Netikėta žinia: Markle su princu Hariu gali atsisakyti 1 svarbios šventės

Vieno šaltinio teigimu, princas Haris ir Meghan Markle mano, kad užuot organizavus kūdikio laukimo šventę, savo „laiką ir išteklius jie gali panaudoti geresniam tikslui“, o Meghan taip pat įsitikinusi, kad tokia šventė dabar būtų „nepriimtina“.

Skirtingai nei tada, kai pirmojo vaiko besilaukdama Meghan Markle organizavo tokią šventę, dabar ji įžymybių susitikimo neplanuoja. Meghan draugė Serena Williams anuomet buvusiai serialo „Suits“ žvaigždei surengė prabangų kūdikio laukimo vakarėlį – dabar Archie, kurio Meghan tuo metu laukėsi, gegužės 6 dieną suėjo dveji.

Sasekso hercogas ir hercogienė artimiausiais mėnesiais laukia dukters gimimo, tačiau pora atsisakė minties organizuoti šią anglosaksų šalyse tradicinę šventę. „US Weekly“ šaltinis teigė, kad Meghan sprendimas yra gerai apgalvotas – dabar ji labiau nori tiesiog leisti laiką su vyru, rašoma dailystar.co.uk.

Nemano, kad tai būtų priimtina

Šio šaltinio teigimu, Meghan nemano, kad „šiuo metu tai būtų priimtina“, turint omenyje visame pasaulyje besitęsiančią sunkią situaciją. Ji mano, kad  savo „laiką ir išteklius“ galima „panaudoti geresniems tikslams“, todėl užuot organizavusi vakarėlį ji susitelks į humanitarinius darbus ir labdarą.

„US Weekly“ praneša, kad šaltinis teigė: „Meghan nemano, kad didelė kūdikio laukimo šventė dabar būtų priimtina. Pasaulyje tebesitęsia sunki situacija. Jie su Hariu dalyvauja keliose humanitarinėse misijose, abu mano, kad jų laikas ir ištekliai dabar gali būti panaudoti geresniems tikslams.“

Šaltinis taip pat pridūrė, kad Meghan žino turinti savo draugų, ir „svarbiausia, Hario“, palaikymą, o niekas kitas nesvarbu. Meghan sako, kad Haris jai yra tobulas partneris, jis nuolat padeda jai su Archie.

„Haris yra tobulas partneris, jis rūpinasi Archie ir dirba, kad galėtų išlaikyti šeimą“, – sakė šaltinis.

Sasekso hercogų atstovai kol kas šia tema jokių komentarų nepateikė. Meghan savo antrąją atžalą, mergaitę, turėtų pagimdyti šią vasarą.


Rašyti komentarą...
M
Mąstom
2021-05-14 20:01:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia yra mąstyti.
Atsakyti
-1

P
Praneša
2021-05-14 20:49:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasauliui kiekvieną išsišokėlių pirstelėjimą. Jau neskanu. Fe.
Atsakyti
0

G
Gal
2021-05-17 22:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikit jau jūs abu velniop. Nusibodot.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų