Vienam Zodiakui – meilės metas: laukia romantiškas pasimatymas

Laukia darbų ir iššūkių kupina diena. Koją kišti gali nelaiku atvykę asmenys ir problemos, tačiau nenuleiskite rankų – šiandien nepadaryti darbai grįš su kaupu ateityje.

Avinas

Turėsite progų pasireikšti visuomeninėje veikloje, užmegzti pageidaujamus ryšius. Dabar užsimezgusios ir maloniais siurprizais pagyvintos pažintys gali virsti ilgalaike draugyste.

Tauras

Šiandien itin pasikliausite savo jutimais ir intuicija bei kitų pažadais ir skleidžiamais gandais. Ilgėsitės stebuklų, romantikos. Turėtų sektis meninė, kūrybinė veikla.

Dvyniai

Šiandien stenkitės sukurti savyje ir išsaugoti emocinę harmoniją. Tai trauks prie jūsų kitus žmones, dovanos jums jų simpatijas. Galite tikėtis malonaus nuotykio, pakvietimo į bendraminčių susibūrimą ar romantišką pasimatymą.

Vėžys

Gali parūpti brangūs pirkiniai, stambios investicijos. Neskubinkite įvykių, nedarykite spaudimo aplinkiniams. Situacija turi subręsti, kad ir su kuo būtų susijusi, verslu, meile ar kūryba.

Liūtas

Galima naudinga informacija, reikšmingas sandoris. Tiktų tartis dėl įvairių dalykų, palanku tvarkyti komercinius reikalus. Nusimato romantiškas pasimatymas arba intriguojamas meilės laiškas.

Mergelė

Seksis tvarkyti buitinius ir turtinius reikalus, bendrauti, bet turėsite nuolat kontroliuoti savo emocijas, nedemonstruoti kaprizų. Labiau vertinkite tai, ką turite, ir nemanykite, kad kitiems viskas sekasi lengviau ir geriau.

Svarstyklės

Būsite nusiteikę bendrauti, pramogauti. Tikriausiai susitiksite su draugais, gerbėjais. Savo išmone, mielu dėmesiu jus gali nudžiuginti vaikai ar neabejingas žmogus. Jausmų srityje tikėtinas polėkis, romantikos troškulys.

Skorpionas

Padidės darbų apimtis ir nerimas dėl kai kurių įsipareigojimų. Situaciją turėtų švelninti kažkieno reiškiamos simpatijos jūsų atžvilgiu. Geras metas atsikratyti blogo įpročio, pakoreguoti šukuoseną ar apsirengimo stilių.

Šaulys

Labiau už kitus dalykus jums rūpės partnerystės klausimai. Vietoj priekaištų padovanokite malonių siurprizų mylimam žmogui, suteikite jam džiaugsmo. Tuo galite daug laimėti visomis prasmėmis.

REKLAMA

Ožiaragis

Galbūt atgausite skolą arba išspręsite aktualią finansinę problemą, susitarsite dėl investicijų, pelno ar ilgalaikio jums svarbaus projekto finansavimo. Pajusite sekso, meilės, nuotykių troškulį.

Vandenis

Būsite intelektualiai aktyvūs, linkę mąstyti, analizuoti. Galite gauti pranešimą iš užsienio. Galima pramoga.

Žuvys

Šiandien galite daug nuveikti. Rizika pasiteisins tuo atveju, jei tęsite senuosius darbus. Pasiseks dar labiau, jei rasite gerų pagalbininkų.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų