Didysis savaitės horoskopas: 1 ženklui siunčia perspėjimą

Sužinokite, kas jūsų laukia šią savaitę, perskaitę prognozę savo Zodiako ženklui. 

AVINAS

Galėsite lengvai kalbėti apie problemas, tad būkite atviresni ir tiesiogiai išsakykite savo siekius. Bus sunku kažko atsakyti, iškils romantiškų santykių ir malonumų poreikis.Galite gauti apčiuopiamos materialinės naudos iš moters. Pilnatis skatins pasirūpinti pusiausvyra tarp savo paties ir kitų žmonių komforto bei saugumo. Tai puikus laikas sumokėti senas skolas, nesvarbu, ar jos susiję su finansais, ar su kitais reikalais. Kažkas gali staiga susidurti su skeletu, iškritusiu iš spintos.

JAUTIS

Būsite kaip niekad nepriklausomi. Tinkamas laikas derėtis ir sudaryti sutartis, eiti į darbo interviu. Merkurijus privers išgyventi emocijas, tada išmoksite jas nustumti į antrą planą. Ateina laikotarpis, kai norėdami sustiprėti turėsite suvokti ir priimti savo silpnybes. Vienišieji gali susirasti savęs vertą porą, o esantys santykiuose vėl patirs romantiškų valandų. Koncentruokite dėmesį į partnerystę, asmeninius santykius ar verslo sutartį. Galbūt vardan darnos teks kažko atsisakyti.

DVYNIAI

Pilnaties energija jūsų dėmesį kreips į komandinį darbą, o bendri projektai bus sėkmingi. Kažkas megs romanus, o tie, kurie jau yra santykiuose, pradės žvalgytis į šoną. Galimas įvairaus pobūdžio stresas darbe: pasistenkite, kad jūsų darbo grafikas būtų mažiau įtemptas, atsisakykite dalyvauti intrigose su kolegomis ir nesivelkite į konfliktus. Būkite dėmesingi ir atsargūs – dabar galite padaryti klaidų, o jūsų slapti priešai tik ir laukia tinkamo momento, kada pakišti jums koją.

VĖŽYS

Bus svarbu, kaip jus vertina kiti. Susitapatinsite su pasiektu statusu, dėl kurio beveik visiškai sutelksite dėmesį į savo karjerą ir pasiekimus. Įmanomi meilės santykiai su įtakingu asmeniu, kuris gali suteikti reikšmingą paramą siekiant karjeros aukštumų. Pilnatis nušvies tai, ko jums trūksta gyvenime, ir dar kartą parodys, ko iš tikrųjų norite. Galbūt per šį laikotarpį patirsite tam tikrą emocinę įtampą, nes dabar gali prasiveržti viskas, ką taip ilgai bandėte suvaldyti ir nuslopinti.

LIŪTAS

Merkurijus skatins žingeidumą, pravartu mokytis užsienio kalbų. Laikysitės tvirto įsitikinimo, kad visi žmonės yra broliai, kuriuos skiria tik jiems nustatyti apribojimai. Norėsis gauti didesnę laisvę iš savo antrosios pusės. Pastebėsite, kad namuose susikaupė daugybė įvairių problemų. Pabandykite rasti pusiausvyrą tarp energijos darbui ir kasdienių klausimų sprendimui, tarp laiko, kurį praleidžiate ne namie, ir kurį skiriate savo namams. Atėjo laikas nustatyti tinkamus prioritetus.

MERGELĖ

Gali kilti nenumatytų ir gana sunkių situacijų, tačiau sugebėsite laiku pasakyti tinkamus dalykus ir neutralizuoti netikrumą, kurį jums pateiks gyvenimas. Merkurijus skatins užmegzti romantiškus santykius su užsieniečiu arba leistis į kelionę. Jei užsibrėšite tikslą, jį tikrai pasieksite. Tikėtini pokyčiai artimiausioje aplinkoje. Vieni dalykai baigiasi, kiti tobulėja, treti –atsiranda. Gali būti atnaujinti seniai sugadinti santykiai su broliais, seserimis ar artimais kaimynais.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Jūsų dėmesys bus nukreiptas į santykius su kitais žmonėmis. Romantiniuose santykiuose gali būti teigiamų poslinkių. Jei esate vienišas, tuomet tai puikus laikas naujai pažinčiai. Kai kurie teigiami pokyčiai tikėtini ir teisiniuose ginčuose – bet kuriuo atveju dabar galite pabandyti derėtis taikiai. Stengsitės užmegzti glaudų ir intymų ryšį su savo partneriu, jausitės kupini energijos. Pilnatis gali kaip nors paveikti jūsų finansus arba dvasines vertybes ir savigarbą.

SKORPIONAS

Darbas užims pirmąją vietą jūsų gyvenime. Galimi pokyčiai profesinėje srityje. Ryškiai jausite vienišumą, tad neužmirškite apsidaryti: galbūt šalia jūsų dirba ieškomas sielos draugas. Santykiuose su partneriu stenkitės būti kuo dėmesingesni ir paslaugesni, tačiau venkite visiškai jame ištirpti. Pilnatis padės pamatyti save kitoje šviesoje, suprasti savo gyvenimo kelią, kur judate iš tikrųjų. Pamatysite, ką reikia palikti arba pašalinti, kad atsirastų vietos teigiamiems pokyčiams.

ŠAULYS

Seksis su visomis spekuliacijomis ir investicijomis bei menu, o ypač vaidyba. Būsite neįprastai kūrybingi, stengsitės pasiskelbti visam pasauliui, galbūt realizuoti save meilės laimėjimais. Būsite optimistiški, kūrybingi ir novatoriški. Pilnatis sukels norą pabūti vienumoje. Pažvelgę į tai, kas vyksta, suprasite, kas gilumoje, atrasite ilgai slopintas emocijas. Svajokite, pasinerkite į pasąmonę, atsiverkite intuicijai ir pasikraukite energijos baterijas.

OŽIARAGIS

Galite prisiminti, kas esate, savo kilmę, šeimą ir namus. Čia gali įvykti tam tikrų pokyčių: persikėlimas į kitą gyvenamąją vietą, namo remontas ar baldų keitimas, naujo šeimos nario atsiradimas ar netikėtos žinios apie tėvus. Labiau nei bet kada jums reikės patikimo užnugario ir žmogaus, kuriuo galėtumėte be galo pasitikėti. Šeima ir vaikai bus jūsų džiaugsmo šaltinis.Pilnatis atkreips dėmesį į socialinę situaciją ar draugystę. Būtinai susitikite su draugais.

REKLAMA

VANDENIS

Dėl neįtikėtino proto lankstumo ir naujos patirties troškulio galite lengvai prisitaikyti prie pokyčių.Pagrindinė jūsų savybė – nesavanaudiškumas, tad nedvejodami skubėsite padėti kiekvienam, kuris paprašys. Merkurijus suteiks puikių bendravimo įgūdžių.Gali iškilti ar išryškėti jūsų karjeros klausimai. Būkite ramus bet kokioje situacijoje ir bandykite įrodyti savo kompetenciją. Stebėkite, kad nenuoseklumas netrukdytų atlikti kai kurių pareigų.

ŽUVYS

Galite žymiai pagerinti savo finansinę padėtį arba susikurti tvirtą pagrindą tolesnei pažangai šia kryptimi. Turėtumėte įvykdyti visus pažadus, kurie neabejotinai skatins kitų pagarbą ir pasitikėjimą. Pilnatis nušvies kai kurias aplinkybes, kurių dar nepastebėjote. Galimos naujienos, kurios gali sukelti krizę ar kokių nors ginčų. Būkite atsargūs pildydami svarbius dokumentus. Jei reikia, kreipkitės į advokatą. Suplanuotos kelionės gali būti atidėtos arba iš viso atšauktos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų