Perspėja 1 Zodiako ženklą – diena bus nelengva

Zodiako ženklams sekmadienį prireiks kantrybės, kitu atveju gali tekti nusivilti. 

Avinas

Šiandien verčiau neieškokite priežasčių reikšti nepasitenkinimą aplinkiniais. Net jei jums sunku, nebūtinai kalti kiti. Jeigu norite nutraukti kokius ryšius, santykius, tai turėtų pavykti be didelių pastangų.

Tauras

Domins ekonominės aktualijos, kainų svyravimai. Kaip beskaičiuotumėte, tikriausiai išleisite per daug. Kad to išvengtumėte, iš anksto susidarykite konkretų planelį. Stenkitės įveikti savo silpnybes.

Dvyniai

Jeigu ginčyjatės, bus nelengva: gali pritrūkti protingų ir svarių argumentų. Būkite objektyvūs, klausykitės intuicijos balso bei tų, kurie iš tikrųjų išmano jus dominantį reikalą.

Vėžys

Diena bus nelengva emociškai, tačiau kantrybė ir atkaklumas padės nemažai nuveikti. Vykite šalin negatyvias mintis bei nuostatas, nugalėkite baimę, kuri trukdo jums keistis.

Liūtas

Užmegztos pažintys atrodys žavios, tačiau pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Mokėkite parodyti, kad vertinate aplinkinių dėmesį, tačiau nebūkite pernelyg patiklūs. Saugokite savas ir svetimas paslaptis.

Mergelė

Galite tikėtis kiek praturtėti iš papildomos veiklos. Deja, vakare gali paaiškėti, kad suplonėjo jūsų piniginę, o rezultatas ne itin džiugina. Visgi nuotaiką skaidrins malonios fantazijos, svajonės.

Svarstyklės

Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Galbūt žaidžiate dvigubą žaidimą ir tai vargina. Skirkite laiko apmąstymams, kūrybai. Neskleiskite paskalų, neiškreipkite gautos informacijos.

Skorpionas

Norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Galite pajusti permainų dvelksmą profesinių arba meilės santykių srityje. Galbūt teks rinktis, kas jums svarbiau - tai, kas jau aišku, stabilu, įprasta, ar tai, kas kvepia permainomis, malonumais.

Šaulys

Jeigu leidžia galimybės, pravartu praturtinti garderobą viena kita madinga detale, pasirūpinti komfortu. Būkite pakantesni artimam žmogui: geruoju lengviau išspręsite kilusius nesusipratimus. Beje, juos verta išsiaiškinti.

REKLAMA

Ožiaragis

Nekaip seksis besiblaškantiems, mėgstantiems be saiko rizikuoti ar regzti intrigas. Santykiai su artimu žmogumi lengvai gali pašlyti dėl jūsų polinkio dramatizuoti, išpūsti nesutarimus.

Vandenis

Jeigu jusite prabundant kūrybines galias, nesėdėkite rankų sudėję: tai, ką nuveiksite, bus naudinga ne viena prasme. Galite tikėtis romantikos, nuotykio. Tik būkite atsargūs, jei netrokštate pasikeitimų santykiuose.

Žuvys

Gana įtempta diena, jeigu reikia daug dirbti, vykdyti rimtas pareigas, konkuruoti, bendrauti su nelengvo būdo žmonėmis ar pan. Nepasiduokite provokacijoms. Pasistenkite, kad jūsų norai ir jausmai atitiktų situaciją.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
t
tiko
2021-06-15 17:53:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
100%
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų