Gimimo diena atskleidžia jūsų charakterį: sužinokite, ką sako apie jus

Gamta dovanoja daug teigiamos energijos, kuri mūsų sielą užlieja ramybe ir saulėtomis emocijomis. Ne išimtis ir gėlės. Kiekvienas turime savo mėgstamiausią augalą. Manoma, kad gėlės gali atlikti ir talismanų funkciją: apsaugoti, pritraukti sėkmę, laimę, turtus, meilę... Pasidomėkime, kuri gėlė pati tinkamiausia pagal jūsų gimimo dieną.

Gimėte 1, 10, 19, 28 d.: jūsų gyvenimo gėlė – saulėgrąža

Gimusieji šiomis dienomis garbinami ir mylimi dėl savo charakterio ypatybių, nes jie tikri autoritetai, gamtos apdovanoti oratoriaus iškalba, puikiai ir greitai reaguoja kritinėse situacijoje, sugeba priimti reikiamus sprendimus. Žmonių, kurių gėlė – saulėgrąža, būdas išsiskiria daugialypiškumu, geriausiai jie save realizuoja jau vyresniame amžiuje, įgiję patirties, nustoję blaškytis ir vienu metu daryti daugybę darbų. Šie žmonės nemoka gudrauti, o jų gyvenimas laimingas ir kupinas džiugesio todėl, kad jie į pasaulį žvelgia atsipalaidavę.

Gimėte 2, 11, 20, 29 d.: jūsų gyvenimo gėlė – bijūnas

Esate ištikimi, atviri, pastovūs, mokate gauti tai, ko norite, o jūsų žavesys tiesiog neišmatuojamas. Mėgstate suktis namuose, kurie jums – tvirtovė. Jūsų gyvenimo keliui didelę įtaką turi šalia esantys palydovai – šeima, mylimas žmogus. Norėdami pasiekti sėkmės, daugiau klausykite savo širdies balso ir intuicijos, tobulinkite psichologines žinias, pasistenkite suprasti aplinkinius tam, kad labiau tikėtumėte ir pasitikėtumėte savimi.

Gimėte 3, 12, 21, 30 d.: jūsų gyvenimo gėlė – kvapusis pelėžirnis

Mėgstate bendrauti, trokštate kuo daugiau sužinoti, esate aktyvūs, patrauklūs ir kupini veiklos džiaugsmo. Todėl jums labai nesmagu kažkam paklusti ir vykdyti nurodymus, kurie ne prie širdies. Gimusieji tomis dienomis lengvai suranda bendrą kalbą su aplinkiniais, juos valdo pozityvumas, tačiau kaip trūkumą galima įvardyti tai, jog bet ką darydami jie dažnai tiesiog prabėga paviršiumi. Todėl trokšdami laimės ir sėkmės jie turėtų nusimesti kaukes ir pasistengti giliau pažvelgti į reikalo esmę, kontroliuoti azartą, lavinti loginį mąstymą ir taikyti jį kasdienėse gyvenimo situacijose.

REKLAMA

Gimėte 4, 13, 22, 31 d.: jūsų gyvenimo gėlė – rugiagėlė

Nuostabioji rugiagėlė atskleidžia, kad esate viltingi, tiesūs, ištikimi žmonės, vertinantys meilę, šeimą ir draugystę. Gudrumas ir klasta jums svetimos sąvokos, todėl kitais, teisingais būdais stengiatės sukurti gerą gyvenimą tiek sau, tiek savo artimiesiems. Norėdami pasiekti sėkmės turėtumėte atsipalaiduoti, per daug neįsitempti, veikti kūrybiškai, o ne pagal nurodytas taisykles. Rimtuose darbuose neskubėkite priimti radikalių sprendimų, verčiau leiskite sau pamąstyti, kas būtų geriausia.

Gimėte 5, 14, 23 d.: jūsų gyvenimo gėlė – lelija

Ši gėlė atskleidžia, kad esate subtilūs, romantiški ir taktiški žmonės, tačiau jums prie širdies aštresnis gyvenimo būdas! Nuotykiai – tai gyvenimo aistra, tačiau jie turi būti labai stilingi... Kartais bijote rizikuoti, ilgai mindžikuojate vienoje vietoje, laikote nuoskaudas savyje, todėl turėtumėte į viską žvelgti kiek paprasčiau. Taigi, leiskite sau atsiskleisti, atleiskite jus įžeidusiems žmonėms, būkite kiek ramesnio temperamento ir į atliekamus darbus nežiūrėkite pro pirštus.

Gimėte 6, 15, 24 d.: jūsų gyvenimo gėlė – raudonoji aguona

Jautriai reaguojate į aplinkinių jausmus ir mintis, labai dažnai perdėtai gerai galvojate apie kitus žmones, pamiršdami save. Tačiau jūs – puikūs psichologai, savo gėriu dalijatės su visu pasauliu, todėl nieko keisto, kad esate vadinami ne tik puikiais draugais, bet ir tokiais žmonėmis, kuriais galima pasitikėti. Norėdami gyventi ramiai, nekreipkite dėmesio į apkalbas ir puoselėkite vidinę ramybę.

Gimėte 7, 16, 25 d.: jūsų gyvenimo gėlė – orchidėja

Esate labai jausmingi, rafinuoti, elegantiški, linkite visiems gero, vertinate grožį, siekiate išorinės ir dvasinės harmonijos. Dievinate keliones po pasaulį, nuotykius, istoriją, kultūrą, meną ir viską, ką palankiai įvertina jūsų protas. Jūs – šeimos žmogus, todėl šeimos židinį kūrenate su didžiausiu malonumu. Išsaugokite savo optimizmą ir požiūrio į gyvenimą lengvumą, tuomet viskas eisis kaip sviestu patepta.

REKLAMA

Gimėte 8, 17, 26 d.: jūsų gyvenimo gėlė – saulutė

Jums būdingas nekantrumas, o laukimas išvis žudo. Esate kuklūs, tačiau teisingi ir tvirti žmonės, sekate savo idėjomis, vertinate atsakingumą, o darbdaviai jums turėtų groti ditirambus – nepakeičiamų darbuotojų nebūna, tačiau jūsų keisti tikrai nesinori. Saulutėms reikia žinoti, kad jų materialinė gerovė tvirta ir visuomet užbaigti pradėtus darbus. Išlaikykite sąžiningumą tam, kad jūsų ir toliau neapleistų sėkmė.

Gimėte 9, 18, 27 d.: jūsų gyvenimo gėlė – rožė

Jūs esate romantikai, vertinantys dėkingumą, o savo gyvenime siekiantys tobulumo. Jums svarbu sulaukti dėmesio, pagarbos, gyventi viešą gyvenimą ir įgyvendinti pačius nerealiausius tikslus, t. y. galite pereiti kalnus ir upes tam, kad rankose laikytumėte savo svajonių vaisius. Esate stiprios asmenybės, tačiau gyvenime turite būti kiek kantresni ir suvokti, kad laimėjimas ne visada yra pergalė.

Autorius: Virginija Barštytė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų