Sėkmės metas Zodiako ženklams – 1 iš jų sulauks gerų pokyčių

Trečiadienis Zodiako ženklams šykštus nebus – kai kas sulauks ilgai laukto pripažinimo, sėkmės.

Avinas

Būsite toliaregiški, aiškiai matysite ateities perspektyvas. Esate pasiruošę suvokti svarbius dalykus, atitaisyti klaidas. Rimtam asmeniniam ar dalykiniam apsisprendimui tai irgi reikšmingas metas.

Tauras

Tai pripažinimo metas: pasikalbėkite su vadovu, susitikite su žmonėmis, atstovaujančiais kokioms norsorganizacijoms, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai, verslo sėkmei ir pan. Nesibaiminkite per daug užsibrėžti.

Dvyniai

Gerų pokyčių diena, kol kas sėkmė priklausys būtent nuo jūsų. Palanku kurti ilgalaikius veiklos planus, projektus arba juos siūlyti ir aptarinėti su vadovu ar rėmėju, įtakingu asmeniu ir pan.

Vėžys

Viskas geriau, nei tikėsitės. Tai malonių netikėtumų metas: sena svajonė gali išsipildyti. Verta labiau pasigilinti į senus darbus, prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas.

Liūtas

Ypatingas metas: galite daug ką laimėti, daug ką labai svarbaus pakeisti jums norima linkme ir ne tik savo veikloje, bet ir santykiuose su mylimu asmeniu ar sutuoktiniu. Ši diena palanki imtis įkūnyti ilgai nešiotus sumanymus.

Mergelė

Spręskite finansines problemas, tvarkykite reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme. Geras metas tartis su vadovu dėl jūsų atlyginimo, karjeros perspektyvų. Galimi netikėti naudingi pasiūlymai, juos verta priimti.

Svarstyklės

Galite susidurti su svarbia informacija, reikalingu, naudingu žmogumi. Atsitiktinė pažintis gali tapti svarbi jūsų veiklai ar asmeniškai. Gali tekti pasikalbėti svarbiu klausimu su vadovu ar įtakingu asmeniu ir, jei būsite nuoseklūs bei kantrūs, būsite suprasti ir įvertinti, taip pat sulauksite norimos pagalbos.

Skorpionas

Nors galite sulaukti netikėtos paramos iš partnerių ar savo antrosios pusės, tačiau aktyviai dalykinei veiklai ne pats geriausias metas: nepersistenkite, nepersidirbkite, kaupkite jėgas. Labiau stebėkite, gilinkitės į dalykus, kurie vyksta jūsų viduje.

Šaulys

Tai jūsų sėkmės metas, tad būtų neapdairu nepasinaudoti tokia laiminga proga. Verta spręsti visas aktualias problemas, nesvarbu, ar jos būtų susijusios su veikla, finansais, ar su šeima, vaikais, meile.

Ožiaragis

Tinkama proga svarbiems pakeitimams veikloje, taip pat santykiuose su kolega, darbdaviu. Gerai pasirašyti ilgalaikę darbo sutartį. Puikus laikas svarbiems darbams atlikti, atsakingiems dokumentams pasirašyti.

Vandenis

Taps lengva suprasti kitus, netgi priešus. Tai puiki diena taikytis, kai nesantaika virsta draugyste, meile, bendradarbiavimu. Ieškokite pagalbos, paramos, aiškinkitės teisybę.

Žuvys

Tai puiki diena, nors būsite linkę be reikalo įsitempti, susinervinti. Galite sulaukti daug gražių dalykų, gerų naujienų, netikėtos pagalbos (juk geri darbai sugrįžta). Kitq vertus, nepamirškite, ką patys esate skolingi, ko neatlikę.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų