naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasiruoškite veiksmui – prasidėjo 2021–ųjų gegužės Mėnulio jaunatis, kuri visiems Zodiako ženklams atneš galimybę užsibrėžti naujus tikslus ir susitelkti į savo siekius.

Pasiruoškite veiksmui – prasidėjo 2021–ųjų gegužės Mėnulio jaunatis, kuri visiems Zodiako ženklams atneš galimybę užsibrėžti naujus tikslus ir susitelkti į savo siekius.

REKLAMA

Tai – paskutinė galimybė Mėnulio energiją pasitelkti savo naudai prieš prasidedant 2021–ųjų užtemimų sezonui. Jam prasidėjus, įsigalės chaosas ir visiems reikės kiek pristabdyti, kol didžioji banga nuslūgs. Laimei, ši jaunatis bus labai švelni, o tiems Zodiako ženklams, kuriuos ji paveiks mažiausiai, geros vibracijos bus dar palankesnės, rašoma bustle.com.

DVYNIAI

Gegužės mėnesį Dvynių ženklą pasieks net keletas planetų, todėl ruoškitės pagerėjimui beveik visose gyvenimo srityse, nors jo ir reikės dar truputėlį palaukti. Per šią jaunatį bus geriausia kiek pristabdyti ir visų pirma skirti kokybiško laiko sau. Prieš stačia galva neriant į sau išsikeltų tikslų siekimą, svarbu pirma išmokti nuraminti protą ir atsilaisvinti dienotvarkę nuo visų žemiškų rūpesčių, kurie trukdo jums į viską pasižiūrėti platesniu žvilgsniu.

Poilsis, atsipalaidavimas ir dvasios gydymas jums bus pagrindinės šios jaunaties temos, todėl nebijokite vakaro ar kelių praleisti vienumoje. Ramus laiko leidimas namuose, kur galite svajoti ir gerai išsimiegoti, padės jums iš naujo pasikrauti energijos ir tuomet su naujomis jėgomis imtis darbų.

REKLAMA

MERGELĖ

Iš prigimties Mergelės puikiai tvarkosi su darbų sąrašais, todėl dažniausiai jos yra susitelkusios į tai, ką reikia padaryti. Bet o kaip visi tie ne pirmos svarbos dalykai, kurie suteikia gyvenimo džiaugsmo ir smalsumo? Ar tokie siekiai nėra verti atsidurti prioritetų tarpe? Ši jaunatis vyks jūsų nuotykių namuose, todėl ji atneš jums gilų gyvenimo stebuklingumo, didžiausių jo malonumų bei paslapčių pojūtį.

REKLAMA

Taip pat bus geras laikas numalšinti savo žinių troškulį. Pradėkite galvoti apie savo išsilavinimo tobulinimą, saugiai planuokite keliones į tolimas šalis ir brėžkite ambicingus tikslus, apie kuriuos jau seniai svajojate. Svajokite drąsiai, o tuomet realistiškai planuokite tai, ką tikrai galite pasiekti.

OŽIARAGIS

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės gera energija, Ožiaragiai, nes ši jaunatis aktyvuos daugiausiai malonumų žadantį jūsų horoskopo sektorių. Šios jaunaties metu aplink visur tvyros romantika, todėl dabar geras laikas sutikti eiti į pasimatymą, nebijoti pasirodyti jus dominančiam žmogui ar įnešti šiek tiek flirto į ilgalaikius santykius, kad jie atgytų.

Nebijokite išlaisvinti savo vidinio seksualumo! Dabar taip pat puikus laikas pradėti seniai planuojamą projektą ar meninį siekį, nes kūrybiškumo upės liesis laisvai. Šį įkvėpimo pliūpsnį išnaudokite savo užklasiniams hobiams, įneškite smagumo į romantinius santykius ir džiaugsmo į visas kitas savo gyvenimo sritis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų