Šiluma plūsta į Lietuvą, tačiau sinoptikai atviri – užklups perkūnija

Antradienį Lietuvoje buvo permainingi orai, bet dažnai nušvisdavo ir saulė. Šį vakarą iš vakarų atplauks atmosferos fronto debesys ir pasileis per Lietuvą, tad kurį laiką lis visur, praneša sinoptikai.

Lietuvos link ėmė plaukti vis šiltesni orai, naktį šis srautas nenutrūks, todėl tamsiuoju paros metu oro temperatūra beveik nekris ir paryčiais sieks apie 6–8 laipsnius šilumos. Dieną šils iki 13–15, pietuose gal net 16 laipsnių, tik prie jūros liks apie 10–11 šilumos.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavasariški orai savaitgalį pakvietė gyventojus laukan: Kauno ir Vilniaus gatvės knibždėte knibždėjo

„Kitaip tariant, bus ir šilta, ir drėgna. Naktį kurį laiką palis visur, dieną bus permainingas debesuotumas, tai šen, tai ten vis palis, bet ir saulė nušvis. Naktį oras atvės iki 6–8, dieną šils iki 13–15 ar net 16 laipsnių, tik vakaruose bus apie 10–11 laipsnių šilumos“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį bus vėjuota, ir naktį, ir dieną sulauksime lietaus, dieną vietomis su perkūnija. Naktį vyraus 5–7, dieną 9–11 laipsnių šilumos. Penktadienį lietaus irgi pasitaikys, tačiau tikrai ne nuolatos. Naktį atvės iki 3–5, dieną šils iki 10–12 laipsnių šilumos.

Ką gi, ir drėgmės nestigs, ir šilumos bus – gamtovaizdis ims žaliuoti tiesiog akyse. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų