Tik 1 Zodiako ženklo laukia iššūkių kupina diena: prireiks itin daug kantrybės

Paskutinė šios savaitės darbo diena Zodiako ženklams bus itin sėkminga. Užteks energijos savarankiškai išspręsti sudėtingus reikalus. Neverta jaudintis dėl smulkmenų. Tiesa, astrologai vis tiek perspėja 1 Zodiako ženklą. Jam prireiks itin daug kantrybės ir gėbėjimo atleisti.

Avinas

Ši diena puiki: būsite ganėtinai energingi, sumanūs, kad patys savarankiškai išspręstumėte painius reikalus. Pasiteisins gerai apgalvotos avantiūros.

Tauras

Gerų dalykų negaunama greitai ir paprastai, viską reikia užsitarnauti. Šiandien derėtų susitaikyti su sąžine, grąžinti skolas, ne tik materialias ir ne tik draugams, bet ir savo šeimai, mylimam žmogui.

Dvyniai

Galite sulaukti nuoširdžios pagalbos ar gero patarimo. Būkite atidūs žvilgsniui iš šalies, draugo, kolegos, partnerio, antrosios pusės nuomonei, patarimams.

Vėžys

Puikus laikas, neverta jaudintis dėl galimų smulkių nesklandumų. Tad nesibaiminkite, nevenkite problemų: ši diena palanki savo nesėkmių priežastims pažinti, kad galėtumėte jas sėkmingai įveikti ir užkirsti kelią naujiems nesklandumams.

Liūtas

Tinkama diena kelionei į kitą miestą. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi. Nors ši diena sėkminga, bet kad reikalai pakryptų reikiama kryptimi, vien gerų norų nepakaks: be rimtų pastangų, be atkaklaus darbo nieko nepešite.

Mergelė

Aiškinkitės, kas svarbiausia jūsų veiklai, karjeros sėkmei ir kas tam trukdo. Pats laikas atsisakyti dalykų, dėl kurių nukenčia jūsų dalykiniai reikalai ar reputacija. Gera diena užmegzti ar atnaujinti vertingus ryšius, tartis dėl bendros veiklos.

Svarstyklės

Puikus metas: galima netikėta laimė, džiugus susitikimas, gera naujiena, tik niekur neskubėkite ir kitų neskubinkite.

Skorpionas

Gali atsiskleisti jūsų klaidos, nesėkmės veikloje; nieko baisaus, dabar tai nesunkiai atitaisysite. Kad ir kaip klostytųsi aplinkybės, jauskite savo vertę, tikėkite savo pranašumu, tai apsaugos nuo tuščio nerimo, nereikalingo blaškymosi.

Šaulys

Aktyvus laikas, net nepastebėsite, kiek daug pavyks nuveikti. Tačiau nepamirškite ir poilsio, taip pat sveikatos stiprinimo. Dienos planus gali sutrikdyti netikėtas vizitas ar nelauktas telefono skambutis.

Ožiaragis

Būsite apimti gerų nuojautų, palaimingos ramybės, iš tiesų bus net geriau, nei manote. Šiandien verta dar kartą pamąstyti, ką esate skolingi savo šeimai, ką dar turite atlikti ar nupirkti artimiesiems, ko stinga namų ūkyje.

Vandenis

Būsite sumanūs, išradingi, tad greitai ir be ypatingų pastangų išspręsite net sudėtingas problemas, atliksite ir neįdomius, nuobodžius darbus. Patartina ieškoti naujų profesinių idėjų senuose, pamirštuose dalykuose.

Žuvys

Šiandien prireiks kantrybės ir sugebėti atleisti, tad neskubinkite įvykių (tai ir nepavyks), būkite pakantūs kitų silpnybėms ir jautrūs artimiesiems. Patartina užsiimti seniai užmirštais darbais, ypač namų ūkyje.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų