tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prasidėjusi jaunatis – puikus metas imtis veiklos, kuri prisidėtų prie asmeninio tobulėjimo ir sėkmės. Dažniausiai pilnatis yra apipinta įvairiomis istorijomis, tačiau ir jaunatis turi savo subtilybių. Naujienų portalui tv3.lt astrologė Vaiva Budraitytė pasakojo, kuo ši fazė ypatinga, kam dabar itin palankus metas ir kaip prisitraukti sėkmę.

Prasidėjusi jaunatis – puikus metas imtis veiklos, kuri prisidėtų prie asmeninio tobulėjimo ir sėkmės. Dažniausiai pilnatis yra apipinta įvairiomis istorijomis, tačiau ir jaunatis turi savo subtilybių. Naujienų portalui tv3.lt astrologė Vaiva Budraitytė pasakojo, kuo ši fazė ypatinga, kam dabar itin palankus metas ir kaip prisitraukti sėkmę.

REKLAMA

Jaunatis yra metas, kai galime pradėti darbus, kurie bus sėkmingi, klestės. Būtent dėl to esant šiai Mėnulio fazei žmonės imasi augalų persodinimo, sėjos.

„Jaunaties metu darom visus darbus, kurie norime, kad tęstųsi ilgai. Sakoma, kad gera pradžia – pusė darbo, jie turi galvoje pradžią, kuri prasideda jaunaties metu. Kas norime, kad klestėtų, augtų, tą darome per jaunatį“, – aiškino astrologė.

Palankus metas svajoti

Sakoma, kad esant jaunačiai, itin palankus laikas užrašyti savo norus, svajones. Tačiau jie turi būti koncentruoti į asmeninę sėkmę, žemiški, ūkiški. Nelinkėkite kitam blogo, nes tai gali atsisukti į jus pačius.

REKLAMA

„Šiuo periodu, jeigu parašysi savo norus, visa ta mintis augs, nes viskas yra augimo, didėjimo fazėje. Ir norus, ir svajones užrašyti, ir projektus daryti. Turėtų būti rašomi tik geri norai, negali prašyti, kad kažką nubaustų, taip neturi būti. Gali paprašyti sveikatos, laimės, pinigų. Bet paprastai visi su jaunatimi susiję dalykai dažnai yra pakankamai materialūs. Mėnulis yra mūsų palydovas, jis labai materialus.“

REKLAMA

Astrologė pataria ne tik rašyti norus ir svajones, bet ir susigalvoti frazę, kuri būtinai prasidėtų žodžiu „ačiū“, nes jis turi ypatingą galią. Frazę kartokite diena iš dienos visą mėnesį, tačiau susikoncentruokite į vieną dalyką, neprašykite per daug.

„Aš rekomenduoju susigalvoti šiandien kažkokią teigiamą frazę, kuri turėtų prasidėti „Ačiū, dievai“, nesvarbu, koks dievas tai bebūtų. Pradedam nuo „ačiū“, jis yra ypatingai svarbus, o daugiau susigalvoti, už ką dėkoti. 

REKLAMA

Tą frazę reikėtų sakyti ar važiuojant į darbą, kamštyje, ar plaunant indus, ar daržą ravint ir vis kartoti kaip maldą. Jaunaties metu tai yra labai efektyvu. Reikėtų išsirinkti vieną frazę ir nuo jaunaties iki jaunaties vis kartoti mintyse, niekam nesakyti. Tokiu būdu po mėnesio galima kitą norą susigalvoti“, – pataria V. Budraitytė.

Gražinkite kūną ir užbaikite darbus

Norintiems patobulinti kūno formas, dabar taip pat puikus metas pradėti aktyviai leisti laiką, užsiimti fizine veikla, pakoreguoti savo mitybą. Per jaunatį pradėjus gražinti kūną, sulauksite puikių rezultatų.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai duos rezultatą, nežiūrint į tai, kad kūnas turėtų mažėti. Valios aspektas yra stipresnis, todėl rekomenduojam per jaunatį pradėti sportuoti, lieknėti, mesti svorį“, – pataria V. Budraitytė.

Turintiems užsilikusių darbų, kurių rankos nekyla padaryti, o į jų pusę net negalite pažiūrėti ir vis nukeliate jų atlikimą, tinkamas metas užbaigti su tokiomis užduotimis reikalus. Prisiverskite bent valandai prisėsti prie darbo, o pradėjus jį atlikti, viskas eisis kaip per sviestą ir susitvarkyti bus nepaprastai lengva.

REKLAMA

Ypač venkite žalingų įpročių – alkoholio vartojimo, rūkymo, itin atsargiems reikėtų būti tiems, kurie turi priklausomybių. Taip pat stenkitės išlaikyti darną, santarvę, šiuo metu rekomenduojama vengti konfliktų.

„Negalima alkoholio gerti, per jaunatį ypatingai tiems, kurie turi polinkį tiems dalykams. Ką padarysi per jaunatį, tas tęsis visą mėnesį. Susipykai, reiškia pyksiesi visą mėnesį, išgėrei alkoholio – visą mėnesį norėsis išgerti. Ir atvirkščiai – jei nuo pirmos jaunaties dienos nustosi vartoti alkoholį, rūkyti, pradėsi sportuoti, visa tai materializuosis“, – įspėja astrologė.

REKLAMA

Visi šie metai nepalankūs Skorpiono ženklui

Itin palankus ir sėkmingas metas Jaučiams ir žemės stichijos ženklams. Mėnulis šios jaunaties metu yra Jaučio ženkle. Gegužės mėnesį visiems minėtiems zodiako ženklams viskas eina it per sviestą – viskas lengviau materializuojasi.

Sėkmingas ir geras metams švenčiantiems gimtadienius: „Natūralu, kad palankiausias metas yra tiems, kurie dabar švenčia gimtadienius, jiems yra pačios stipriausios dienos. Skaičiuojama, kad mėnesį iki gimimo dienos, Avino ženkle Jaučiai yra silpni, nes mėnuo iki gimtadienio yra pavojingiausias. O po to, jau po gimtadienio, kurie jau atšventė juos, tiems ypatingai seksis.“

REKLAMA
REKLAMA

Galite atsipūsti – nei vienam ženklui ši jaunatis nebus itin sunki, tačiau skaičiuojama, kad visi šie metai nepalankūs Skorpiono ženklo asmenims. 

Astrologė turi patarimą, kaip pritraukti materialius dalykus. Dėvėkite žalių atspalvių drabužius, aksesuarus, rinkitės šių spalvų įvairias aprangos detales.

„Kadangi jaunatis yra Jaučio ženkle, palankios smaragdinės, žalios spalvos. Būtent smaragdiniai tonai pritraukia pinigus ir meilę, nes Venera Jaučio ženkle būna labai stipri. Kadangi ji yra globėja, reikėtų neužmiršti, kad šį mėnesį labai palanku žaliais, smaragdiniais atspalviais puoštis, ypatingai nuo jaunaties.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų