Apie pusantros valandos kelio nuo San Juan miesto, atokiai nuo smėlėtų Karibų jūros paplūdimių, kurie privilioja daugybę turistų į Puerto Riką, driekiasi 220 požeminių urvų tinklas.
Cavernas del Rio Camuy yra trečias pagal dydį urvas tinklo planetoje ir didžiausias Vakarų pusrutulyje. Rio Camuy gausu stalaktitų, stalagmitų ir smegduobių, kurios Pogoń srityje ėmė formuotis daugiau nei prieš milijoną metų.
Rio Camuy urvų sistemą mokslininkai atrado 1950 m. pabaigoje, bet archeologai tiki, kad vietiniai Puerto Riko gyventojai šią vietą tyrėjo jau prieš kelis šimtmečius. Šiandien žinoma apie daugiau nei 10 mylių per urvus besitęsiančius takus, pažymėta beveik 20 įėjimų į mažesnius urvų tinklus, kuriuos mokslininkai dar tiria.
Šiuose urvuose gana vėsu ir tamsu, girdėti tik vandens lašėjimas, kuris tarsi nustelbia visus garsus iš išorinio pasaulio.
Cavernas del Rio Camuy urvų sistemoje gausu klinčių ir požeminių vandens kelių, tad šioje vietovėje gali patogiai egzistuoti požeminis pasaulis: urvuose gyvena daug šikšnosparnių rūšių bei aklų žuvų rūšis, kuri egzistuoja tik urvų vandenyse.
Ekskursija po urvus trunka apie valandą ir yra įdomi vaikams ir suaugusiems. Parkas kasdien sulaukia gausybės lankytojų – per dieną parke vidutiniškai apsilanko apie 1500 turistų.. Tiesa, panorusiems apsilankyti šiuose urvuose patartina pasirūpinti drėgmės nepraleidžiančia avalyne.