Middleton stoja į kovą prieš Markle: savo šeimą gins bet kokia kaina

Po princo Hario ir Meghan Markle interviu su Oprah, „mandagioji“ ir „malonioji“ Kate Middleton visiškai pasikeitė ir „stojo į kovą“, sako komikė Jenny Eclair.

Kate Middleton nesiruošia leisti, kad Meghan Markle sutryptų karališkąją šeimą, teigia ji. Kovą dėl viešosios erdvės stebi visas pasaulis – Meghan su Hariu mėgaujasi savo naujuoju gyvenimu Los Andžele, o kiti karališkosios šeimos nariai ir toliau vykdo savo pareigas Anglijoje, rašoma mirror.co.uk.

Middleton stojo į kovą 

O po princo Hario ir Meghan Markle interviu su Oprah, „mandagioji“ ir „malonioji“ Kate Middleton, komikės Jenny Eclair teigimu, visiškai pasikeitė ir „stojo į kovą“. Kalbėdama apie Meghan ir Kate konkurenciją, aktorė rašė: „Panašu, kad Kate neleis trypti savęs, Williamo ir judviejų vaikų. Ji stojo į kovą.“

Komentatorė sako, kad po sensacija tapusio interviu Kate su Williamu parodė visai kitokią karališkosios šeimos pusę. Jie stengiasi paviešinti daugiau detalių iš savo gyvenimo. Kembridžo hercogienė Kate daugelio širdis į savo pusę palenkė apsilankydama Sarah‘os Everard memoriale Londone kovo mėnesį.

Neseniai karališkoji šeima pasidalino mielomis princo Louiso trečiojo gimtadienio nuotraukomis, kurios, Jenny pastebėjimu, buvo „labai paprastos, nors ir iš karališkosios šeimos“. Palyginimui, Meghan ir Hario paskelbė tik vieną mažojo Archie nuotrauką iš nugaros jo antrojo gimtadienio proga.

Minėdami savo vestuvių dešimtmetį, Kate ir Williamas prie jūros filmuotame vaizdo įraše taip pat atrodė labai paprasti. Pora taip pat pirmieji iš visų karališkosios šeimos narių įkūrė savo „YouTube“ kanalą, kuris žaibiškai prikaustė visų dėmesį. Tuo tarpu Haris su Meghan abu pasirodė žvaigždžių kupiname renginyje „VAX Live“, kur taip pat dalyvavo Selena Gomez, Jennifer Lopez ir Benas Affleckas.

Abi išleido naujas knygas

Pastarosiomis dienomis Kate ir Meghan taip pat pasižymėjo abi išleisdamos savo naujas knygas. Kembridžo hercogienės fotografijos albumas „Hold Still“, kuriame vaizduojamas žmonių gyvenimas koronaviruso pandemijos metu, tuoj pat tapo bestseleriu. Už knygą surinktos lėšos bus paaukotos labdaringai organizacijai „Mind“ ir Anglijos Nacionalinei portretų galerijai. Tuo tarpu Sasekso hercogienė dar laukia žinių apie skaitytojų reakcijas į jos knygą vaikams „The Bench“, bet ši knyga jau susilaukė kritikos.

Jenny nuomone, per pastaruosius keletą mėnesių Kate parodė, kad yra tvirtesnė, nei kas nors būtų galėjęs pamanyti. Savo straipsnyje aktorė rašė: „Žinau, kad neteisinga priešinti šias dvi moteris, lyg jos būtų muilo operos konkurentės, bet negaliu susilaikyti – ir dar visai neseniai nebūčiau sutikusi statyti už Kate laimėjimą. Bet šiomis dienomis, būdama Meghan vietoje, mažai tikėtinu atveju, jei jos abi dalyvautų tame pačiame vakarėlyje prie baseino, per arti Kate nestovėčiau – ji kietesnė, nei iki šiol buvo manoma.“


Rašyti komentarą...
P
Pifas
2021-05-12 17:57:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bjauri ta murklė, jai iki keitės kaip iki mėnulio. Jokios elegancijos. Pletkų boba.
Atsakyti
-26

R
Rima
2021-05-13 21:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė, kad gina šeimą į kurią atėjo ir gyvena, augina vaikus kurie gal nedergs į lizdą, kuriame gimė
Atsakyti
-6

V
Vileta
2021-05-15 20:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar visas pasailis užsiima pletkais. O žmonės tik ir ieško, kaip įpūsti tą ugnį. Patys visi renkasi gyvenimą, ir tegu jie gyvena taip, kaip nori.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų