Prakalbo tragiškoje avarijoje žuvusio 18-mečio mergina: „Mylėsiu amžinai“

Tragiška avarija, kurios metu trečiadienio vakarą Trakų rajone žuvo 5 asmenys, sukrėtė visą Lietuvą. Skaudi nelaimė pasiglemžė ir 18-mečio jaunuolio gyvybę. Jo draugė pasidalijo širdį veriančiais žodžiais ir prisiminimais apie Anapilin iškeliavusį mylimąjį. 

Savo mintimis mergina sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais. Socialiniame tinkle ji rašė, kad vaikinas labai mylėjo gyvenimą ir daugeliui buvo pavyzdys. Taip pat ji kreipėsi į visus žmones sakydama, kad svarbu mėgautis kiekviena akimirka, nes negali žinoti, kada jos baigsis.

„Jis taip stipriai mylėjo gyvenimą. Mokėjo juo džiaugtis. Jis tikras pavyzdys, mokytojas, kaip reikia džiaugtis akimirka, būti joje. Sustokime akimirką ir suvokime. Ko laukti, ko bijoti? Kodėl reikia save stabdyti? Slėpti jausmus, užgniaužti svajones? Juk tam ir skirta ši akimirka. Daryti tai, ko šiuo metu trokštate. Nebijoti nieko. Tikėti savimi. Pasakyti, kaip stipriai mylite. Apkabinti artimą. Sunkiausia, kai per vėlu.

Jis mus mokė gyventi čia ir dabar. Pasiimti viską, kas tik įmanoma iš to, ką duoda gyvenimas. Planai, siekiai, svajonės – viskas jūsų rankose. Niekas nežino, kiek mums suplanuota būti šiame pasaulyje. Nepalūžti, nepaskęsti baugiame skausme, iš paskutiniųjų kabintis į gyvenimą – privalome to išmokti kiekvienas. Nors jis jau nebebus šalia, tačiau stebės iš aukščiau. Saugos ir globos. Linkės tik pačio geriausio“, – nuoširdžiomis mintimis dalijosi mergina.

Mergina jautriai kalbėjo apie tai, kad vaikinas amžinai išliks jį pažinojusių žmonių širdyse:

„Liksi kiekvieno atmintyje ir širdyje. Liksi kaip žmogus, kuris labai mylėjo gyvenimą, mylėjo kitus, draugus, šeimą. Visada buvo tas, kuris supras kito skausmą ir išties pagalbos ranką. Tik dabar rankomis apglėbs iš labai aukštai. Mano meile, kaip norėčiau paskutinį kartą apkabinti daug stipriau. Mylėsiu amžinai. Ilsėkis ramybėje.“

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiškos avarijos Trakų rajone metu žuvo 5 asmenys

Renka paramą

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau rašė, kad tarp žuvusių buvo ir du „Dzūkų Tankų“ bendruomenės nariai – 18-metis Rokas ir 17-metis Deivydas. Tai savo „Facebook“ paskyroje patvirtino ir bendruomenės atstovai:

REKLAMA

„Šiandien alytiškius pasiekė tragiška žinia – vakarop iš Vilniaus į Alytų keliavęs 5 asmenų ekipažas pateko į tragišką avariją, kuri nusinešė visų penkių alytiškių gyvybes...

Tarp žuvusiųjų buvo ir du Dzūkų Tankų bendruomenės nariai – 18-metis Rokas ir 17-metis Deivydas.  Dzūkų Tankai reiškia gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems. Ilsėkitės ramybėje, Rokai ir Deivydai, mes jūsų niekada nepamiršime“, – rašoma bendruomenės paskyroje.

Vos prieš kelias valandas bendruomenė taip pat pranešė, kad sulaukė begalės užuojautos žinučių ir klausimų, kaip padėti vakar tragiškoje avarijoje žuvusių alytiškių šeimoms. Todėl „Dzūkų Tankų“ bendruomenė nusprendė paprašyti visų žmonių pagalbos:

„Norėdami simboliškai prisidėti aukomis žuvusiųjų artimiesiems, tą padaryti galite šiomis sąskaitomis:

Roko L. mokyklos mokinių tarybos prezidentės mama: LT397300010024689831 JURGITA MILIENĖ; Paskirtis: AUKA ROKUI.

Deivydo B. vaikystės draugas: LT537300010152820274 KRISTUPAS TERTELIS; Paskirtis: AUKA DEIVYDUI. Šie asmenys yra arčiausiai artimųjų ir visas gautas aukas perduos žuvusiųjų šeimoms. Taip pat šį įrašą papildysime ir kitų žuvusių alytiškių artimųjų sąskaitomis“, – pranešė bendruomenė.

Kraupi nelaimė

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie įvykį kelyje Vilnius-Marijampolė, ties Penkininkų kaimu, gautas 16.35 val., iš pradžių buvo pranešta, kad yra prispaustų ir nukentėjusių žmonių. 

Gelbėtojai nukentėjusiuosius iš automobilių išvadavo su specialia įranga. Įvykio vietoje dirbo gausios ugniagesių, policijos ir medikų pajėgos.

Ugniagesiai gelbėtojai vėliau patvirtino, kad iš sumaitoto automobilio ištraukti keturi žmonės be gyvybės ženklų. Penktasis buvo sužalotas ir perduotas medikams, tačiau kaip vėliau paaiškėjo ir jis neišgyveno.

Pirminiais duomenimis, nelaimė kilo, kai keliu važiuojantį automobilį „Citroen“ sumėtė, jis tuomet kliudė ta pačia kryptimi važiavusį „Fiat“ ir išstūmė jį į priešpriešinę eismo juostą, kuria atvažiavo vilkikas. 

Ugniagesių automobilis, kuris vyko į gelbėjimo darbus, nuslydo nuo kelio, nuvirto į griovį. Ugniagesiai per įvykį nenukentėjo, tai nesutrukdė gelbėjimo darbams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų