Populiari vestuvių dainininkė atskleidė lietuvių norus: vienos dainos prašo nuolat

Didelės sėkmės sulaukusią, vestuvėse ir krikštynose dainuojančią Gabiją Kardauskaitę daina lydi nuo pat mažų dienų, o pati mergina sako, kad visada buvo artistiška ir troško būti matoma.

5

Gabija pasakoja, kad pradėjo dainuoti dar būdama visai maža, norėjo, kad žmonės jos klausytųsi ir atkreiptų dėmesį.

„Pamenu, kai su kiemo draugėmis rengdavome dainų ir šokių pasirodymus, kuriuos vėliau rodydavome tėvams. O rimčiau dainuoti pradėjau, kai pradėjau lankyti muzikos mokyklą“, – prisimena Gabija.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vestuvėse/krikštynose dainuojanti mergina

Gabija prisipažįsta, kad ją labiausiai įkvepia žemiški dalykai: „Mane įkvepia patys paprasčiausi dalykai: lietus, saulėlydis. Esu labai emocionali ir jausminga, tad dažniausiai renkuosi lėtas meilės dainas, atrodo, kad jas geriausiai išjaučiu, jomis gyvenu.

Dažnai „Facebook“ puslapyje, po mano įkeltais įrašais, žmonės komentuoja „Gabija, kodėl tu nedainuoji linksmų dainų?“ Todėl, kad man jos svetimos. Nesakau, kad mano repertuare nėra linksmų dainų, tačiau dainuodama lyrines jaučiuosi tarsi būčiau „savose rogėse“. Su laiku supratau, kad tai mano skiriamasis bruožas, stilius.“

Žmonių pripažinimas

Mergina pasakoja, kad dainuoti šventėse pradėjo visiškai atsitiktinai, kai prieš trejus metus pusseserė paprašė pagiedoti jos draugų vestuvių ceremonijoje. Po šventės, Gabija įkėlė vaizdo įrašą į socialinius tinklus ir sulaukė neįtikėtinai didelio dėmesio.

„Dažniausiai dainuoju vestuvių/krikštynų ceremonijos metu, kartais kviečia ir į vestuvių vakarines dalis, tačiau, kaip ir minėjau, linksmų dainų mano repertuare mažai, todėl aš tinku labiau tiems, kurie švenčia kiek ramiau“, – sako dainininkė.

Pasak Gabijos, jau pasitaiko, kad būna atpažįstama ir savo gerbėjų: „Na, nemeluosiu, tikrai atsiranda žmonių, kurie atpažįsta net ir atvykus į kitą Lietuvos kraštą, kas mane pažįsta, tikrai žino, kad toks dėmesys man malonus.

Na, o kalbant apie užsakovus, tai tikrai būna, kad padainuoju vestuvių ceremonijoje, o po kurio laiko jau kviečia dainuoti ir krikštynose. Arba sulaukiu žinučių, kad „girdėjome jus dainuojant draugų ar giminaičių šventėje, mums labai patiko, todėl dabar jau norime ir mes“. Tai tikrai malonu ir kelia šypseną.“

Užsakovų prašymai

Paklausta apie neįprastus užsakymus mergina atsako, kad keistų norų nepasitaiko, nebent žmonės paprašo išmokti dainą, kuri jiems kelia sentimentus.

„Niekada neatsisakau, kai žmonės manęs paprašo išmokti ką nors naujo, nors turiu ir savo repertuarą, kuris dažniausiai žmonėms tinka ir patinka“, – teigia pašnekovė.

Mergina atskleidžia, kad dažniausiai norima daina Leonard Cohen – Hallelujah.

„Šią dainą galėčiau padainuoti ir prikelta vidury nakties. Tačiau norai yra norai ir jeigu žmogus nori būtent šios dainos – kodėl gi ne?“, – šypsosi Gabija.

REKLAMA

Išradingas sprendimas

Mergina sako, kad šiuo metu, laisvo laiko turi labai mažai: „Dabar pats švenčių įkarštis, tad ir savaitgaliai, ir darbo dienos – pilnai užimtos. Bet man visai neliūdna, kad turiu dirbti, kadangi atėjus spalio mėnesiui galiu atsikvėpti beveik iki pat pavasario.“

Kad ir kaip bebūtų keista, Gabija sako, kad COVID-19 pandemija jai nesutrukdė dainuoti toliau. Mergina sugalvojo išradingą būdą: pradėjo daryti virtualius sveikinimus iš namų.

„Karantino metu buvo draudžiama kur nors vykti ar organizuoti šventes, tad sugalvojau, kad reikėtų daryti muzikinius sveikinimus iš namų. Darbo buvo tikrai nemažai, nes atsirado daug žmonių, kurie tokiu būdu norėjo pasveikinti savo mylimus žmones.

Žinoma, man labai pagelbėjo tai, kad turiu daug sekėjų ir paskelbus informaciją savo anketoje, greitai atsirado susidomėjusių. Net juokėmės su draugu, kad galėčiau laisvai dirbti iš namų. Džiaugiuosi, kad keblioje situacijoje atradau sprendimą“, – džiaugiasi Gabija.

Pašnekovė sako, kad būtų sunku įvardyti savo sėkmės paslaptį, nes net pati nesupranta, kaip išaugo jos populiarumas.

„Niekaip nesuprantu, kaip vos per tris metus surinkau 70 tūkstančių sekėjų, kad esu žinoma ir kviečiama į žmonių šventes. Tai įvyko neplanuotai.

Manyčiau, kad didelis noras ir aistra tam, ką darau, padėjo pasiekti svajonę. Jeigu ko nors labai norite, darykite viską ką galite, kad tai pasiektumėte, man tai pavyko daug lengviau negu tikėjausi“, – užbaigdama motyvuoja Gabija.


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-07-29 19:20:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išpopuliarėjai greitai, nes labai maloniai ir gražiai dainuoji, tavęs gera klausyti.
Atsakyti
-7

l
lietuvis
2021-07-30 10:54:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži mergina,gražus balsas.Santūrumas ir švelnumas uždeda paslaptingumo šydą.
Sėkmės
Atsakyti
-7

L
Lordas
2021-07-31 13:03:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada tokia tapo populiari,kai pigiai reklamuotis pradejo
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų