Įspėja vieną Zodiako ženklą: gero gyvenimo troškulys gali nuvesti į nemalonumų liūną

Sekmadienį ne vienam Zodiako ženklui astrologai siūlo praleisti nuosaikiau, mat galima klaidinanti informacija, gali pablogėti savijauta arba trauks pagunda išlaidauti.

Pateikiame gegužės 9 d. horoskopą visiems 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Jausite nerimą, bus sunku tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta arba vargins artimųjų ligos bei problemos. Galite gauti keistą žinią iš giminaičio ar draugo. Venkite įtartinų kompanijųю

Tauras

Emocionalumas, nervingumas gali trukdyti deramai atlikti pareigas. Susilaikykite nuo pretenzijų reiškimo, kaltinimų, ypač jei patys nesate šventi, antraip jūsų nuodėmės bus pateiktos viešam aptarimui. Labiau derinkitės prie aplinkybių.

Dvyniai

Darbinga, produktyvi diena, tačiau galimi finansiniai apsirikimai, žala, tad būkite atidūs.

Vėžys

Nerami diena. Nors galimi svarbūs pokalbiai, susitikimai, pasitaikys netikusių pagundų, klaidinamos informacijos. Neverta ginčytis, nes tiesą rasti bus sunku. Kita vertus, gali kilti originalių kūrybinių idėjų. Užfiksuokite jas ir brandinkite.

Liūtas

Geriau bus, jeigu ši diena tekės kasdieniška vaga, nes rimtiems sprendimams, įpareigojantiems susitarimams ji nėra palanki. Nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Gero gyvenimo troškulys gali nuvesti į nemalonumų liūną.

Mergelė

Gali nutikti kažkas keista, nenumatyta. Galbūt tikėsitės laimėjimo ar naudos ten, kur to negalima tikėtis. Tereikės nedidelės romantiškos intrigos, kad įsipliekstų aistrų laužas.

Svarstyklės

Norėsis daug nuveikti, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Ši diena gali priminti apie sveikatos problemą. Jei pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.

Skorpionas

Šiandien nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Juo labiau kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Neskubėkite dalinti pažadų, neprovokuokite ginčų, nes padariniai bus nemalonūs.

REKLAMA

Šaulys

Nelengva bus išsireikalauti skolą. Tikriausiai būsite maitinami pažadais. Turėsite rūpesčių, jei ruošiatės kelioneiю

Ožiaragis

Jūsų patirtį, sugebėjimus įvertins tik visiškai svetimi žmonės, o artimiems, pažįstamiems galite nekelti pasitikėjimo. Vis dėlto nepažįstamųjų motyvai nebūtinai bus dori.

Vandenis

Darbe (jei šiandien reikia dirbti) gali iškilti problemų. Laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus.

Žuvys

Būsite linkę išlaidauti ir pasiduoti įvairioms pagundoms, kurios negailestingai tuštins kišenę. Nepatartina aklai tikėti draugo ar nepažįstamo žmogaus gražbylyste, bandant ką nors įsiūlyti, įtikinti.

Šaltinis: Vytautus.com


Rašyti komentarą...
A
Ai
2021-05-09 11:37:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kam tos rusiškos ju raidės prie kai kurių žodžių. Ar čia iš rusiško versta? Ar kosmosas taip liepė tuos kliedesius užrašyt?
Atsakyti
0

L
Lina
2021-05-09 11:54:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė, neatitinka nei per nago juodumą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų