Būsima močiutė nebegali tylėti: marčios elgesys kelia baimę

Seneliai gali būti vadinami įvairiausiais vardais, tas būdinga visoms tautoms. Dauguma senelių būna laimingi, kai juos vadina tradiciškai − močiute ir seneliu.

Viena moteris teigia, jog ji norėtų, kad jos anūkai ją vadintų močiute, o jos sūnus ir marti labai nusiminė. Tai moterį labai suglumino, tad ji savo situacija pasidalino socialiniame tinkle „Reddit“ ir paklausė patarimo – gal ji kažką padarė ne taip?

Ji rašė, kad jau turi du anūkus, savo dukters vaikus, o sūnus su marčia laukiasi pirmagimės. Vargai prasidėjo per Motinos dieną. Ją aplankė sūnus su marčia, įteikė pasveikinimą, o viduje buvo įdėtas lapelis su įvairiais „močiutės“ variantais ir klausimu, kokiu vardu norėtų būti vadinama, rašo mirror.co.uk

Išgirdusi atsakymą, marti nutilo

Du jos anūkai kreipiasi į ją „močiute“ ir moteriai tai labai patinka, tad būtų puiku, jei ir netrukus gimsianti anūkė ją taip vadintų. Išgirdusi atsakymą, marti nutilo.

„Po kelių dienų paskambino sūnus ir pasakė, kad jo žmona labai įsižeidė, kad nenorėjau pasirinkti „ypatingo“ vardo, kuriuo mane vadintų tik anūkė. Aš labai nustebau, kad ji taip nuliūdo, nes supratau, kad man leido rinktis iš sąrašo tik formaliai, kad nesijausčiau atstumta, taigi pasirinkau, kas man labiausiai patiko – „močiutė“. Tada sūnus pasakė, kad dukters vaikai diktuoja visą „senelių-anūkų“ procesą, o jie išstumiami. Pasakiau, kad nieko panašaus. Kai anūkai šalia, ir dukra mane vadina „močiute“, ir tai nebuvo planuota“.

Po kurio laiko moteriai paskambino marti ir pakartojo tą patį, ką sakė sūnus.

„Jai padėkojau ir pasakiau, kad jei jau jie leidžia man rinktis, tai norėčiau, kad visi anūkai mane vadintų vienodai. Ji teigė, kad man pateikė sąrašą ne tam ir ji jaučiasi įžeista, nes aš nepanorau „ypatingo ryšio“ su jos kūdikiu. Pokalbio pabaigoje jai pasakiau, kad dar turime daug laiko, nes anūkė gims tik po kelių mėnesių ir praeis dar daugiau laiko, kol ji pradės kalbėti.

Nuo to pokalbio sūnus su marčia labai atitolo ir man neramu, kad aš pakenkiau mūsų santykiams. Jaučiuosi pasimetusi, nes mano pasirinkimas nuliūdino sūnų su marčia, tačiau nerimauju, kad dėl to negerai pasijus mano anūkai“.

 


Rašyti komentarą...
M
Maria
2021-06-02 10:55:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mociutes, uzmirskit nuoskaudas, nes dabartines marcios gali infarkta sukelti. Jos gyvena google, mamyciu forumuose ir t.t. Mes is praeito simtmecio, - mes dinozaurai! Kuo retesni susitikimai, tuo ilgiau gyvensite!
Atsakyti
-4

I
Irena
2021-06-02 12:46:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia jau marciai ne visi namie,gal tegul truputį ant žemės nusileidžia ,ne žvaigždė yra,teks vistiek ant žemės ligoninėj gimdyti,ale suranda bernai kazkokias nevisprotes ir iš kur jas traukia
Atsakyti
0

I
Irena
2021-06-02 12:54:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulio pabaiga , apsaugok ir apsviesk nuo tokios marcios!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų