Karalienės kantrybė trūko: Markle ir princo Hario laukia neramumai

Nebeliko „Ponios Mielosios Karalienės“, kai tenka atlaikyti Hario ir Meghan išpuolius.

Pastaraisiais metais karališkosios šeimos ir Sasekso kunigaikščių santykiai yra įtempti. Dabar, karališkojo eksperto teigimu, Karalienė „atsikerta“.

Pasak Daniela Elser iš news.au, po to, kai karališkajai šeimai pasipylė daug viešos kritikos iš Sasekso kunigaikščių, Britanijos monarchė ėmėsi kitokios strategijos – „Ponios mielosios Karalienės“ požiūrio neliko.

Karalienė nepalaiko kunigaikščių

Ji tiki, kad Karalienės oficialių pareiškimų nebuvimas rodo, kad ji nepalaiko kunigaikščių. Nuo jų pirmo žingsnio − interviu Oprai Winfrey − teiginiai apie karališkąją šeimą yra visų dėmesio centre, rašo dailystar.co.uk

Karališkoji komentatorė Daniela sako, kad Bakingemo rūmai, pastaraisiais mėnesiais tapę aštrios Hario ir Meghan kritikos taikiniu, „atsikerta“.

Ji sakė: „Jei rūmai ir toliau laikysis savo pozicijos, tai reikštų didžiausią Vindzoro pasipriešinimą siautėjančiai porai nuo pat jų sensacingo pasitraukimo iš rūmų praėjusių metų sausį. Ar Karalienė ir jos dvariškių armija po to, kai kelis mėnesius buvo Sasekso kunigaikščių skausmingos viešos kritikos taikiniu, pagaliau pradeda kur kas agresyviau − ir akivaizdžiai − kovoti? Ar tai reiškia sudie „ponios mielosios Karalienės“ įvaizdžiui?“, − klausė ji.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2021-06-16 22:14:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net ir paprastiems žmonėms nepatiktų jeigu juos purvais drabstytų, o čia visame pasaulyje žinoma karališkoji šeima ,Anglijos iistorijos dalis
Atsakyti
-13

M
Mega
2021-06-17 06:24:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiukšlė Marklė,įlindo į Karališkąją šeima trokšdama garbės.Dabar apsikakojo iki ausų.
Atsakyti
-10

X
XXX
2021-06-16 20:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karalienė jau atsisakė anūko Hario , kuris daro tokią gėdą karalienei ! Kaip mulatė galėjo pakeisti meilę močiutei - karalienei ?!
Atsakyti
-28

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų