Vienam Zodiakui – nelengva diena: velsitės į konfliktus

Zodiako ženklų laukia nelengva diena: vysis seniai nepadaryti darbai, o ir asmeniniuose santykiuose plėsis neišsiaiškintos problemos. Tik nesiimkite visko spręsti vienu metu, taip tik dar daugiau problemų gali atsirasti. 

Avinas

Nieko svarbaus nespręskite, nes nė nepajusite, kaip imsite mąstyti ir elgtis jums nebūdingai. Nepiktnaudžiaukite savo bei savo šeimos, partnerių jėga, valdžia, įtaka.

Tauras

Gana nesmagiai jausitės. Tik nemanykite, kad prarandate savo jėgą, įtaką. Tiesiog tai laikas, skirtas ilsėtis, kaupti jėgas, stiprinti sveikatą. Daug dirbdami, aktyviai bendraudami tik save nualinsite ir naujų problemų susikursite.

Dvyniai

Jausitės puikiai, tad lengvai pervertinsite savo jėgas. Nepasikliaukite laime, atsitiktinumu ir aplinkinių pažadais. Imkitės tik to, dėl ko galite būti tikri, ką galite atlikti vieni. Šiandien geriau mažiau planuoti ir viltis.

Vėžys

Tikras jūsų kilniadvasiškumo išbandymas: norėsite tiek gero duoti, padaryti, tačiau arba to nereikės, arba neišeis tai, kas paprastai pavyksta. Tiesa, nebijokite prarasti: juk reikia laisvos vietos naujiems dalykams jūsų gyvenime.

Liūtas

Gali erzinti, pykinti padarytos klaidos, tačiau šiandien reikia siekti atitaisyti seną klaidą, kai ką iš esmės perdaryti. Neklausykite paskalų ir nesivelkite į intrigas darbe, saugokitės pataikūnų.

Mergelė

Įsiklausykite į senų draugų nuomonę, patarimus. Nesiginčykite su antrąja puse, neskubėkite pyktis ir su dalykiniais partneriais bei tais, kurie jus palaiko. Tvarkykite sudėtingus, įstrigusius reikalus.

Svarstyklės

Augs meilės, džiaugsmo poreikis, tačiau tai toks sudėtingas, konfliktinis laikas, kad tikėtis stebuklų tuščia. Ant nieko nepykite, nieko nekaltinkite.

Skorpionas

Neleiskite sau sutrikti, juolab supykti dėl niekų: nesmagių, erzinančių smulkmenų pakaks. Daug neplanuokite, nelemtas atsitiktinumas gali apversti planus ir priversti užsiimti visai kitais rūpesčiais.

REKLAMA

Šaulys

Gali tekti spręsti dvejones, tik vargu ar rasite abi puses tenkinanti sprendimą. Patartina nusileisti ginčytinu klausimu antrajai pusei. Verta priimti gautus dalykinius pasiūlymus.

Ožiaragis

Nemaloni diena, vis dėlto susiimkite ir neleiskite sau nervintis: netikęs žodis gali sugadinti reikalą, tad neleiskite sau susierzinti, ypač darbe bendraukite ramiai, nuoširdžiai, taip atremsite provokacijas.

Vandenis

Situacija pasirodys geresnė, nei yra iš tiesų. Nors aplinkiniai, vadovybė vertins jūsų nuopelnus ir galite gauti įdomių pasiūlymų, ateityje iš to bus mažai naudos.

Žuvys

Būsite griežtesni, reiklesni sau bei aplinkiniams, ir tai padės apsispręsti, ko reikia, pasirinkti ką nors viena. Vis dėlto neskubėkite pranešti savo apsisprendimo. Tiktų imtis užvilkintos kovos.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų