Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Palankus metas užsiimti arba tęsti svarbius darbus namie – čia greitai viskas stos į tas vietas, kur ir turi būti. Taip pat ši savaitė gali atnešti labai daug bendravimo ir daug judėjimo – daugiausia dėl to, kad reikės imtis dalykinių reikalų, bet ir savo malonumui taip pat.

Jautis

Labai tikėtina, kad dėmesys kryps pirmiausia piniginių, turtinių reikalų link. Viena vertus, jų dabar gali būti nemažai ir gana svarbių, kita vertus, su jais susitvarkysite labai greitai ir apsukriai. Palankus metas daugiau judėti ir daugiau bendrauti – ir dalykinėmis temomis, ir visomis kitomis.

Dvyniai

Būsite kupini energijos, nepaprastai veiklūs ir labai greitai tvarkysite visokiausius reikalus, kurių dabar žada būti išties nemažai. Labai geras metas tiems, kurie dirba su žiniomis, informacija, apskaičiavimais, mokosi ar moko kitus. Šalia puikų dalykinių savybių kaip ryto žvaigždė švies ir jūsų asmeninis žavesys. Gali būti, kad ir jausmai turės priežastį atsiskleisti.

Vėžys

Būsite labai energingi, veiklūs, valingi ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, į šalis nesidairant. Dėl to dabar geriausiai seksis tie darbai ar veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Labai geras metas sportuoti – atrodys, kad laimėjimai jūsų ieško patys.

Liūtas

Daugiausia laiko ir dėmesio užims kolektyvinė veikla – dabar yra labai palankus metas ne tik aptarti rūpimus dalykus su artimais draugais, bet ir kokio nors sumanymo imtis tiesiog dabar. Dalykinėje srityje bendra veikla su bendraminčiais bus taip pat ir svarbi, ir produktyvi.

Mergelė

Tikėtina, kad bus nemažai darbo, galbūt ir kitokios veiklos darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, kita vertus, didesnių kliūčių nebus, tad viskas pavyks. Ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su informacija, žiniomis, skaičiavimu, taip pat su grožio, komforto, patogumo, svetingumo dalykais.

REKLAMA

Svarstyklės

Tikriausiai nestigs darbo darbe. Kita vertus, ir jėgų bei noro pasirodyti geriau už kitus neturėtų stigti, kliūtys menkai tikėtinos, todėl pasiekimai gali būti išties nemenki. Taip pat tęsiasi ir tik sustiprės palankus laikas kelionei, ypač tokiai, kurios metu dera poilsio ir pažintiniai motyvai.

Skorpionas

Mažai tikėtina, kad ši savaitė atneš kokių nors svarbių darbų ar kitokių iššūkių.  Greičiau jau dienos slinks ramiai, gyvenimo įvykius stebint iš šalies, kaip pro langą. Pirmoji savaitės pusė palanki juridiniams, teisiniams reikalams. Geras metas ir sportinio tipo kelionėms.

Šaulys

Daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorinių aplinkybių – kito asmens veiklos, pasiūlymų, sugebėjimo įtraukti į savo veiklą. Atrodo, kad tai kas tarsi eina į jus, kas siūloma tikrai nebus blogai, o dažnai ir gražu ir naudinga, todėl ir visai priimtina. Panašiai aplinkybės gali klostytis ir dalykinėje srityje.

Ožiaragis

Nelabai didelių, tačiau visgi gana svarbių ir neatidėliotinų darbų, pareigų vykdymo ir taip nestigo, o dabar gali būti dar daugiau. Visko reikės imtis nuosekliai, ir atlikti greitai. Taip pat šią savaitę yra geras metas rūpintis sveikata, sveikatingumu – nebūtinai vien tiktai savu.

Vandenis

Gyvenimas vis labiau atsisuka savo gražiąja puse – bus dar daugiau (ypač antroje savaitės pusėje) galimybių smagiai pasilinksminti, o jūsų kūrybiškumas tiesiog liesis per kraštus, todėl net nepastebėdami džiuginsite visus esančius šalia, o ypatingas įkvėpimas lydės tuos, kurių profesija susijusi su grožio, patogumų kūrimu.

Žuvys

Gali būti, kad daugiausia liko, dėmesio ir pastangų dabar paprašys namai, šeimos reikalai. Iš tiesų dabar yra labai geras metas ir tai, kas svarbu aptarti, ir tiesiog linksmai paplepėti, ir kai kuriuos svarbius darbus nudirbti ir galiausiai padaryti ką mielo ir gražaus visiems. Išėjus iš namų patiks judrios, sportinio stiliaus pramogos.


Rašyti komentarą...
j
jo
2021-05-17 07:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
šitas klounas nežino kas jo pačio laukia, o naivuoliams siūlo jū likimą išburti.
Atsakyti
0

Šiulijos fanatas
2021-05-17 11:14:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikto nahoj,kas dabar bus joptvajmatj
Atsakyti
0

A
Anonimė
2021-05-17 15:36:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau, kaip surašė tekstą šauliui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų