Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, ką jums atneš paskutinė liepos savaitė

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Tikrai nestigs smagių, linksmų dalykų ir asmeninės kūrybos, todėl dienos bėgs lengvai ir smagiai. Visgi antroje savaitės pusėje apie save primins kiek primirštos pareigos ir darbai, kurių imtis būtina – teks tai ir daryti. Be to, ši savaitė palanki užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Jautis

Tikėtina, kad nestigs veiklos namie, o antroje savaitės pusėje nedidelių darbų, tvarkytinų reikalų ir priežasčių aptarti visiems svarbius klausimus bus dar daugiau. Maždaug tuo pat metu padaugės ir smagių, malonių dalykų, aktyvių pramogų bei sugebėjimo įkvėpti kitus.

Dvyniai

Kol kas gali būti gana svarbių piniginių reikalų, tačiau antroje savaitės pusėje ši tema pasidarys nebe tokia aktuali. Tuomet tapsite dar atviresni, dar judresni ir noriai bendrausite su visais, kurie jums įdomūs. Palankus metas svarbiems darbams namie.

Vėžys

Būsite judrūs ir labai dalykiški, bent jau pirmoje savaitės pusėje. Atrodo, tai atneš apčiuopiamos naudos, mat rūpintis piniginiais reikalais ir taip buvo patogu, o dabar bus dar patogiau. Taip pat šią savaitę bus daugybė priežasčių daug ir maloniai bendrauti bei plėsti savo akiratį išvykose.

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs, tačiau pasikeis veiklumo stilius – savaitės viduryje nustosite elgtis tiesmukai ir pradėsite elgtis labai dalykiškai. Pasikeis ir požiūris į piniginius reikalus – antroje savaitės pusėje nustosite laukti dovanų ir imsite kovoti dėl savo laimės patys.

Mergelė

Pirmoje savaitės pusėje būsite maloniai atsipalaidavę, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Antroje savaitės pusėje viskas tas pat, tik imsite viską daryti greitai, ir ryžtingai. Nepaprastai pagerės sportinė forma.

Svarstyklės

Tikėtina, kad darbe bus nedidelių darbų ir tvarkytinų reikalų, tačiau antroje savaitės pusėje darbų tempas sulėtės – tikriausiai todėl, kad taip susiklostys išorinės aplinkybės. Užtai išaugs ir taip nemenkas noras bendrauti su artimais draugais ir bendraminčiais. Bus smagu ką įdomaus nuveikti visiems kartu.

Skorpionas

Jau savaitės pradžioje gali būti nemažai darbo darbe, profesijos srityje, o antroje savaitės pusėje veiklos bus dar daugiau – atsiras papildomų reikalų. Taip pat bus svarbi ir kolektyvinė veikla – kartu su artimais draugais bus smagu nuveikti ką mielo ir įdomaus.

Šaulys

Tikėtina, kad ir taip nestigs veiklos darbe, profesijos srityje, o antroje savaitės pusėje tos veiklos bus dar daugiau. Tačiau ir jėgų, ambicijų bus daugiau, todėl nuveikti pavyks išties nemažai. Nenorintys dirbti galėtų išlėkti į kelionę – pavyktų kuo puikiausiai ir būtų labai smagu.

REKLAMA

Ožiaragis

Ši savaitė didelių staigmenų nepateiks. Pirmoje jos pusėje dar truks palankus metas su kuo nors dėl ko nors susitarti, įtvirtinti šį susitarimą ir pereiti prie kitų reikalų. Taip pat ši savaitė labai palanki vasaros kelionei, kurioje dera ir aktyvi veikla, ir pasyvus poilsis.

Vandenis

Ši savaitė gali apdovanoti svarbiais susitikimais, pokalbiais, derybomis ir užsimezgusiais arba atnaujintais asmeniniais santykiais su svarbiais jums žmonėmis. Būtent sąveika su ana puse ir džiugins, ir atneš naudos. Dalykiniame gyvenime irgi bus svarbu sekti paskui aplinkybes ir pasinaudoti jomis, o ne grumtis su jomis.

Žuvys

Nedidelių darbų, kuriuos būtina atlikti tikrai nestigs, bet ir nebus labai daug – susitvarkysite nesunkiai. Įsibėgėja neblogas metas rūpintis sveikata, sveikatingumu, nebūtinai vien savu. Taip pat labai maloniai nudžiuginti ypač antroje savaitės pusėje, gali asmeniniai santykiai.


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2021-07-26 00:19:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Du kart perskaičiau savo horoskopą. Jei teisingai suoratsu, jei savo dalykinius santykius perkelsiu į nedalykinius, ir medituosiu, tai be jokios abejinės atsilieps mano karjeros augimui ir dar spėju pomidorų derliui.
Atsakyti
0

A
2021-07-27 14:49:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nesuprasi, viena sako, kad atėjo sėkmės laikas ir geriausios dienos, kita sako, kad atėjo sudėtingiausias laikas ir reikia pasisaugoti.. Gal bent tarpusavyje tegul pasitaria, ar žvaigždes skirtingai mato?
Atsakyti
0

D
Dvynys
2021-07-25 22:08:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
O, kada dvyniai susitaupys pinigu ir gales vaziuot i pajuri?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų