Zodiako ženklų laukia gera diena, tačiau astrologai kai kam turi ir perspėjimų

Trečiadienis Zodiako ženklams – pakankamai nebloga diena. Astrologai pasakoja, kad vertėtų prisiminti anksčiau gautas pamokas, problemas spręsti kartu su artimaisiais.Tai taip pat gerasmetas ieškoti naujo darbo. Tik kai kuriems Zodiako ženklams verčiau likti šešėlyje.

Avinas

Prisiminkite ankstesnes pamokas, dažniau pasitarkite su artimaisiais, draugais. Imtis svarbios iniciatyvos, naujo reikalo dar ne laikas, bet tai svarstyti, tam ruoštis, ieškoti bendraminčių, burti komandą tinkama proga.

Tauras

Šiandien netikėtai gali išsipildyti sena svajonė. Jei norite savo troškimu pasidalinti su artimu žmogumi ar šeima, vakare tiktų tai padaryti.

Dvyniai

Puikus metas skaityti ir analizuoti įvairią literatūrą, mokytis, keistis informacija – sužinosite įdomių dalykų. Būsite iškalbingi, sumanūs, apsukrūs, bet ką įtikinsite savo sumanymų pranašumu.

Vėžys

Nuojauta padės suvokti reikalo esmę ir išvengti klaidų. Jums gali būti patikėta slegianti paslaptis ar konfidenciali užduotis. Nevertėtų atskleisti savo ketinimų aplinkiniams ir mylimam žmogui, taip pat aiškintis santykių su antrąja puse.

Liūtas

Venkite greitų, lengvapėdiškų sprendimų. Entuziazmas gali pakenkti tvarkant reikalus, susijusius su dideliais pinigais, investicijomis. Būkite aiškesni, konkretesni bendraudami, jei norite, kad jus teisingai suprastų kolegos, partneriai, klientai.

Mergelė

Neblogas laikas ieškoti geresnės darbo vietos, tiesa, diena netinkama pereiti į kitą darbovietę, taip pat darbo sutarčiai pasirašyti: tai geriau atidėti mėnesio pabaigai.

Svarstyklės

Tinkamas laikas susitikimams su partneriais, žmonėmis, galinčiais pamokyti ir pagelbėti, tik reikėtų labiau prisitaikyti prie situacijos: mažiau piktinkitės ir stebėkitės, jums reikalingi geri patarėjai ir sąjungininkai.

Skorpionas

Labiau pasikliaukite instinktais. Nesinervinkite, jei kas nors nesiseks. Šiuo metu būsite linkę kiek sutirštinti spalvas, tad dažniau nusišypsokite, siekite visur įžvelgti naudą (bent jau slaptą).

REKLAMA

Šaulys

Sąlygiškai palanki diena: pavyks su visais susitarti, dėl visko susiderėti. Galite gauti vertingą patarimą, pasiūlymą, sulaukti svarbios konfidencialios informacijos.

Ožiaragis

Nesiimkite ryžtingų veiksmų, jei nepalaiko vadovybė, kolektyvas ar priešinasi šeima (intuicija). Tiks su vadovu aptarti jūsų karjeros, taip pat atlyginimo perspektyvas.

Vandenis

Persilaužimo metas, kai būsite priversti susiimti, parodyti, ką iš tiesų galite, tik ne dabar. Jūsų gyvenime artėja esminio virsmo banga. Šią dieną tikėtini naudingi susitikimai, svarbūs pokalbiai, galintys pakeisti jūsų ateitį.

Žuvys

Ne pats geriausias laikas aktyviai reikštis. Likite šešėlyje ir stebėkite, laukite. Įsiklausykite į nuojautas, stebėkite aplinkos ženklus.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų