• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Astrologė Vaiva Budraitytė pasakojo, kad šią savaitę mėnulio jaunatį pakeitė priešpilnis. Dėl to svarbu atkreipti dėmesį į savo emocijas ir jausmus, nes šie bus suintensyvėję.

Astrologė Vaiva Budraitytė pasakojo, kad šią savaitę mėnulio jaunatį pakeitė priešpilnis. Dėl to svarbu atkreipti dėmesį į savo emocijas ir jausmus, nes šie bus suintensyvėję.

REKLAMA

Moteris taip pat pridėjo, kad keli Zodiako ženklai ateinančią savaitę atsikvėps po sudėtingo periodo. Pasak jos, tai metas, kuomet jie galės pradėti aktyviau veikti.

Laukia pojūčių hiperbolizavimas

Ši savaitė atneš šiek tiek daugiau chaoso į emocinį gyvenimą. Taip yra dėl to, kad pasikeitus planetų ryšiui bus intensyviau juntamos teigiamos ir neigiamos emocijos.

„Tarp planetų bus įdomus ryšys. Sustiprės geros ir blogos emocijos. Vadinasi, pyktis bus piktesnis, liūdesys – liūdnesnis, o skausmas – intensyvesnis nei anksčiau“, – apžvalgą pateikė astrologė.

Anot jos, nereikėtų nusiminti, nes teigiamos emocijos taip pat bus intensyvesnės. Dėl to, jeigu džiaugsitės, tai kur kas labiau nei įprastai:

REKLAMA
REKLAMA

„Geros emocijos taip pat labai sustiprės, jomis kur kas labiau džiaugsitės. Tai šitai reikia žinoti.“

Metas kūrybinėms veikloms

Šią birželio pusę V. Budraitytė apibūdino, kaip tokią, kurios laikas yra itin tinkamas kūrybai. Anot jos, jeigu skirsite pakankamai dėmesio dvasiniam pasauliui, sulauksite teigiamų pasekmių.

REKLAMA

„Užsiimti reiktų dvasiniais dalykais, menine veikla – tapyba, kūryba. Iš esmės, tomis veiklomis, kurios duoda žmogui labai daug dvasinio peno. Netgi galima knygas skaityti, būti gamtoje

Rekomenduojama užsiimti tais dalykais, kurie nesukelia neigiamų emocijų, kurie yra jūsų rutinos dalis. Tai tada galima tikėtis, kad viskas bus labai gerai“, – kalbėjo pašnekovė.

V. Budraitytė pateikė ir kelių profesijų atstovus, kuriems ši savaitė bus labai palanki:

„Kūrybiniams darbuotojams arba tiems, kurie dirba su kūryba, jautrumu, empatija, – seksis. Tai gydytojai, psichologai, mokytojai.“

REKLAMA
REKLAMA

Svarbius projektus patartina perkelti

Intensyvesnės emocijos lems tai, kad šią savaitę gali tapti sunku objektyviai įvertinti pasiekimus, darbo rezultatus. Tad visas svarbias veiklas patartina perkelti bent jau kitai savaitei.

„Kitas momentas yra tas, kad labai stiprių darbų nereiktų šią savaitę daryti, nes visgi jausis tų planetų poveikis.

Jums gali atrodyti, kad niekas nevyksta arba vyksta ne taip, kaip turėtų. Na, hiperbolizuotai į viską žvelgsite, dėl to netinkamai įvertinsite veiksmus ir rezultatus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tai svarbių reikalų geriau nespręskite, nes tai neišmintinga. Kita savaitė bus gera, bet jeigu laukia rimti dalykai, nesiimkite jų. Pavyzdžiui, reiktų nukelti operacijas, nes palankiau būtų darytis jas vėliau“, – pasiūlė ji.

Astrologė pridėjo, kad sportuojantiems žmonėms taip pat reiktų šiek tiek pristabdyti savo veiklą, nes aktyviems veiksmams – netinkamas metas:

„Sportininkai ir tie, kurie sportuoja, turėtų būti atsargesni. Planetų išsidėstymas jiems nepalankus.“

REKLAMA

Keliems ženklams praėjo sunkus periodas

V. Budraitytė pasakojo, kad paskutiniu metu buvo tokių Zodiako ženklų, kurie nuolat jautė įtampą. Tačiau nuo šios savaitės jiems pradės sektis.

„Seksis tokiems ženklams, kaip, pavyzdžiui, Vandeniams, Liūtams, kuriems nelabai sekėsi ir jie turėjo problemų anksčiau.

Taip pat seksis Dvyniams, ypač jeigu jie yra kažkur arčiau valdžios. Bus toks neblogas akcentas, kažką tokio rimto nuveikti ir geriau pasijusti“, – šyptelėjo ji.

Nors yra sėkmingų savaitės ženklų, tačiau V. Budraitytė paminėjo ir tuos, kuriems savaitė atneš iššūkių:

„Dabar sunku Jaučiams, Ožiaragiams. Jiems ypač sunku dėl darbo. Mergelėms irgi sunku.

Iš esmės, Žemės ženklams nelengva. Jiems su darbu reikalai nelabai klostysis, nes jų netenkins rezultatai.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų