Netikėtas Markle ėjimas: planuoja sugrįžti į Angliją

Meghan Markle svarsto kartu su princu Hariu vykti į princesei Dianai skirto paminklo atidengimą Londone ir ceremonijoje būti „slaptąja viešnia“.

Manoma, kad Sasekso hercogienė svarsto birželio mėnesį sustabdyti savo motinystės atostogas ir kartu su Hariu skristi į Angliją. Princas Haris kartu su princu Williamu paminklą princesei Dianai ruošia jau nuo 2017 metų – jis turi būti atidengtas judviejų mamos 60–ųjų gimimo metinių proga.

Teigiama, kad princas Haris paminklo atidengimo ceremonijoje dalyvaus, bet kol kas tai oficialiai dar nepatvirtinta, nes pora neseniai susilaukė dukrytės Lilibet, rašoma dailystar.co.uk.

Meghan nori kartu su Hariu skristi į ceremoniją

„Radar“ šaltinis teigė, kad ir Meghan nori kartu su Hariu skristi į ceremoniją – prieš tai į princo Filipo laidotuves jis jau vyko vienas. Priduriama, kad Meghan nebenori tokios situacijos pakartoti.

Šaltinių teigimu, grįžęs namo princas Haris buvo sutiktas labai šaltai – kai kurie karališkosios šeimos nariai apskritai atsisakė su juo kalbėtis.

Šaltinis teigė: „Meghan su Hariu žino, kad šiame renginyje dominuos princas Williamas, Kate ir jų vaikai. Kembridžo hercogams Kensingtono rūmai yra jų namai, todėl jie ir rūpinasi, kad visas renginys praeitų tobulai. Ši diena bus skirta ne vien Dianos atminimui jos 60–ųjų gimimo metinių proga, bet tai taip pat Williamui bus proga imtis atsakomybės už jo mamos pradėtų darbų tęsimą.

Nuo laidotuvių situacija ne pagerėjo, bet pablogėjo, todėl galima įsivaizduoti, kokio sutikimo Haris gali tikėtis liepos 1 dienos renginio metu.“

Meghan į Didžiąją Britaniją nebuvo sugrįžusi

Meghan į Didžiąją Britaniją nebuvo sugrįžusi nuo tada, kai kartu su Hariu atsisakė karališkosios šeimos narių pareigų praėjusių metų kovo mėnesį, ir išsikraustė gyventi į JAV.

REKLAMA

Princas Haris gegužės mėnesį tinklalaidėje su Daxu Shephardu savo gyvenimą „Firmoje“ apibūdino kaip gyvenimo „Trumano šou“ ir zoologijos sode mišinį. Dar prieš tai Haris su Meghan davė išskirtinį interviu Oprah‘ai Winfrey, kuriame labai atvirai kalbėjo apie karališkosios šeimos narių gyvenimą. 36 metų amžiaus princas sakė, kad jo ir jo tėvo princo Čarlzo santykiuose yra „labai daug nuoskaudų“.

Tuomet neseniai „Apple TV“ seriale jis karališkąją šeimą kaltino visišku aplaidumu jo psichologinės būklės atžvilgiu, o taip pat ir tuomet, kai Meghan reikėjo pagalbos dėl į ją nukreiptų puolimų internete. Haris taip pat teigė, kad jo tėvas, būsimasis Anglijos karalius, privertė jį „kentėti“ ir „nieko nesprendė“ po jo mamos mirties 1997 metais Paryžiuje.


Rašyti komentarą...
R
Rima
2021-06-18 11:11:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liaukitės rašę apie Harį ir Meghan.Argi mums svarbu , ką jie planuoja.
Atsakyti
-3

L
Liusia
2021-06-18 06:09:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmones krečia ir vieni ir kiti
Atsakyti
-8

D
Dangė
2021-06-18 18:31:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką berašytų, viskas blogai. Gal parašyti kiek pieno primelžta iš karvės, tada bus gerai. Nesuprantu kas per žmonės, jei nepatinka, neskaitykit.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų