Vieną Zodiako ženklą kankins dvejonių metas: astrologai patarė, kas šią dieną gali pagelbėti

Trečiadienis Zodiako ženklams – nevienoda diena. Kai kam viskas seksis pakankamai gerai, tačiau kiti susidurs su dvejonėmis. Astrologai pataria įsiklausyti į savo vidinį balsą. 

Avinas

Tiktų tvarkyti dokumentus, susijusius su būsto įsigijimu, paveldėjimu. Rytdiena bus sėkmingesnė, tad nepavykusius reikalus galite atidėti.

Tauras

Gali pasisekti gerai apgalvotos ir parengtos avantiūros. Tiesa, šiandien svarbu bus laiku sustoti: nepasiduokite azartui, nebūkite godūs. Palankus metas svarbiam dalykiniam susitikimui, susitarimui.

Dvyniai

Nors diena gana palanki, patartina griežčiau planuoti savo darbus. Venkite ginčų su klientais bei kolegomis. Pasistenkite neįsivelti į intrigas: galite įgyti ne tik sąjungininkų, bet ir įtakingų priešų.

Vėžys

Dvejonių metas: dėl šiuo metu vykstančių pasikeitimų galite atsidurti tarp dviejų ugnių, išgirsti prieštaringų nuomonių. Labiau įsiklausykite į savo vidinį balsą, kuris retai klysta.

Liūtas

Iliuzijų, kaip ir rūpesčių bei nerimo, pakaks, tad bus svarbu sutelkti dvasines jėgas. Laviruokite, likite diplomatiški, taupykite ne tik pinigus, bet ir jėgas, kad neapgalvotais veiksmais neprarastumėte užimtų pozicijų.

Mergelė

Labiau pasitikėkite savimi, nebijokite rizikuoti. Šios dienos susitikimai, pokalbiai paskatins gerą persilaužimą, atneš laimę bei sėkmę. Neatidėkite rytdienai reikalų su užsieniečiais.

Svarstyklės

Nurimkite, vargu ar pavyks ką nors paskubinti, patys irgi neskubėkite: šiandien svarbi kokybė, o ne tempas. Susitelkite ir gerai pagalvokite, šiuo metu jums pavyks rasti išeitį iš jus varginančių darbinių klausimų.

Skorpionas

Jei veiksite neskubėdami, viską apgalvodami, kai ką naudingai pakeisite savo reikaluose. Diena gera racionaliems, neskubantiems, įsigilinantiems į reikalo esmę asmenims.

Šaulys

Situacija nebus labai stabili, todėl labai nesidžiaukite, jei labai pasiseks, bet ir nenuliūskite pralaimėję: šiandien viskas laikina. Susidūrę su priešingomis nuomonėmis, išgirdę prieštaringą informaciją labiau remkitės savo intuicija.

REKLAMA

Ožiaragis

Būkite realistai ir nepervertinkite savo galimybių, nesivelkite į ginčus: pats laikas pademonstruoti diplomatinius sugebėjimus, nes geruoju šiandien bus galima kai ką laimėti.

Vandenis

Naudinga diena piniginiams ir turto reikalams tvarkyti. Palankus metas svarbiems finansiniams susitarimams, įsipareigojimams.

Žuvys

Kad ir kaip būtumėte sutrikę, nenuliūskite: atsiras naujų gerų būdų problemoms išspręsti. Imkitės užvilkintų, atidėtų reikalų, lengvai ir greiti juos užbaigsite.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų