Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, ką jums atneš šios dienos

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Kur nors veržtis ar su kuo nors dėl ko nors kovoti visai nesinorės. Tačiau norėsis užsiimti savo namais, galbūt šeimos reikalais – geras laikas čia ką nors keisti. Tikriausiai teks daug bendrauti ir daug judėti – ne tik dėl malonumo, bet ir siekiant tam tikros naudos.

Jautis

Būsite energingi, veiklūs, labai dažnai ir puikios nuotaikos. Tikėtina, kad gali būti ir nemažai piniginių, turtinių reikalų (laikas jiems labai palankus) kurie žada klostytis labai sėkmingai. Būtent jie nuotaiką ir praskaidrins. Taip pat dabar patiks greitai judėti, greitai, bet atsargiai vairuoti.

Dvyniai

Būsite labai judrūs, labai dalykiški, daug judėsite ir daug bendrausite. Labai geras metas tiems, kurie mokosi, dirba su žiniomis, informacija, skaičiavimu. Be to, ir asmeninis žavesys dabar švies kaip ryto žvaigždė. Atrodo, ir pastangos siekiant finansinės naudos jos netruks atnešti.

Vėžys

Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti daug nesidairant, be skrupulų. Žinoma, tai puikus laikas bet kokiems savarankiškiems darbams. Kita vertus, būtent ta energija, pojūtis, kad viską galite geriau ir greičiau už kitus, gali tapti nesusipratimų priežastimi. Labai padėtų sportas – jam metas tiesiog puikus.

Liūtas

Atrodo, nestigs darbų darbe, tačiau ritmingą veiklą šioje srityje gali sutrikdyti kažkokios aplinkinių žmonių, kolegų emocijos. Į savaitės pabaigą jos atslūgs. Tikra atgaiva bus artimi draugai, bendraminčiai – visiems kartu pavyks ir mintimis, idėjomis pasidalyti, ir puikiai praleisti laiką kartu.

Mergelė

Gali būti, jog darbe bus nemažai darbo – vyraus nedideli ar vidutiniai darbai, greitai tvarkomi reikalai. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu, taip pat tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu.

REKLAMA

Svarstyklės

Nestigs darbų darbe – viską reikės daryti greitai, nesidairant į šalis. Kita vertus, ir energijos, nusiteikimo nestigs, todėl nuveikti pavyks daug. Palankus metas ieškoti žinių apie būsimas keliones arba palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu. Sėkmė lydėtų ir akademinėje veikloje.

Skorpionas

Darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka, todėl dažnai gali atrodyti, kad gyvenimas darosi nuobodus. Žinoma, tai tik trumpam, o dabar yra palankus metas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus, jeigu reikia – ieškoti su(si)tarimų. Palankus laikas ir sportinio tipo kelionei – nuotykių pasiieškoti.

Šaulys

Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo aplinkos – išorinių aplinkybių ar žmonių. Būtent ta ana pusė bus linkusi įtraukti į savo veiklos orbitą. Kita vertus, tai, kas tarsi eina į jus, tarsi siūloma greičiausiai bus ir įdomu, ir naudinga, tad beliks tiktai pagalvoti kaip visa tai priimti ir kada.

Ožiaragis

Nestigs nedidelių darbų, greitai tvarkomų reikalų, visokių įsipareigojimų, kuriuos teks kantriai ir nuosekliai vykdyti. Palankus metas rūpintis sveikata, nebūtinai vien sava. Tačiau ši savaitė gali gundyti ir smagiomis pramogomis (žodis „gundyti“ čia svarbus. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti sunkoki, pirmiausia dėl anos pusės nusiteikimo.

Vandenis

Gali pasirodyti, kad pramogos, gražūs, smagūs ir mieli dalykai ne tik patys ieško jūsų, bet ir labai lengvai susiranda. Būsite labai kūrybiški, mielai kursite smagius, gražius dalykus ir sau, ir esantiems kartu. Reikės didesnio dėmesio ir namų, šeimos reikalams – greičiausiai ne dėl to, kad taip norėsis. Palankus metas rūpintis sveikata, sveikatingumu.

Žuvys

Gali būti, kad bus nemažai smagios ir įdomios veiklos namie - čia tikrai bus ką aptarti su namiškiais ir dėl ko pasidžiaugti. Apdairumo šią savaitę prireiks bendraujant – ir galvojant ką reikėtų sakyti, ir vertinant tai, kas bus išgirsta. Tikra sielos atgaiva bus judrios, sportinio stiliaus pramogos.


Rašyti komentarą...
g
geri horoskopai
2021-05-11 09:13:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
visada neblogi horoskopai, pakelia kurybine dvasia ir kartais pataiko i desimtuka........
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų