Skubiai įspėja 3 Zodiako ženklus: jiems atėjo itin sunkios dienos

Dvynių ženkle užtemimų sezonas persidengia su Merkurijaus „atbuline eiga“, o visas astrologinis chaosas stipriausias buvo birželio 10 dieną, per birželio jaunatį. Prie šio pamišimo prisidėjo ir Saulės užtemimas, o visa tai kartu veikia daug stipriau nei per įprastą jaunatį, tad pokyčiai būna greitesni ir sunkesni nei įprastai.

Užtemimai beveik visada sukelia staigias naujas pradžias ir posūkius mūsų gyvenimuose, tačiau kai kurie Zodiako ženklai 2021 birželio jaunaties užtemimą pajuto itin stipriai, rašo bustle.com.

Dvyniai

Ar pasiruošėte susipažinti su kitokia savo asmenybės puse, Dvyniai? Šis užtemimas vyksta jūsų pirmojoje, puikiai pažįstamoje, asmenybės pusėje, kuri tiesiogiai susijusi su jūsų ego, tapatybe ir saviraiškos maniera. Be to, galbūt jūs patiriate rimtų pokyčių, kalbant apie tai, kas esate ir kaip prisistatote pasauliui. Gera pripažinti įvairiausius savo asmenybės bruožus – pamiršti norą įtikti visiems ir nuoširdžiai sau leisti būti savimi. Tikrasis vertingiausias žaidėjas bus jūsų pusėje, ieškant savojo autentiškumo.

Mergelė 

Jūsų profesinis gyvenimas šiuo metu išgyvena pokyčių laikotarpį, nes šis užtemimas smogia vienai jūsų asmenybės − karjeros ir viešo įvaizdžio − pusei. Pastebėjote, kad staiga ėmėte tyrinėti naujas galimybes savo darbe − nesvarbu, ar tai būtų augimo galimybės jūsų dabartinėje srityje, o gal būt ir visiškai kitokia sritis. Nedeginkite jokių tiltų ir kol kas nepriimkite jokių galutinių sprendimų. Per šį užtemimą pokyčiai greiti, tad privalote turėti visą įmanomą informaciją prieš tardami lemtingąjį „taip“.

Šaulys

Jūsų santykiuose šiuo metu viskas keičiasi, tad teks greitai išmokti prisitaikyti prie kitų žmonių poreikių ir norų. Užtemimas palies jūsų įsipareigojimų ir partnerystės zoną. Tai yra gausaus „išsiliejimo“ laikotarpis, kai kalbama apie jūsų santykius su artimiausiais žmonėmis. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų partneris, viršininkas ar geriausias draugas, suprasite, kad sąžiningumas ir skaidrumas yra geriausia politika. Atidarykite naujus komunikacijos kanalus, naudodamiesi „vienas su vienu“ ryšiais ir stebėkite, kaip viskas ima klestėti.


Rašyti komentarą...
A
Adolf Hitler
2021-06-12 17:59:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šūdo malimas
Atsakyti
0

T
Tiesa
2021-06-12 16:57:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone
Atsakyti
0

T
Tiesa
2021-06-12 16:57:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų