Pastatykite šiuos augalus miegamajame: užtikrins gerą miegą

Mes praleidžiame daug laiko savo miegamajame (bent aštuonias valandas kiekvieną naktį), todėl svarbu, kad jūsų miego erdvė būtų kuo ramesnė. Nors žvakės palengvinti jūsų mintis prieš užmiegant, gyvų augalų pridėjimas į savo posilsio erdvę taip pat gali padėti atsipalaiduoti.

Tiesą sakant, NASA nustatė, kad daugelis populiarių augalų, tokių kaip dracena ir trijuostė sansevjera pašalina toksinus ir pagerina bendrą oro kokybę, kuri yra svarbiausia geresniam nakties poilsiui.

Net jei jūsų miegamajame nėra daugybės langų ar natūralių saulės spindulių, galite pasirinkti kambarinį augalą, kuris gali išgyventi esant silpnam apšvietimui.

1. Trijuostė sansevjera

Trijuostė sansevjera turi vertikalius, į kardą panašius lapus, yra akį traukiantis bet kurio miegamojo priedas. Šis augalas dešimtmečius buvo populiarus, nes jis reikalauja mažai šviesos ir mažai vandens.

2. Skindapas

Šis augalas turi blizgančius, įvairiaspalvius lapus, kurie puikiai atrodo ant spintelių, lentynų ar pakabintas. Jam reikia bent vidutiniško apšvietimo, tačiau toleruos silpną apšvietimą. Leiskite išdžiūti tarp laistymo.

3. Stambialapis fikusas

Naujokai gėlių auginime, tai augalas skirtas jums: blizgūs, tamsūs ar margi lapai suteikia dramos bet kurioje mažoje erdvėje. Nors jis teikia pirmenybę ryškiai šviesai, gali toleruoti silpnesnio apšvietimo sąlygas. Laistykite, kai dirva šiek tiek sausa, maždaug kartą per savaitę.

4. Monstera

Tikriausiai jūs matėte šį blizgantį grožį „Instagram“ ir štai kodėl: monstera, yra lengvai augantis augalas, kuriam reikalingas kas savaitinis laistymas. Venkite šio augalo, jei turite augintinių, nes jo lapai gali sudirginti kates, šunis ar kitus mažus gyvūnus.

5. Anturis

Įveskite ilgiausiai žydintį kambarinį augalą pasaulyje: šio augalo neoninės spalvos gėlės gali išsilaikyti iki aštuonių savaičių. Statykite jį vietoje, kur yra ryški šviesa ir didelė drėgmė. Kuo daugiau šviesos jis gaus, tuo daugiau turėtumėte jį laistyti: paprastai laistykite kiekvieną savaitę, leisdami dirvai išdžiūti tarp laistymų.

6. Dracena

Šis populiarus kambarinis augalas yra puikus būdas užpildyti laisvą vietą miegamajame. Jis auga greitai, tad įsitikinkite yra daug vietos augti. Dracena mėgsta vidutinį apšvietimą ir lengvai drėgną dirvą.


Rašyti komentarą...
N
Nika
2020-06-12 08:05:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur nuotraukos?
Atsakyti
-5

K
Kate M.
2020-06-12 20:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis būtų kaip ir geras, bet jau klaidų, klaidelių, klaidžiūkščių... Numuša nuo skaitymo ritmo!
Atsakyti
0

N
Neyeisybė, turiu dracena miegamajame, o
2020-06-12 22:58:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neteisybė, turiu dracema miegamajame, o kaip nemiegu, taip nemiegu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų