Ateina neramios dienos: saugotis įspėja 2 Zodiako ženklus

Pateikiame jums gegužės mėnesio horoskopą visiems Zodiako ženklams. Saugotis patartina Vėžio ir Liūto ženklams. 

Avinas

Venera, meilės planeta, į jūsų gyvenimą įneš jaudinančios energijos. Jei esate vieniši, šį mėnesį galite sutikti naują žmogų. Jei jau turite partnerį, pasiruoškite iš naujo įsimylėti šį žmogų. Tik mėnesio pabaigoje, užtemimo metu elkitės ramiau, nes ko jau ko, bet dramų tikrai netrūks. 

Jautis 

Gegužės mėnuo gerų žinių atneš jūsų piniginei. Šiais laikais ką nors žadėti finansų srityje sunku, tačiau visa jūsų horoskopo dalis, susijusi su nuosavybe, šį mėnesį bus apipilta žvaigždžių dulkėmis. Tik viena taisyklė: dėl to, ką gausite, neturite jaustis blogai. Jūs žinote savo vertę, o dabar ją pamatys ir visas pasaulis. 

Dvyniai

Prasideda Dvynių laikotarpis, kuris jums atneš nuostabių naujų prisiminimų. Kai laimingasis Jupiteris įžengs į jūsų šlovės ir sėkmės namus, laukite gerų naujienų pliūpsnio. Taip, tai reiškia didelius dalykus jūsų karjeros srityje, o taip pat gali būti, kad tapsite stiprios poros dalimi. Tik saugokitės, nes pandemija dar nesibaigė. 

Vėžys

Jūsų mielas draugas ilgesys bandys šį mėnesį jus užklupti nepasiruošusius, bet jūs nepasiduokite. Gegužės mėnuo jums žadą naują meilę, bet jei per daug svajosite apie buvusius mylimuosius, rizikuojate ją praleisti. Jaunatis jausmingojo Jaučio ženkle dovanos jums malonumo ir atsipalaidavimo kupiną naktį, o bendrauti mėgstančių Dvynių laikotarpio pradžioje turėsite galimybę suorganizuoti pikniką parke. 

Liūtas

Liūtams reikia bendravimo, o Dvynių laikotarpis būtent tai ir atneš. Bet prieš išsiruošdami į vakarėlį užtikrinkite, kad viskas bus saugu ir nusistatysite reikiamas ribas. Saturno retrogradinis judėjimas, kuris prasidės šį mėnesį, padės jums tai padaryti. Tuomet mėnulio užtemimo Šaulio ženkle metu likite namuose ir pasilepinkite, kad išvengtumėte nereikalingų dramų. 

REKLAMA

Mergelė

Per daug nesidemonstruojate, bet esate vienas iš ekscentriškiausių Zodiako ženklų. Kartais jaučiatės vieniši, bet iš tiesų taip nėra! Turite tikrai daug nuostabių bendraminčių. Gegužės mėnuo jums dovanos bendruomenę. Internete ar saugiau realiame gyvenime – pradėsite megzti ryšius su panašiai mąstančiais žmonėmis. Jus valdanti Merkurijaus planeta šį mėnesį judės retrogradiškai, bet jums pavyks su tuo susitvarkyti. 

Svarstyklės 

Kai jus valdanti Veneros planeta įžengs į jūsų horoskopo filosofijos namus, turėsite mesti šalin jums nebereikalingus įpročius. Taip, tai reiškia, kad reikės kiek mažiau flirtuoti, bet jums tai pavyks. Taip tiesiog atsiras daugiau vietos naujiems geresniems dalykams. Laimei, griežtasis Saturnas padės jums nusibrėžti savo ribas, nes Merkurijus mėnesio pabaigoje pradės retrogradinį judėjimą, ir kils didelė pagunda parašyti buvusiems mylimiesiems. 

Skorpionas 

Laimingasis Jupiteris šį mėnesį nušvies jūsų malonumų namus, o jūs juk kaip tik to ir laukėte. Tačiau kartais galite būti savo pikčiausias priešas, todėl imkitės terapijos ir dirbkite su senomis traumomis. Juk nenorite, kad problemos su pasitikėjimu sukliudytų jūsų svajonių meilei. Kai Merkurijus gegužės pabaigoje pradės retrogradinį judėjimą, atsispirkite pagundai parašyti buvusiajam. Turite tvirtai laikytis dabartinio gyvenimo. 

Šaulys 

Per pastaruosius keletą mėnesių asmeniniame gyvenime patyrėte keletą nesėkmių, bet gegužės mėnuo jums nepašykštės meilės. Šį mėnesį įsižiebs jūsų horoskopo namų sritis, todėl gali būti, kad pradėsite gyventi kartu su partneriu arba džiaugsitės romantiškais vakarais šiltai ir jaukiai įsitaisę namuose. Bet pasiruoškite didelėms naujienoms ir netikėtiems sukrėtimams, nes Mėnulio užtemimas gegužės pabaigoje vyks jūsų Zodiako ženkle, rašo allure.com

Ožiaragis

Atrodo, kad pasaulis ir vėl atgyja. Tai jums kelia ir truputį nerimo, bet tai normalu. Kai jus valdanti Saturno planeta pradės retrogradinį judėjimą, jums pavyks nusibrėžti savo komforto zonos ribas. Dabar nuostabus laikas jūsų asmeniniam gyvenimui – tikrai pavyks savo santykius perkelti į aukštesnį lygį ar pakviesti į pasimatymą jus dominantį žmogų. Tik būkite pasiruošę bendrauti. 

REKLAMA

Vandenis 

Gal dar net nesuprantate, kaip iš tiesų stipriai jus paveikė pandemija, bet viskas bus gerai. Nereikia visų problemų imtis spręsti iškart. Gegužės mėnuo jums atneš daug naujos teigiamos energijos, ypač asmeniniame gyvenime. Dvynių laikotarpis dovanos jums meilės ir bendravimo progų, bet turėsite būti pasiruošę saugotis mažiau. Nesumaišykite pažeidžiamumo su silpnumu. 

Žuvys 

Jūsų šeimai (kylančiai iš giminystės ryšių ar įgytajai) šį mėnesį jūsų reikės. Bet nesijaudinkite, nes meilės planeta Venera pasirūpins, kad šalia jūsų būtų mylimas žmogus, kuris padės susitvarkyti su stresu. Kai į jūsų Zodiako ženklą įžengs Jupiteris, svajonės pradės pildytis, bet už tai turėsite atsilyginti socialiniame gyvenime nusibrėždami aiškias ribas. Jums pavyks! 


Rašyti komentarą...
N
Nu
2021-05-03 15:31:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
vėl gąsdinat su savo burtais
Atsakyti
0

x
xxx
2021-05-03 21:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel neatitinka horoskopai nei dienos nei menesio palmyros vienoki cia kitokie globos vel kitaip bet turetu buti vienodi nors panasus cia gi horoskopai
Atsakyti
0

A
Aw
2021-05-05 17:09:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja viskas pro šali
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų