Pasiruoškite, nes laukia sudėtingas metas: astrologai pataria, kas šią dieną svarbiausia

Pirmadienis – ne pati geriausia diena Zodiako ženklams. Būtent šią dieną galima sulauksite nusivylimo dėl nesėkmių įvairiose srityse. Galbūt sužinosite kai ką, kas nuo jūsų buvo slepiama. Astrologai pataria šią dieną laikytis savo įsitikinimų ir nuomonės. Taip pat išgirsite įvairių paskalų apie mylimą žmogų – jomis tikėti neverta.

Avinas

Svarbu taupyti jėgas bei laiką, atsirinkti tik tai, kas svarbiausia, nes viskam neužteks jėgų. Dažniau kreipkitės pagalbos į draugus.

Tauras

Jei jūsų norai per dideli, o pretenzijos neadekvačios, laukia nusivylimas. Nepraraskite saiko, nepervertinkite savo jėgų. Nieko naujo nesiimkite ir venkite konfliktų: siekite įveikti savo pasipiktinimą.

Dvyniai

Galimi nuostoliai bei nusivylimai. Saugokite savo sveikatą bei turtą. Visiškai netinkamas metas pirkti brangių daiktų, pinigus skolinti ar priimti neteisėtas dovanas.

Vėžys

Galite sužinoti dalykų, kurie nuo jūsų buvo slepiami. Vis dėlto turėkite griežtą nuomonę ir nekeiskite ankstesnių įsitikinimų bei planų dėl išgirstų naujienų: ne viskas teisybė, ką jums praneša aplinkiniai.

Liūtas

Pakaks jaudinimosi dėl vaikų, gali atsinaujinti ir neišspręstas konfliktas su mylimu asmeniu. Mėginkite su savo atžalomis bendrauti kaip su geriausiais, artimiausiais draugais.

Mergelė

Nepervertinkite savo galimybių, nepraraskite jums būdingo įžvalgumo bei atsargumo. Nereikėtų tikėti paskalomis apie mylimą žmogų: galite susipykti, net išsiskirti be rimto pagrindo.

Svarstyklės

Neskubinkite įvykių, nepraraskite kantrybės. Nesikarščiuokite dirbdami kasdienius darbus, atlikdami dalykines užduotis.

Skorpionas

Nepriimkite jokių atsakingų sprendimų, nes galite supainioti, kas yra kas: ne viskas, kas netikę, taisytina, šalintina, bus kenksminga, o kas priimtina – naudinga.

Šaulys

Turite likti sąmoningi, kitaip įkliūsite į spąstus. Slėpkite paslaptis, saugokite reputaciją, dvasios ramybę, kaip ir sveikatą, turtą.

REKLAMA

Ožiaragis

Kuklūs ir blaiviai save vertinantys asmenys šiandien nesutriks, bet būtinas atsargumas bendraujant, ką nors meistraujant rankomis, vairuojant mašiną.

Vandenis

Nepasiduokite pagundai susipykti su savo vadovu, namuose su tėvais. Jei kils noras pademonstruoti jėgą, galimybes ir nepriklausomybę, iš pradžių suskaičiuokite bent iki šimto (atbuline tvarka).

Žuvys

Iliuzijų metas, būkite atidūs, kad nepakenktumėte tiek sau, tiek tiems, kuriems esate autoritetas, kurie nuo jūsų priklauso psichologiškai, materialiai. Pasiruoškite tam, kad atsitiktinumas gali pakeisti planus.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų