Nudegėte saulėje? Mama parodė gudrybę, kuri padės

Cindie Allen-Stewart 30 minučių trukmės vaizdo įraše pasidalino savo „stebuklinga“ gudrybe, kuri padeda per daug nudegus saulėje. „Facebook“ tinkle ji pasidalino nuotraukomis, įrodančiomis, kad jos gudrybė tikrai veiksminga.

Jei kada nors nuo saulės teko nukentėti ir jums, turime pasiūlymą – viena mama pasidalino pusvalandžio trukmės vaizdo įrašu, teigiančiu, jog išeitis yra.

Cindie Allen-Stewart iš Teksaso sako, kad ji naudoja skutimosi putas su mentoliu, jei per daug nudega saulėje. Ji sako, kad pusvalandžiui putomis padengia nudegusias vietas.

Naudoja skutimosi putas su mentoliu

„Facebook“ tinkle ji rašė: „Pusvalandį palaukite, po to nuplaukite. Jei negana, sekančią dieną procedūrą pakartokite“. Socialiniame tinkle ji pasidalino savo atradimo nuotraukomis. Pirmą kartą apie savo „stebuklingą triuką“ ji paskelbė dar 2018 metais, tačiau neseniai jis vėl tapo dėmesio traukos centru ir susilaukė 43000 „patiktukų“ , o įrašu pasidalinta buvo net 233 000 kartų.

Cindie prisipažino, kad išganingą priemonę jai parodė vyras, o jis sužinojo iš savo mamos, rašo dailystar.co.uk

„Gal ir keistokas ritualas, tačiau patikėkite manim – jis toks veiksmingas! Putų įtrinti nereikia, tik užpurkškite jas. Pajusite, kaip jos ištraukia karštį. Maždaug po pusvalandžio putos jau bus beveik ištirpę – atrodys, jog drėgmė išgaravo ir pradžiūvo. Pasidarys lyg šalta, bent jau nudegusiose vietose. Drungnu vandeniu nuplaukite arba palįskite po vėsiu dušu – tiesiog nuplaukite putų likučius”, − tvirtina ji.

Įspėjame, kad moksliškai nėra įrodyta, kad skutimosi putos padeda nudegus saulėje, tačiau tikėtina, kad mentolis puikiai malšina nudegimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų