naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienis Zodiako ženklams – iššūkių metas. Astrologai perspėja, kad daugeliu atvejų klaidos gali kainuoti labai daug. Pataria, kad visas situacijas geriausia spręsti viską nuodugniai apsvarstant, įvertinant.

Ketvirtadienis Zodiako ženklams – iššūkių metas. Astrologai perspėja, kad daugeliu atvejų klaidos gali kainuoti labai daug. Pataria, kad visas situacijas geriausia spręsti viską nuodugniai apsvarstant, įvertinant.

REKLAMA

Avinas

Kai kam tai gali būti apmąstymų, vertybių perkainojimo diena, o kai kam - meninio įkvėpimo, sielos polėkio metas.

Tauras

Nuo svarbių sprendimų šiandien geriau būtų susilaikyti, ypač jei pristigo laiko nuodugniam apmąstymui. Kreipkite dėmesį ne vien į galimos naudos faktorių, o ir į moralinę reikalo pusę. Pasielgę neetiškai ar neteisingai, daug prarasite.

Dvyniai

Būsite linkę kitus mokyti, moralizuoti, tuo tarpu patys neatsisakysite abejotinų malonumų. Žinoma, jeigu neturite rimtesnių problemų.

Vėžys

Diplomatiškai, protingai elgiantis, turėtų pavykti rasti išeitį iš keblių situacijų. Vakare stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima. Saugokite sveikatą, turtą, atsargiai vairuokite.

REKLAMA

Liūtas

Svarbi partnerystė gali patirti išbandymą. Verčiau įveikite pavojingą pagundą. Tačiau jūsų kūrybiniams sumanymams ar viltims veikiausiai lemta išsipildyti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

REKLAMA

Mergelė

Kolegos bus jumis nepatenkinti, kažkuo įtarinės ar kaltins. Pasistenkite daryti tai, ką privalote, o ne gaišti laiką niekams. Galbūt kils noras keisti įvaizdį, eksperimentuoti su dietomis.

Svarstyklės

Įtampa tvyros santykiuose su antrąja puse. Tikriausiai savo apgaulingumu, nesąžiningumu provokuosite konfliktines situacijas. Tai, ką norėjosi nuslėpti, gali išplaukti į paviršių.

Skorpionas

Stengsitės prisirinkti informacijos ir užmegzti naudingų ryšių, užtikrinančių sėkmę. Plačiai atversite širdį, o gal ir piniginę. Verčiau nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs.

REKLAMA

Šaulys

Tikėtini intelektualūs pokalbiai, susitikimai su svarbiais jums žmonėmis. Palankiai įvertintas bus jūsų objektyvumas, kompetentingumas. Tačiau problemų gali sukelti išsiblaškymas kelyje.

Ožiaragis

Tikėtinas didelis aktyvumas, noras pasireikšti, paveikti kitus. Dalykiniai susitikimai gali būti kiek komplikuoti. Neskubėkite įsipareigoti, žadėti, užsiimti naujais darbais.

Vandenis

Būsite lengvai pažeidžiami tiek emociškai, tiek fiziškai. Fanatiškai susikoncentruosite į vieną reikalą, darbą, žmogų arba į savo būseną. Daugiau pasitikėkite savimi ir neskubėkite kaltinti bei kritikuoti kitų.

Žuvys

Būsite kūrybingi, tačiau nelinkę bendrauti, atsiskleisti. Galbūt nerimausite dėl artimo žmogaus sveikatos, turtinių ar piniginių problemų. Tikėtina, kad suaktyvės žalingi įpročiai arba labiau pajusite jų padarinius.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų