvienais metais populiarėja ir Lietuvoje – kasmet kuriasi vis daugiau teminių parkų, prekybos vietos pasirūpina šventinėmis dekoracijomis, o ir patys lietuviai vis dažniau išsitraukia kostiumus. Verslininkės Ingos Stumbrienės namuose ši šventė jau taip pat tapo tradicija, kurios metu ji su artimaisiais ne tik pasipuošia, bet ir susigalvoja įvairiausių veiklų.
2023-10-30

Artėjant Helovynui įspėja visus: įsiminkite šiuos patarimus

Vis dažniau lietuviai mini ne tik Vėlines, bet ir atšvenčia Helovyną, dar vadinamą Šmėklinėmis. Tad specialistai primena, kaip šią šventę paminėti saugiai ir ką būtina žinoti, renkantis kostiumus ar dekoruojant namus. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba socialiniuose tinkluose pasidalino patarimais, kuriuos verta įsiminti.
2023-10-30

„Legolendas“ ruošiasi Helovinui – pastatyta didžiausia moliūgo figūra, jai prireikė net 100 tūkstančių detalių

Kol Lietuvoje dar diskutuojame, ar reikia švęsti Heloviną, štai „Legolendas“ Danijoje neabejoja: jau ruošia įspūdingą legomoliūgų lauką, kuriame pastatyta ir didžiausia moliūgo figūra. O jai prireikė net 100 tūkstančių detalių. Didžiuliai legovorai, legomusmirės ir legožiurkės, o kaipgi be legomoliūgų – juk artėja Helovinas. Moliūgus iš „Lego“ detalių renka patys lankytojai. Būtent taip Helovinui ruošiasi vaikų pramogų parkas „Legoland“ „Lego“ konstruktorių tėvynėje Danijoje.

Helovino vakarėlyje seksualūs įvaizdžiai nepaliko vietos fantazijai

Helovinas – itin laukiama šventė, kurios metu galima išlaisvinti savo kūrybiškumą ir susikurti išskirtinį įvaizdį. Kalifornijoje vykusiame naktinio klubo savininko Darreno Dzienciolo vakarėlyje kai kurie kostiumai buvo itin seksualūs ir nepaliko vietos fantazijai. Privačioje rezidencijoje Beverli Hilse, Los Andžele, Kalifornijoje vyko elitinis vakarėlis. Jį organizavo naktinio klubo savininkas Darrenas Dzienciolas. Į jį išskirtinai pasipuošęs atvyko amerikiečių reperis Tygga.
2023-10-28

Lietuviai masiškai perka šias prekes: tam yra 1 priežastis

Spalio mėnesiui besibaigiant artėja viena šiurpiausių metų švenčių – Helovinas. Nors šventė užsienietiška, tačiau lietuviai noriai jai ruošiasi ir renkasi kostiumus. Kostiumų nuomos punkto „Kūrybingas laisvalaikis“ direktorė Asta Virbickienė ir „Pigu.lt“ komunikacijos vadovas Nerijus Mikalajūnas papasakojo, kokie kostiumai šiais metais populiariausi ir kiek lietuviai pasiryžę jiems išleisti.
2023-10-28

Žinomame Tokijo rajone prieš Heloviną uždrausta viešumoje vartoti alkoholį

Turistų pamėgtoje Tokijo Šibujos seniūnijoje penktadienį įsigaliojo kelias dienas veiksiantis draudimas viešumoje vartoti alkoholį, kuriuo siekiama atgrasyti nuo triukšmingų Helovino susibūrimų, praėjus metams po aukų pareikalavusios minios spūsties Pietų Korėjoje. Spalio 27–31 dienomis bus draudžiama gerti alkokolinius gėrimus Šibujos gatvėse nuo 18 iki 5 val., o rajone esančios alkoholio parduotuvės raginamos tuo metu neprekiauti alkoholiu.
2023-10-27

Helovinas plinta tarp šeimų, o dvasininkai ragina susimąstyti: „Iš 30-os į 1-ąją yra šėtono garbinimo naktis“

Helovino šventei vis labiau įleidžiant šaknis mūsų kultūroje, kasmet kyla vis didesnis susiskaldymas tarp tų, kurie švenčia šią moliūgų ir šiurpių kostiumų šventę, ir tų, kurie sako, kad Helovinas prasilenkia su lietuviškomis tradicijomis. Dvasininkai ragina susimąstyti ir nesakralizuoti blogio garbinimo dienos, tačiau tautiečiai sako, kad šią šventę ypač mėgsta vaikai ir su laiku ji taps visaverte kalendorine švente ir dėl jos minėjimo klausimų nekils.

Šiurpiausi pajūrio kampeliai – atskleidė, kaip verslininkai ruošiasi Helovynui

Helovynas Lietuvoje dar tik skinasi kelią į švenčiamų dienų ratą, prigyja tik dalis užsienyje populiarių tradicijų. Kai kurie verslininkai bando išnaudoti šią progą ir pritraukti daugiau klientų, o kiti teigia, jog bent jau kol kas lietuviai šios šventės nesureikšmina. Nors Helovyno šventė kildinama iš pagoniškos keltų genčių šventės, Lietuvoje kelią skinasi amerikietiška šios šventės versija, kuri pasižymi skaptuotais moliūgais ir šiurpuliukus keliančiais kostiumais.

Helovinui pasiruoškite su Gian Luca: šie „pabaisiukai“ taps vaikų vakarėlio hitu

Nuo šiurpiausios metų šventės neatsiejami moliūgai šį sekmadienį užkariaus TV3 laidą „La maistas“. Žiūrovų laukia tiek puikus ir nesunkiai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tiks vaikų Helovino šventei, tiek ir moliūgo patiekalas suaugusiems, kurie šią dieną pasirengę praleisti ramiau.
2023-10-27

Kunigas išklojo tiesą apie Heloviną: atsakė, ar jį galima švęsti

Helovino šventimas Lietuvoje – visai neseniai paplitusi tradicija. Jos metu žmonės dėvi įvairių personažų kostiumus ir mėgina išvyti piktąsias dvasias. Tačiau praėjus dienai po trankaus Helovino šventimo Lietuvoje seka Visų šventųjų ir Vėlinių dienos, kurios reikalauja pagarbaus nusiteikimo ir rimties. Apie šių skirtingų datų paralelę įžvalgomis pasidalijo Žaslių kunigas Stasys Čiupalas.
98 2023-10-25

Neišmeskite moliūgų likučių: nustebsite, kur jie pravers

Artėjant šiurpiausiai metų nakčiai, vis daugiau kiemų, miestų erdvių ar parkų papuošia išskaptuoti moliūgai, įvairiausios dekoracijos, elektrinės lemputės ar girliandos. Helovinui pasibaigus, dauguma jų keliauja į konteinerius, ypač daug juose atsiduria nebereikalingų dekoracijų, plastikinių ir šviežių moliūgų, kostiumų.
2023-10-25

Lietuvos mokyklų prašo nešvęsti Helovyno: šventę laiko demonizuota, galinčia neigiamai paveikti vaikus

Pastebėdama, kad  pastaruoju metu Lietuvoje vis labiau populiarėja naujai atėjusi Helovyno šventė, tiksliau, naujas jos variantas, kuriame vyrauja su mirtimi susiję gąsdinimai, Etninės kultūros globos taryba kviečia ugdymo įstaigas, kultūros centrus daugiau dėmesio skirti Lietuvoje nuo seno švenčiamai šventei – Vėlinėms, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Profesorė pasakė, ar lietuviams reikia švęsti Helovyną

Šiais globalizacijos laikais visuomenė tarsi pasidalijusi į dvi stovyklas. Vieni ruošiasi artėjančiai lapkričio pirmajai, per kurią minime Vėlines. Na, o paaugliai ir vaikai laukia Helovino šventės, kurios metu gali šėlti persirengę pabaisų kostiumais. Kasmet kyla daug aršių diskusijų – kuri šventė dominuoja, ar lietuviai nepraranda savo kultūros ir šaknų? Vilniaus universiteto (VU) Šiaulių akademijos direktorė prof.
84 2023-10-24

Artėjant Helovinui suorganizuotos šunų varžytuvės: aprengė spalvingais filmų herojų kostiumais

Artėjant Helovinui, Peru gyventojai spalvingais filmų herojų kostiumais aprengė savo šunis ir varžėsi, kuris augintinis pasipuošė gražiausiai. Tradicinio konkurso organizatoriai taip tikisi gyventojus išmokyti atsakingiau elgtis su savo keturkojais. Peru sostinėje Limoje vyksta neeilinis šunų konkursas. Šeimininkai savo draugus keturkojus aprengė įvairiais populiarių filmų herojų kostiumais.

Vėlinių tradicijos Lietuvoje: „Norime priminti žmonėms, kad yra ne tik Helovinas“

Kol įvairiuose šalies kampeliuose lankytojus artėjant Helovinui vilioja šiurpinantys siaubo parkai, Ukmergės rajone verslininkai kviečia prisiminti Vėlinių tradicijas. Sako, kad eksperimento ėmėsi prisiklausę piktų tautiečių komentarų apie ramų mirusiųjų pagerbimą užgožiantį Heloviną. Atvykus į Taujėnų dvarą yra du keliai – sukti paskui vaiduoklius ir šmėklas arba rinktis ramybę, šilumą – Vėlinių kiemelį. O ten iškart pasitinka ugnies šviesa ir kepamo ėriuko kvapas.

Švėkšnoje nušvito daugiau nei 1,5 tūkst. moliūgų – to nesieja su Helovinu

Švėkšnoje džiugina, o kartais ir gąsdina įvairiausiais veidais išskaptuotų daugiau nei pusantro tūkstančio moliūgų. Miestelyje šį savaitgalį vyksta tradicinė šventė „Mes už šviesą“. Daržoves kone visi Švėkšnos gyventojai dailino ištisą savaitę, o rezultatas pritrenkiantis. Tiesa, ar čia daugiau moliūgų, ar lankytojų, ginčytis galima ilgai. Švėkšnos mokiniai skuba atlikti paskutinius pagražinimus.

Baldus moliūgais „apvilkusi“ stilistė kviečia juos dekoruoti kartu – tam rengia šventę

Kasmet vis naujomis instaliacijomis ir renginiais stebinanti plaukų stilistė, menininkė Jurgita Malakauskaitė šiais metais nusprendė pakviesti visus tapyti ant moliūgų.  Liepyno gatvėje įsikūrusioje „Selfstation“ studijoje ir jos prieigose jau parengtos puokštės su stilizuotais moliūgais, o visus praeivius stebina lauke stovintys baldai, „apvilkti“ juodai ir baltai nudažytais moliūgais, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-10-11

Ši nemokama Lietuvos vieta pritraukia tūkstančius: paskubėkite, kol dar yra laiko

Jau ketvirtus metus iš eilės artėjant Helovinui, į Deksterių ūkį Bubių kaime, Kauno rajone, rudenį plūsta tūkstančiai lietuvių. Ten nuvykę žmonės gali pasidaryti rudeninių fotosesijų moliūgų apsuptyje, įsigyti moliūgų iš pačių įvairiausių rūsių bei nemokamai papramogauti. Ūkio atidarymą šį sezoną šeimininkai paskalbė visai neseniai – rugsėjo 23 dieną. Per šį trumpą laikotarpį, moliūgų kiemą jau buvo aplankę maždaug 3 tūkstančiai žmonių.
2023-10-05

Šioje Lietuvos vietoje vyksta šiurpūs dalykai: žmonės patys gulasi į karstus

Artėjant šiurpiausiam metų laikui – Helovinui, duris vėl atidaro siaubo parkas, įsikūręs Labirintų pramogų parko teritorijoje Anykščių rajone. Siaubo parkas lankytojų lauks nuo spalio 13 dienos ir veiks iki pat lapkričio 5 dienos. Parke bus siūlomos įvairios pramogos, kurios tiks tiek suaugusiems, tiek vaikams. Šis siaubo parkas atidaromas jau trečius metus iš eilės. Idėja kilo savaime, pradėjus populiarėti Helovino tematikos renginiams Lietuvoje.
2023-09-29

Pora panoro tuoktis laidojimo namuose: vestuvės šokiravo ir visko mačiusius

27 metų Norma Nino iš Kalifornijos į savo vestuves atvyko katafalku, o „taip“ savo išrinktajam 29-erių Axel‘iui Nino ištarė apsupta moliūgų ir karstų, vilkėdama juodą vestuvinę suknelę. Pora surengė pačias šiurpiausias vestuves, kokias tik galima įsivaizduoti, o įžadų dalį „kol mirtis mus išskirs“ priėmė tiesiogiai – susituokė laidojimo namuose, rašo mirror.co.uk. 27 metų N. Nino į savo vestuves atvažiavo katafalku ir moliūgų bei karstų apsuptyje ištarė „taip“ 29 metų A. Nino.
89 2022-11-05

Helovino šventė Amerikoje: Joe Bidenas vaikams dalijo saldainius

Prezidentas Džo Baidenas su žmona Baltuosiuose rūmuose saldainiais apdalino 5000-ius vaikų, o niujorkiečiai triukšmingai siautė įspūdingame šiurpnakčio pamėklių parade. Baltųjų rūmų šeimininkai Joe ir Jill Bidenai sveikina Helovino proga čia atvykusius svečius. Prezidentas šiurpnakčio kostiumu nepasipuošė, o štai pirmoji Jungtinių Valstijų ponia gerokai išradingesnė. Ji su violetiniu peruku, ryškiu grimu ir drugelio sparnais. Pora vaikams dalija saldainius ir su jais bendrauja.
2022-11-01

Paežerių dvare sužibo tūkstantis moliūgų: smalsuoliai važiuoja pasižiūrėti

Netoli Vilkaviškio esančiame Paežerių dvare sužibo šimtai moliūgų. Juos skaptavo ir paprasti žmonės, ir dvaro darbuotojai.  Vos tik parkas nušvito, tūkstančiai suvalkiečių pradėjo plūsti ne tik iš Vilkaviškio, bet ir kitų miestų. Žmonės sako, kad tokie renginiai – ne tik akims, bet ir sielai. Paežerių dvaro parke išdėliota maždaug 1000 moliūgų. Visie jie dailiai išskaptuoti, o viduje žvakių įdėta, kad šviestų.
Aktualijos 2022-11-01

Kylie Jenner Helovino kostiumas dvelkė seksualumu: gerbėjai negailėjo pagyrų

Prabangaus gyvenimo neslepianti socialinių tinklų asmenybė Kylie Jenner šį Helovino vakarėlį išsiskyrė iš minios ir spalio 30-ąją socialiniame tinkle „Instagram“ pademonstravo dar vieną savo kostiumą. 25 metų verslininkė persikūnijo į Tamsos valdovę Elvyrą: dviejuose pikantiškuose kadruose ji pasipuošė šiai herojei būdingu juodu aukštai sušukuotu peruku.
2022-11-01

Ragana save vadinanti mergina pravėrė namų duris: atskleidė, kokių laikosi ritualų

Filmuose bei grožinėje literatūroje raganos visada buvo vaizduojamos kaip baisūs, tamsūs ir kerintys personažai. Tačiau vadybininke Anglijoje dirbanti moteris įrodė, kaip taip nebūtinai turi būti. 33 metų AJ O'Connell prisistato esanti tikra ragana, tačiau niekam to stengiasi nerodyti, nes ji gyvena gana įprastą gyvenimą, rašo dailystar.co.uk. Ji dirba įprastą darbą, gyvena įprastuose namuose ir mėgsta lankytis vietinėje užeigoje.
2022-11-01

Tragedija pažymėtas įvykis Seule: ministras atsiprašė už pražūtingą nelaimę

Pietų Korėjos vidaus reikalų ministras antradienį atsiprašė už pražūtingą Helovino spūstį, per kurią žuvo 156 žmonės. Jis tapo pirmuoju aukšto rango pareigūnu, paskelbusiu atsiprašymą po vienos daugiausiai gyvybių pareikalavusios nelaimių šalies istorijoje. „Naudodamasis proga, norėčiau nuoširdžiai atsiprašyti visuomenės už šią nelaimę kaip ministras, atsakingas už žmonių saugumą“, – prieš nulenkdamas galvą prieš įstatymų leidėjus ir kameras sakė Lee Sang-minas.
2022-11-01

Helovino vakarėlyje Heidi Klum virto kirminu: neįprastą kostiumą kūrė daugiau nei 10 valandų

Pirmadienį modelis Heidi Klum persirengė kirminu per savo 21-ąjį Helovino vakarėlį „Sake No Hana“ naujame Lower East Side viešbutyje „Moxy“. Moteris pasirodė kartu su savo vyru Tomu Kaulitzu, kuris buvo apsirengęs kaip žvejys, o kirmėle apsirengusi Heidi Klum buvo „užkibusi“ ant jo meškerės, rašo „Page Six“. „Bandžiau mąstyti nestandartiškai ir sugalvoti naujus dalykus, o praėjusiais metais galvojau, kad medis būtų labai šaunus kostiumas, arba, pavyzdžiui, augalas, o tada nuo augalo tarsi perė...
2022-11-01

Kunigas egzorcistas Sigitas į Heloviną žiūri su siaubu: šventėje regi paties šėtono ranką

Helovino šventė po truputį skverbiasi ir į lietuvių gyvenimus. Ne vienerius metus jau galima išvysti persirengusius vaikus, jaunimą ar sulaukti beldimo į duris, kuris praneša apie saldainių prašytojus, todėl TV3 laida „Karštai su tv3.lt“ domėjosi, kas tai per šventė. Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčios kunigas egzorcistas Sigitas Bitkauskas į šį vakarą Lietuvoje švenčiamą Heloviną žiūri su didžiuliu nerimu ir siaubu. Dvasininkas šioje persirengėlių šventėje regi pačio šėtono ranką.
2022-10-31

Šiurpinimas ir gąsdinimas turi labai gilias tradicijas ne tik Lietuvoje: esą tokie potyriai gali duoti naudos

Helovino proga vis tautiečiai ieško šiurpinančių pramogų. O ir tokių vietų kasmet Lietuvoje daugėja – lankytojus vilioja vis išradingesni verslininkų sumanymai. Švęsti kviečia Helovino miesteliai, siaubo parkai, miškai, šiurpinančios ekskursijos ar klaidūs labirintai. O specialistai sako, kad pastaruoju metu vis labiau populiarėjančių šiurpinimo pramogų šaknys labai senos ir gilios. Beje, net šiurpiausi potyriai gali duoti naudos.

Karštai su tv3.lt. Poilsis užsienyje ir trankus Helovino šventimas – ar tinkamai gerbiame mirusiuosius?

Jau nuo savaitgalio tautiečiai trankiai klubuose ir baruose švenčia Heloviną, o šį vakarą pasieks epogėjų. Ir vis daugiau lietuvių vietoj kapinių lankymo renkasi kurortus Turkijoje ar Egipte. Bažnyčia tvirtina, kad Helovino švęsti nereikėtų, nes tai – tamsiųjų jėgų garbinimo šventė.

Helovinas ne juokais pykdo dvasininkus: „Tai tamsos garbinimo naktis“

Lietuvoje vis labiau populiarėjanti Helovino šventė patinka ne visiems: ji ne juokais pykdo ne tik dvasininkus, bet ir senosios kultūros atstovus. Kurie sako, kad tai keltų šventė visiškai prieštaraujanti lietuviškai kultūrai ir tradicijoms, neva per Heloviną vejame savo mirusių artimųjų vėles, o jau per Vėlines skubame degti žvakes ant tų pačių mirusiųjų kapų.

Restoranuose – specialus meniu: lėkštėje raitosi gyvatės, raganų pirštai ar net vampyro akys

Artėjant bauginančiai Helovino nakčiai restoranuose specialiai koreguojamas meniu, o užkandžių gamintojai vos spėja suktis tenkindami net ir šiurpiausius klientų norus. Įprasti patiekalai virsta vaiduokliais, vampyrais, raganomis ar krauju pasruvusiomis akimis. Vis dėlto, Heloviną švęsti nusiteikę gyventojai šiemet išlaidauja kiek mažiau nei pernai. Liepsnojančios demono širdies išdrįs paragauti tik drąsiausi.

Inga Stumbrienė – apie Helovino šventės tradicijas bei patį šiurpiausią grimą: „Vyras pamatęs ne juokais nustebo“

Ingos ir Aivaro Stumbrų šeima kasmet švenčia pačią baisiausią metų šventę – Heloviną. Moteris pasakojo, kad ją ketina švęsti ir šiandieną bei jau yra sugalvojusi, kaip pasipuoš. Naujienų portalui tv3.lt Inga Stumbrienė papasakojo apie šeimos tradicijas bei grimą, kuris ne juokais nustebino net vyrą.  Moteris teigė, kad šiemet jų šeima taip pat švęs Heloviną: „Šią šventę planuojame švęsti, tačiau kaip būsime pasipuošę – tegu išlieka paslaptis.
903 2022-10-31

Kai kurie Lietuvoje Helovino puošmenoms negaili ir 1 tūkst. eurų: „Ir paplauti moliūgus, ir padažyti, pakilnoti“

Jau tampa įprasta, kad ne tik prieš Kalėdas, bet ir prieš Helovino šventę žmonės kiemus ir namus puošia moliūgais ar šiurpinančiomis dekoracijomis. Ši iš Jungtinių Amerikos Valstijų atkeliavusi tradicija mūsuose populiarėja vis labiau. Pasižvalgykime po Lietuvą, kaip pasipuošė mūsų kaimai ir miestai, gyventojai dekoracijoms negaili ir tūkstančio eurų. Tarsi iš siaubo filmų nužengusios gyvų numirėlių figūros šiurpina Antanavo kaimo parko lankytojus.

Tokio Aurelijaus Verygos dar nematėte: įsikūnijo į drakulą

Savaitgalį Klaipėdos-Liepojos krašte įvyko paskutinis šių metų „Ladies Go“ etapas. Dažniausiai orientacinio-pramoginio formato varžybas organizuojantis vairuojančių moterų judėjimas, šį kartą pakvietė išbandyti nestandartines lenktynes su interaktyvia programėle ir pasipuošti baisiausiais kostiumais. Kartu buvo paminėta ir vis labiau populiarėjanti Lietuvoje Helovino šventė.
71 2022-10-31

1 vakaro Markle ir princas Harry nepamirš niekada: slapta mėgavosi meile

Princas Harry ir Meghan Markle kartą išsiruošė į prabangų Helovino vakarėlį, kuriame leido laiką su princese Eugenie ir Jack‘u Brooksbank‘u, tačiau sulaukė netikėto skambučio, kuris viską apvertė aukštyn kojomis. Teigiama, kad princas Harry ir Meghan Markle dievina Heloviną, puoselėja visas jo tradicijas – apsirengia kostiumais, raižo moliūgus. Pirmaisiais jų santykių mėnesiais ši šventė buvo viena tų, kurių jie nieku gyvu nenorėjo praleisti.
2022-10-31

Kėdainiečius pašiurpino gatvėje pamatytas vaizdas – automobilio priekaboje vežamas karstas

Kėdainių miesto gyventojai prieš keletą dienų galėjo pamatyti neįprastą ir daugelį net pašiurpinusį ar sukrėtusį vaizdą – lengvojo automobilio priekaboje buvo vežamas karstas. Dažnas kėdainietis ir pirštą prie smilkinio pasukiojo ir įtartinai nužiūrėjo karstą. Ir tik žurnalistams pasidomėjus šia situacija paaiškėjo, kad jokio kriminalo čia nėra – tikras karstas vežamas tikrai Helovyno šventei.

Aiškėja daugiau apie tragišką Helovino šventę Seule: dauguma aukų – paauglės ir jaunos moterys

Pietų Korėjos sostinėje Helovino šventė virto nacionaliniu gedulu. Išsiilgę pasilinksminimų jaunuoliai taip smarkiai susigrūdo siaurose populiaraus rajono gatvelėse, kad vieni kitus tiesiog mirtinai suspaudė. Sunkiai suvokiama tragedija pareikalavo daugiau nei pusantro šimto jaunų žmonių gyvybių. Pasilinksminti populiariame Seulo Itevono rajone susirinkę jaunuoliai apie 10 val. vakaro filmuoja spūstį siauroje gatvėje.
2022-10-30

Antanavas įspūdingai pasitinka Heloviną: vietinė gyventoja šiurpius personažus sukūrė savo rankomis

Šiais metais Vaiduoklių šventę Antanavo kaimas, esantis netoli Vilkaviškio, minės išradingai. Vietos gyventoja Alma Buragienė nepagailėjo laiko ir fantazijos ypatingoms Helovino dekoracijoms sukurti. Šiurpius personažus moteris pagamino savo rankomis ir iš savo lėšų. Užmetus akį į Almos Buragienės socialinius tinklus, juose gausu padėkų už sukurtą šventinę aplinką. Viena moteris rašė: „Ačiū, kad garsinate Antanavo dvarą.
227 2022-10-30
Į viršų