Markle ryžosi itin jautriam žingsniui: jis skirtas ne karališkai šeimai

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė sekantį mėnesį sulauks šeimos pagausėjimo, o sūnus Archie − sesutės. Motinos dieną jie pažymėjo savaip.

Besilaukianti Meghan Markle ir princas Haris benamėms nėščiosioms ta proga padovanojo sauskelnių. Iš savo Archwell Fondo jie skyrė paramą Harvest Home, labdaros organizacijai, remiančiai benames nėščiąsias.

Atsisakiusi karališkųjų pareigų, pora persikėlė gyventi į JAV ir sekantį mėnesį jie susilauks antrojo vaiko, sesutės sūnui Archie, rašo mirror.co.uk.

Siunčia padėką už dovanas

Harvest Home socialiniame tinkle „Instagram“ padėkojo buvusiai karališkajai porai už dovanotas sauskelnes bei kitas švaros priemones.

Jie rašė: „Gražios Motinos dienos šventės šiandien ir kiekvieną dieną visoms mamoms. Dėkojame už rodomą meilę, neišsenkančią energiją, už apsilankymą. Matome ir mylime jus! Šiandieną džiaugiamės, gavę paramą iš Archwell Fondo, Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės bei Proctor&Gamble kompanijos, kurie mums dovanojo sauskelnių, higienos bei kitų būtinų priemonių ir Harvest namų mamos bei jų kūdikiai dovanomis džiaugsis visus metus“.

Prie šios neįtikėtinos Motinos dienos staigmenos buvo pridėtas asmeninis kunigaikštienės laiškas su šiais įkvepiančiais žodžiais: „Kaip mama ir besilaukianti mama, nepaprastai vertinu bendruomenės paramą, saugius ir prieinamus išteklius bei patikimas rekomendacijas rūpestingoje aplinkoje. Visa tai yra gyvybiškai svarbu tiek mūsų fizinei, tiek emocinei sveikatai.

Gerbiu jus, nes vadovaujate gailestingai bendruomenei, kuri gyvena, remdamasi šiomis vertybėmis. Ačiū už viską, ką darote šioms moterims ir motinoms, kurios ne dėl savo kaltės kitur buvo atstumtos. Žinodami, kokia pažeidžiama yra besilaukianti moteris, suprantame, kaip gali būti sunku nėščiosioms, ypač  turinčioms kitokią odos spalvą, bei toms, kurios kilę iš nepakankamai pragyvenimo išteklių turinčių ir pažeidžiamų bendruomenių. Tikiuosi, kad priimsite siūlomą paramą, kuri pakylės Harvest Home gyventojas“.

Motinos diena JAV švenčiama antrąjį gegužės sekmadienį, o Jungtinėje Karalystėje – ketvirtą Gavėnios sekmadienį.


Rašyti komentarą...
M
Meilė
2021-05-12 16:55:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu!!!Jauni žmonės,o tokie didingi ir gražūs darbai...matyti liūdintį šalia ir jam padėti,tai aukščiausa dorybė,kokią begali turėti žmogus...Ir tai dievo dovana,kuri duota išrinktiesiems!!!likusieji,sėdi komentaruose ir ,,peizalioja,,niekystes!!!žinoma gaila,nes tokiems protas aptemęs,o siela niekada nematys gėrio šviesos..
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų