Markle sulaukė naujų kaltinimų: karalienė nebesiruošia tylėti

Manoma, kad karalienė Elžbieta vaizdo skambučiu dar nesusipažino su savo mažąja proanūke Lilibet, o taip pat monarchė daugiau nesiruošia tylėti girdėdama „netiesą“.

Meghan ir Hario draugai sako, kad karalienė Elžbieta mažosios Lilibet per vaizdo skambutį dar nematė. Ji taip pat sakė, kad daugiau netylės girdėdama „netiesą“.

Vyksta dramatiškas pokytis – teigiama, kad 95 metų amžiaus Didžiosios Britanijos monarchė nebesiruošia laikytis nusistovėjusios „niekada nesiskųsk ir niekada nesiaiškink“ politikos, nes jau peržengtos visos ribos, mėgstamiems JAV žurnalistams sakė Sasekso hercogų draugai, rašoma mirror.co.uk.

Naujausias incidentas – pasirodę pranešimai, kad karalienė Elžbieta per vaizdo skambutį buvo supažindinta su poros antruoju vaiku, Lilibet Diana Mountbatten–Windsor, bet šaltiniai iš Bekingemo rūmų teigia, kad tokio skambučio nebuvo.

Žurnalui „People“ šaltinis sakė: „Jie labai džiaugėsi ir nekantravo pasidalinti džiaugsmu dėl dukros gimimo.“

Tuo tarpu „Mail“ šaltinis teigė: „Tokio skambučio nebuvo. Panašu, kad Sasekso hercogų draugai žurnalistams pateikė klaidingą informaciją apie tai, ką sako karalienė, ir visa ši situacija peržengė visas ribas.“

Taip pat pranešama, kad princas Haris prašė karalienės leidimo savo dukrą pavadinti jos vardu. Šaltinių teigimu, į klaidingą informaciją karališkoji šeima nuo šiol reaguos labai griežtai.

„Kalbame apie tai, ar pasirodantys pranešimai tiksliai atitinka tai, kas iš tiesų nutiko, ar ne.“ – sakė šaltinis.

Karalienė taip pat buvo šokiruota išgirdusi, kad Haris esą susisiekė su ja ir paprašė leidimo dukrai duoti Lilibet vardą, kuriuo šeimos nariai į ją kreipiasi nuo pat vaikystės.

Poros atstovas spaudai „New York Post“ sakė, kad Haris pirma pasikalbėjo su karaliene ir jai papasakojo apie savo norą savo dukrą pavadinti jos vardu. Jis teigė, kad jei karalienė su tuo nebūtų sutikusi, Haris būtų dukrai davęs kitokį vardą.

Tačiau aukštas pareigas užimantis šaltinis iš Bekingemo rūmų „BBC“ sakė, kad šis pokalbis buvo „pranešimas, o ne klausimas“. Atsakas į šį „BBC“ reportažą buvo Hario ir Meghan teisininkų raštas, kuriame visa ši istorija vadinama „šmeižikiška“.

REKLAMA

Karalienę Elžbietą „Lilibet“ vadinti pradėjo jos senelis karalius Džordžas V, juokaudamas, kad būdama maža ji negalėjo ištarti savo pilno vardo. Vėliau vardo trumpinį perėmė ir princas Filipas.

Apie Lilibet Dianos Mountbatten–Windsor gimimą pranešta praėjusį sekmadienį, dviem dienoms praėjus nuo jos gimimo birželio 4 dieną. Hario ir Meghan tinklapyje pasirodė pranešimas, kuriame rašoma: „Lili pavadinta savo prosenelės, Jos Didenybės karalienės, kuri šeimoje vadinama Lilibet, garbei. Jos antrasis vardas, Diana, jai duotas norint pagerbti mylimą jos močiutę, Velso princesę.“


Rašyti komentarą...
.
.
2021-06-16 00:18:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prieš porą dienų gyrė Harry su žmona (buvo straipsnis),dabar vel priešingas.Taip nevykėliai zurnalistai užsidirba.Ir taip nuo pat pradzių.Paskaitykit visus straipsnius pagal eilę nuo pradžios,pamatysite kokia mišrainė prirašyta.Vienas faktas kitam prieštarauja.
Atsakyti
-10

V
Vėtra
2021-06-16 06:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Haris tik žaisliukas aktorės Meghan rankose.
Atsakyti
-20

?
?
2021-06-16 06:26:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal "vištos Meghan", o ne "aktorės Meghan" rankose?
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų