Tragiška avarija Trakų rajone sukrėtė bendruomenę: prašo padėti šeimoms

Tragiška avarija trečiadienio vakarą Trakų rajone pasiglemžė penkių asmenų gyvybes. Paaiškėjo, kad tarp aukų buvo ir du „Dzūkų Tankų“ bendruomenės nariai – 18-metis Rokas ir 17-metis Deivydas. Bendruomenė renka paramą nukentėjusiųjų vaikinų šeimoms ir prašo prisidėti visus geradarius žmones.

Trečiadienį vakare iš Vilniaus į Alytų keliavęs penkių asmenų ekipažas pateko į tragišką avariją, kuri nusinešė visų penkių alytiškių gyvybes.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiškos avarijos Trakų rajone metu žuvo 5 asmenys

Tarp žuvusių buvo ir du „Dzūkų Tankų“ bendruomenės nariai – 18-metis Rokas ir 17-metis Deivydas. Tai savo „Facebook“ paskyroje patvirtino ir bendruomenės atstovai:

„Šiandien alytiškius pasiekė tragiška žinia – vakarop iš Vilniaus į Alytų keliavęs 5 asmenų ekipažas pateko į tragišką avariją, kuri nusinešė visų penkių alytiškių gyvybes...

Tarp žuvusiųjų buvo ir du Dzūkų Tankų bendruomenės nariai – 18-metis Rokas ir 17-metis Deivydas.  Dzūkų Tankai reiškia gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems. Ilsėkitės ramybėje, Rokai ir Deivydai, mes jūsų niekada nepamiršime“, – rašoma bendruomenės paskyroje.

Renka paramą

Vos prieš kelias valandas bendruomenė taip pat pranešė, kad sulaukė begalės užuojautos žinučių ir klausimų, kaip padėti vakar tragiškoje avarijoje žuvusių alytiškių šeimoms. Todėl „Dzūkų Tankų“ bendruomenė nusprendė paprašyti visų žmonių pagalbos:

„Norėdami simboliškai prisidėti aukomis žuvusiųjų artimiesiems, tą padaryti galite šiomis sąskaitomis:

Roko L. mokyklos mokinių tarybos prezidentės mama: LT397300010024689831 JURGITA MILIENĖ; Paskirtis: AUKA ROKUI.

Deivydo B. vaikystės draugas: LT537300010152820274 KRISTUPAS TERTELIS; Paskirtis: AUKA DEIVYDUI. Šie asmenys yra arčiausiai artimųjų ir visas gautas aukas perduos žuvusiųjų šeimoms. Taip pat šį įrašą papildysime ir kitų žuvusių alytiškių artimųjų sąskaitomis“, – pranešė bendruomenė.

Kraupi nelaimė

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie įvykį kelyje Vilnius-Marijampolė, ties Penkininkų kaimu, gautas 16.35 val., iš pradžių buvo pranešta, kad yra prispaustų ir nukentėjusių žmonių. 

REKLAMA

Gelbėtojai nukentėjusiuosius iš automobilių išvadavo su specialia įranga. Įvykio vietoje dirbo gausios ugniagesių, policijos ir medikų pajėgos.

Ugniagesiai gelbėtojai vėliau patvirtino, kad iš sumaitoto automobilio ištraukti keturi žmonės be gyvybės ženklų. Penktasis buvo sužalotas ir perduotas medikams, tačiau kaip vėliau paaiškėjo ir jis neišgyveno.

Pirminiais duomenimis, nelaimė kilo, kai keliu važiuojantį automobilį „Citroen“ sumėtė, jis tuomet kliudė ta pačia kryptimi važiavusį „Fiat“ ir išstūmė jį į priešpriešinę eismo juostą, kuria atvažiavo vilkikas. 

Ugniagesių automobilis, kuris vyko į gelbėjimo darbus, nuslydo nuo kelio, nuvirto į griovį. Ugniagesiai per įvykį nenukentėjo, tai nesutrukdė gelbėjimo darbams.


Rašyti komentarą...
!
!!!
2021-01-14 12:16:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tam pačiam kely žuvo jauna mergina beveik prieš du metus aišku ksltų nėra .... tai dienai iš darbdavio prašėsi išeiginės bet nieks jai jos nedavė tad teko važiuoti būtų davę išeiginę būtų šei dienai gyva buvus ačiū darbdaviams
Atsakyti
-8

s
skaitytojas
2021-01-14 12:33:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keliai vakar buvo tragiški ir dauguma jų visai apledėję.Tik po autovarijų buvo pradėti barstyti druska ... matyt kelių priežiūros tarnyboms prastovos buvo .... beabejo labai gaila žuvusių jaunuolių
Atsakyti
-3

V
Vygis
2021-01-14 15:32:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gili užuojauta tėveliams. Žuvo visiškai nekalti vyrukai, vaikinai. Neturiu žodžių. Tikrai negaliu pateisinti citroen vairuotojo poelgio tokiom oro salygom kažką lenkti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų